לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
63356,335 עוקבים אודות עסקים

פורום גירושין

פורום גירושין עוסק בכל הקשור לגירושין בישראל, כגון הליכי גירושין בבתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים, חלוקת רכוש בגירושין, משמורת ילדים וזמני שהות, מזונות ילדים ומזונות אישה, גישור לגירושין והסכמי גירושין ועוד. מנהל הפורום הוא עו"ד אילן יעקובוביץ העוסק בדיני משפחה וירושה שנים רבות וכן הינו מגשר, מאמן אישי ויועץ מומחה למשפחה. לכן, הפורום יעסוק לא רק בהיבטים המשפטיים של הגירושין אלא גם בדילמות אישיות שונות הקשורות לתחום, כגון כיצד להחליט בהתלבטות אם להתגרש או לא. האמור בפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי או מקצועי אחר ואינו תחליף לייעוץ שכזה. לכן מי שמסתמך על האמור בפורום עושה כן על אחריותו בלבד. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גירושין

פורום גירושין עוסק בכל הקשור לגירושין בישראל, כגון הליכי גירושין בבתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים, חלוקת רכוש בגירושין, משמורת ילדים וזמני שהות, מזונות ילדים ומזונות אישה, גישור לגירושין והסכמי גירושין ועוד. מנהל הפורום הוא עו"ד אילן יעקובוביץ העוסק בדיני משפחה וירושה שנים רבות וכן הינו מגשר, מאמן אישי ויועץ מומחה למשפחה. לכן, הפורום יעסוק לא רק בהיבטים המשפטיים של הגירושין אלא גם בדילמות אישיות שונות הקשורות לתחום, כגון כיצד להחליט בהתלבטות אם להתגרש או לא. האמור בפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי או מקצועי אחר ואינו תחליף לייעוץ שכזה. לכן מי שמסתמך על האמור בפורום עושה כן על אחריותו בלבד. 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום גירושין
 ברוכים הבאים לפורום גירושין. כאן תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה בקשר לגירושין. חשוב להדגיש שההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים יזומים ע"י מנהל הפורום - הכל בתחום הגירושין, כגון: איך מחליטים  אם להתגרש או לא, ומה עושים כשיש דילמה בעניין זה, איך מתנהלים הליכי גירושין בישראל, מתי מתאים לפנות לגישור ומתי לא, איך מחלקים את הרכוש בגירושין, איך קובעים נושאים שקשורים לילדים כגון משמורת, זמני שהות ומזונות ועוד. עוד חשוב להדגיש שהאמור בפורום אינו בבחינת ייעוץ משפטי אלא  מידע כללי בלבד ואינו תחליף לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתחום. לכן אין להסתמך על הנאמר בפורום וכל מי שעושה כך עושה זאת על אחריותו בלבד. כמו כן אבקש לשמור על מספר כללים בסיסיים: לא לפגוע בפרטיות של אנשים אחרים (ללא פרטים מזהים), להתנהל בפורום בצורה מכובדת ובלשון נקיה ולהמנע מפרסומת כלשהי - אישית או אחרת. 
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה בנוגע לביגוד'
שאלה בנוגע לביגוד
11/05/2018 | 10:40
14
566
אנחנו גרושים יחסית טרי, קצת פחות משנה. המשמורת היא משותפת, 50/50. כך שכל יום הילדים אצל הורה אחר. אני תמיד קונה להם בגדים, מכבס, שולח בבגדים נקיים וחדשים ומקבל אותם בסחבות ישנות. היא לא קנתה להם חוצלה מאז שנפרדנו.אני זורק את הסחבות שהיא שולחת, קונה עוד בגדים חדשים ושוב היא מוצאת משהו ישן, בדרך כלל גם לא מכובס. ככה היא בונה סטוק בגדים רק על חשבונים. הסכם לא מתייחס למי קונה בגדים ומכבס. מה לעשות. הילדים גדלים וכל הזמן צריכים בגדים חדשים.
גירושין >>
לצפיה ב-''
12/05/2018 | 07:19
1
219
שחרר. חבל לך על העצבים.
גירושין >>
לצפיה ב-'אוקיי, ועדיין...?'
אוקיי, ועדיין...?
13/05/2018 | 11:06
84
לצפיה ב-'בני כמה הילדים?'
בני כמה הילדים?
13/05/2018 | 09:21
1
197
מהקריאה של התאור שלך אני מקבלת את הרושם שמדובר בבפעוטות.
נו, הגיל הזה שבו הם מתלכלכים בלי הפסקה וגדלים על הבגדים שלהם כל כמה חודשים.
עדיף שתעשה טובה לסביבה ולארנק שלך ותחזיר אותם לאמא בבגדים שהם הגיעו איתם (לאחר כביסה, כמובן).
כל בגד שתקנה יראה כסמרטוט לאחר שעת כיף בשלולית הבוץ הקרובה.
גירושין >>
לצפיה ב-'בני 5.5 ו-8'
בני 5.5 ו-8
13/05/2018 | 11:07
78
לצפיה ב-'להשקיע בבגדים זאת הבחירה שלך...'
להשקיע בבגדים זאת הבחירה שלך...
13/05/2018 | 10:54
2
231
אם נמאס לך לקנות אז פשוט תפסיק לקנות. תשתמש בבגדים שאיתם הם מגיעים אליך.
בלויי סחבות? נראה לי שקצת הגזמת... כולה בגדים פשוטים לגן/בית ספר.
גירושין >>
לצפיה ב-'אמנם לא משהו לערב את שירותי הרווחה אבל עדיין לא נעים'
אמנם לא משהו לערב את שירותי הרווחה אבל עדיין לא נעים
13/05/2018 | 11:10
1
216
ורק רוצה להדגשי שלא שאין לה יכולת כלכלית. לןא מבין למה כל קניית הבגדים (ואולי גם הכביסה שלהם) צריכה ליפול עלי?
גירושין >>
לצפיה ב-'כי אתה בוחר לקנות בגדים'
כי אתה בוחר לקנות בגדים
14/05/2018 | 08:23
184
הילדים מעט גדולים ממה שחשבתי אבל בהחלט עדיין בגילאים בהם משתוללים ומתלכלכים וצריך לכבס את הבגדים שלהם בכל יום.
תגיד תודה שהם כבר אחרי חיתולים וגמילה מחיתולים.
נסה לא לקנות בגדים במשך חודש ותראה אם מישהו מעיר על ה"סחבות".
ממליצה גם להסתכל על איך החברים שלהם בגן ובביה"ס לבושים.
בעניין הכביסה: לא חייבים לכבס בכל יום. אפשר לאסוף בגדים במשך מספר ימים ואז לכבס במרוכז. יש היום מכונות שמאפשרות כביסה מהירה תוך 25 דקות ויש מייבשי כביסה אם קשה לתלות לייבוש.
גירושין >>
לצפיה ב-'זה לא אמור ליפול רק על צד אחד'
זה לא אמור ליפול רק על צד אחד
14/05/2018 | 13:24
166
בטח אם אתה משלם מזונות. מצד שני תזכור שאתה עושה את בשביל הילדים. זאת לא אשמתם שאמא שלהם כזאת. מציע לך פשוט להמשיך במה שטוב לך ולילדים ולהזכיר לעצמך שזאת בדיוק הסיבה שאתה כבר לא נשוי לה. כמובן שאתה יכול להפסיק לקנות ולכבס ו"להראות לה שאתה לא פראייר שלה". אבל מי ייפגע? היא? הצחקת אותה. מי שייפגעו זה הילדים. אתה באמת רוצה את זה? אני מתנגד לניהול מלחמות על גב הילדים. זה בדיוק הזמן לגלות גדלת רוח ולעשות את הדבר הנכון.
גירושין >>
לצפיה ב-'אם אתה רוצה שגרושתך תתחלק איתך בהוצאות עבור הביגוד'
אם אתה רוצה שגרושתך תתחלק איתך בהוצאות עבור הביגוד
14/05/2018 | 19:59
193
עליך לקבל את ההחלטה לקניית בגדים חדשים במשותף עם גרושתך.

שניכם גרושים טריים וילדיכם צעירים מאוד.
לדעתי  כדאי לך למצוא דרך לדיאלוג ישיר עם גרושתך, גם אם תצטרך לשם כך להעזר באיש מקצוע.
גירושין >>
לצפיה ב-'אני אמנם לא בת להורים גרושים'
אני אמנם לא בת להורים גרושים
16/05/2018 | 06:18
2
190
אבל לא היה לנו יותר מדי כסף.

תמיד קנינו בגדים יד שנייה או לבשתי מה שקיבלתי מהאחים הגדולים שלי ומאנשים שרצו לתת או פשוט קנינו בגדים פשוטים לא מותגים.

אישית אני דווקא לא מתחרטת על זה ולא לשנייה, פיתח לי אופי חזק מאוד ולימד אותי אישית לא להסתכל בקנקן אלא מה שבתוכו. ועד היום כשמישהו מעיר לי על הלבוש כמו למה אני לא "מתוקתקת" אני אומרת, כי זה לא מעניין אותי. אני מעדיפה לעשות שופינג ספרים מאשר להסתובב בקניון ולגהץ את האשראי בחנויות בגדים.

מה שאני מנסה להגיד, אולי היא לא מודאגת מהלבוש כמוך ? למה אתה לא אומר לה משהו? אולי זה פשוט לא עולה לה לראש?...ועוד משהו פשוט יותר בגיל 8 ילדים כבר יודעים לבחור לעצמם בגדים...אולי זה מה שהם רוצים ללבוש?...בדרך כלל ילדים בגיל הזה כבר מספיק דעתניים כדי להתעקש על אותה חולצה אולי עם מעט חורים אבל היא האהובה עליהם, וזה בסדר..הם ילדים בני 8 אף אחד לא מצפה מהם להסתובב עם מותגים בבית ספר.
גירושין >>
לצפיה ב-'היכן ראית שהוא דבר על מותגים?'
היכן ראית שהוא דבר על מותגים?
16/05/2018 | 08:43
1
124
גם בגד "מותג" יכול להיות בלוי ולא  מכובס. גם בגד שאינו מותג יכול להיות נקי וחדש.
הוא לא הזכיר מותגים הוא הזכיר בגדים ישנים ומלוכלכים.
גם אם הוא מגזים בגישה - את בכלל התייחסת למשהו אחר לגמרי.

גירושין >>
לצפיה ב-'מה זה משנה מותג או לא אני מלבישה את הבן שלי מבגדים שאני קונה'
מה זה משנה מותג או לא אני מלבישה את הבן שלי מבגדים שאני קונה
<< ההודעה הנוכחית
16/05/2018 | 23:18
97
בשוק מה זה חשוב ? הוא צריך לדבר עם גרושתו ולהעיר לה יפה על העניין פשוט מאוד 
גירושין >>
לצפיה ב-'אתה כנראה לא מפנים שאתם גרושים '
אתה כנראה לא מפנים שאתם גרושים
16/05/2018 | 14:58
156
החלטה על ביגוד היא מסוג ההחלטות שאתם *לא* מקבלים ביחד. אתה עושה כהבנתך והיא עושה כהבנתה. נקודה. חשוב לך - תמשיך. רוצה לכפות עליה את הדרך שלך? זה ממש לדפוק את הראש בקיר. לקיר לא יכאב. אתה תקבל כאב ראש.
רוצה חיזוק שאתה צודק בנושא?
לא תקבל. יש הורים שנורא חשוב להם שהילד יהיה מתוקתק מכף רגל עד ראש. יש הורים שלא. כן, אפילו הורים לאותם ילדים.
גירושין >>
לצפיה ב-'אולי תדבר איתה על העניין במקום לקנות כל הזמן חדש מה דעתך ? '
אולי תדבר איתה על העניין במקום לקנות כל הזמן חדש מה דעתך ?
16/05/2018 | 22:44
100
גרושה 16 שנים הכל נופל עליי אז לא קונה הכל חדש גם יד שניה הולך תתפשר ותדבר אל תעשה עניין מכל דבר לא כל דבר הוא נושא פשוט לדבר הידברות ומציאת פתרון בזה שתבוא לפורום כל פורום ותיילל לא יעזור לך בתכלס 
גירושין >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
אילן יעקובוביץ - עו״ד, מגשר ונוטריון, מתמחה בגירושין, דיני משפחה וירושה ומשפט אזרחי, בעל ניסיון של 18 שנה בתחום. עו״ד יעקובוביץ הוא גם מאמן אישי מוסמך
עוד...

הודעות אחרונות

17:19 | 13.08.18 אורחים בפורום
06:33 | 07.08.18 דנידין2017
13:36 | 05.08.18 אורחים בפורום
09:09 | 05.08.18 אלומתהחלומות
00:54 | 01.08.18 אורחים בפורום
23:30 | 29.07.18 אורחים בפורום
10:18 | 26.07.18 אורחים בפורום
20:00 | 21.07.18 אורחים בפורום
11:53 | 17.07.18 אורחים בפורום
10:19 | 17.07.18 אורחים בפורום
12:07 | 11.07.18 אורחים בפורום
11:52 | 09.07.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ