בלאגן

kerench

New member
תודה רבה

צדקת שהצד השני נסגר כשאני תוקפת.
התקיפה מגיעה כבר מתוך ייאוש שהוא לא מכבד את הרצונות שלי ומרגישה "כלואה" כבר כמה חודשים.
לא מוכנה יותר לחיות ככה וקמתי ועשיתי מעשה
אני עוזבת.
הכוונה שלך לפתוח תהליך.. היא להגיש בקשה למהו"ת בבית משפט?
והשאלה הכי חשובה שלי היא אם במידה ולא מגיעים להסכמה ככה ביננו ואני נכנסת לדירה החדשה שחתמתי עליה האם עצם זה שאני לוקחת את ילדיי איתי נחשב כחטיפה?

kerench

New member
אם...

אם אשתך הייתה באה אלייך אין ספור פעמים במשך שנה שלמה ומבקשת ממך להיפרד.
אם אשתך הייתה מבקשת ממך שתעזוב את הבית.
אם אשתך הייתה אומרת לך בפרצוף מספר פעמים בשיחה נעימה וגם בעצבים לפעמים..די מספיק אני לא אוהבת אותך כבר ולא נמשכת אלייך יותר.
אם היית רואה את אשתך שוקעת ולא שמחה ומרגיש שלא טוב לה.
ומכיוון שאתה מתעקש להישאר כי אתה רוצה וגם אם זה על חשבון האושר שלה ולא מעניין אותך העיקר שלך נוח ואתה מגיע לבית שאתה לא עושה בו כלום.
וואלה זה יותר גרוע בעיניי.
אני לא שונאת ואם היית מכיר אותי שאני האחרונה לעשות רע. אבל אם לבן אדם נוח ככה ולא מוכן להקשיב אפילו לעניין גישור ולסיים ביפה וששנינו נראה את הילדים בכל יום.
אז חאלאס להגן. אני לא מוכנה יותר לסבול.
הוא לא ייכלא אותי יותר.
אני עוזבת ו2 ילדיי איתי בעיקר הקטן שהוא נכה 100 אחוז.
יסיים בטוב יקבל המון . גם אותי כחברה.
ימשיך להיות אגואיסט ולא להתחשב ברצונותיי? אז כן..הלביאה תצא ממני. הגיע הזמן!

kerench

New member
מממ

התחלת מעצבן
המשכת יפה ותודה על תגובתך והרצון לספק לי ידע.
מעריכה מאוד
היינו יכולים להיפגש לקפה? אבל עזוב אני ממש ממש מרוכזת בעצמי.
צוחקת כמובן. גם בתקופות קשות.
החיים קצרים. צריך להיות רק אופטימי ושמח.
אגב..הילדים בני 12 ו9
הקטנצ'יק בעל צרכים מיוחדים.

kerench

New member
בלאגן

היי
אוקיי המצב הוא כזה.
מאסתי ונשברו הכלים מבחינתי.
ביקשתי שיעזוב את הבית. לא עוזב. לא מוכן להתגרש.ולא להיפרד מהילדים.
התחלתי תהליכים שקטים פגישה עם עורכת דין, מצאתי דירה באותה השכונה שבעוד מספר ימים חותמת חוזה שכירות. הרעיון הוא פשוט להיעלם יום אחד
התרעתי בפניו שזה מה שיקרה אם לא ישאיר לי ברירה.
אין לי מושג איך יתנהג כשזה יקרה.
אני סך הכל רוצה להתגרש בטוב ובזול ובהדדיות. אין לנו דירה שלנו רק רכב קטן ומעט כסף בחשבון. זהו.
רוצה שקט וחופש.
עורכת הדין לאחר 3 פגישות נתנה לי מקודם הצעת מחיר. כמעט התעלפתי..כמה עשרות אלפי שקלים שאין לי.
יש לנו 2 ילדים. אחד מהם עם צרכים מיוחדים בעל מאה אחוז נכות.
אין לנו משפחה קרובה מסביב.
עזרו לי... איך יכולה להתגרש או לעשות מעשים בזול עם פרטנר שלא משתף פעולה כרגע...
אגב המשכורות שלנו לא בינוניים. לא ניתן לקבל סיוע מהמדינה על פיהם
בבקשה עזרו לי ..התחלתי להלחץ

kerench

New member
תיקון..

הכוונה להיעלם ואז במיידית לפעול בעניין משמורת הסדרי ראייה ומזונות.
אין בי כל כוונה לעשות לו רע או שלא לראות את הילדים. להיפך.
ובעניין המשכורות התכוונתי משכורות בינוניות.

זה שאת רוצה דברים זה יפה מאד

ומה עם מה שהוא רוצה? כמו נשים רבות את נדהמת לגלות שאת נשואה לאדם עם מחשבות, דיעות ורצונות משלו. לא רק זה, מסתבר שהוא גם אב טוב שאוהב את ילדיו ולא רוצה להיפרד מהם. שומו שמיים.

אם תנקטי במהלך של מה שאת קוראת היעלמות, את מבטיחה לעצמך מלחמות עולם עד קץ הימים. נראה לך שזה יתקבל בהבנה בצד השני? קרוב מאד לודאי שלא. ואם נדמה לך שהצעת המחיר שקיבלת על ייצוג משפטי היא גבוהה, אז הרשי לבשר לך שבכיוון שבחרת זאת רק ההתחלה. וכל שקל שיש לכם יחלך לעורכי דין. אם תרצי לפתוח במלחמה, אין ולא יהיו קיצורי דרך. את רוצה לצאת למלחמה אבל מלחמות עולות כסף. את דנה גם את עצמך, גם את בעלך/גרושך וגם ובעיקר את שני ילדייך לחיי עוני. יש לכם תקציב שאני מבין שהוא לא גבוה וממנו אתם תצטרכו לממן 2 משקי בית + לפרנס היטב שני עורכי דין.

ובבקשה תחסכי ממני ובעיקר מעצמך את המושג של מלחמת אין ברירה. תמיד יש ברירה. את לא יוצאת למלחמה כי את חייבת, את יוצאת למלחמה כי את רוצה. אמרת שבעלך לא רוצה להפרד מהילדים. בעלך פוחד מהמצב שאת יוצרת ובמקום לעבוד ביחד לפתרון של win win את מאשררת את הפחדים הכי גרועים שלו ונעלמת לו עם הילדים.

זאת ועוד, ציינת שאין לך משפחה קרובה שתעזור לך. חשבת איך תמשיכי לעבוד וגם לטפל בשני ילדים במשרה מלאה? גם אם נניח שתצליחי בזה איכשהו, איזה מין חיים יהיו לך? הרבה יותר רצוי גם מבחינתך להתחלק במשימה עם האבא במסגרת משמורת משותפת.

אם התחלת להלחץ אז את בכיוון הנכון. התחלת להבין את ההשלכות של המהלך שאת יוזמת. אני מציע לך להמשיך בכיוון הזה של הלחץ כי הוא בהחלט במקום. לעזוב את מה שאת רוצה ולהתחיל להתמקד במה שיעשה לך ולילדים טוב. ומה שיעשה לכם טוב זה לשבת לדבר. גם אם ממש לא בא לך. להבין מה הוא רוצה ולבדוק איך אפשר למצוא נוסחה ששניכם תוכלו לחיות איתה. כנראה שזאת לא תהיה נוסחה ששניכם תצאו מרוצים ממנה אבל ברגע שתבינו שהאלטרנטיבה הרבה יותר גרועה, אז תלמדו להעריך אותה. אני מציע שתגשו למגשר בהקדם האפשרי ובלי צעדים חד צדדיים. ככל שהמצב בינכם יילך ויתדרדר, כך פוחת הסיכוי לגירושין בהסכמה.

kerench

New member
תודה על תגובתך

הרשה לי להבהיר כי מצב יחסינו רע כבר שנים רבות.
דיברתי ודיברתי ודיברתי בנועם וברגוע.
מבינה שיש גם לבן זוגי דעות ורצונות. ומכבדת אותן ביותר.
אני בעד פרידה יפה חיים קרובים אחד לשנייה ועזרה הדדית אחת לשני. תוך כדי שהוא יראה אותם ואני אראה אותם אפילו בכל יום.
אני לא מחפשת לפגוע בו. לא מחפשת לקחת ממנו כספים ויותר מזה? מעבר להסדרי ראייה מסודרים ומזונות ילדים וחלוקת רכוש חצי חצי מהמעט שיש אין לי שום צורך לבקש אפילו מזונות על עצמי. רוצה שיהיה לו כמה שיותר קל.
ייתכן ונגיע בימים הקרובים להסדר הדדי ביננו... מקווה
רק דבר אחד בטוח - חבל לי כבר על כל יום שמבחינתי מיותר להמשיך ולחיות בצורה הזו. זה פוגע בי ומשליך על הסביבה.
יש לי גם רצונות שהגיע הזמן לממש אותם ולעשות סוף סוף.. כן!! מה שאני רוצה.
אל תשפוט לפני שאתה מכיר את המקרה.

לרצות לעזוב זה לגיטימי, יהיו סיבותייך אשר יהיו

זאת זכותך ואני ממש שונא את המערכת בארץ שמחייבת להמציא תירוצים "כשרים" כדי שזוג יוכל להתגרש. את רק צריכה להבין שיש לזה השלכות. את לא רוצה לפגוע בבן הזוג אבל את כן פוגעת בו. ושלא יהיו לך השלכות בזה. אין מה לעשות, ככה זה עובד. את פוגעת גם בילדים שצריכים להסתגל למסגרת שונה.

בקשה ליישוב סכסוך

שלום רב,

לפני שתוכלי להגיש תביעות עלייך להגיש בקשה ליישוב סכסוך. בדרך כלל עורכי הדין גובים סכום מסויים (לא גבוה במיוחד) עבור הליווי והייעוץ במהלך הליך יישוב הסכסוך. רק אם זה לא מצליח וצריך להגיש תביעות, אז, כפי שכבר הבנת, שכר הטרחה הוא גבוה.
האם עורכת הדין הציעה לך את האופציה הזאת?
אם את רוצה לסיים את הדברים בהסכם אחרי הגשת בקשה ליישוב סכסוך, מומלץ להמנע מהסלמה שנובעת מפעולות חד צדדיות ו- "קביעת עובדות בשטח". קחי את זה בחשבון.

למעלה