כביש 6

chocolove

New member
כביש 6

היי
נכנסתי לפורום ונזכרתי שמידי פעם אני מקבלת חשבונית מכביש 6 כהודעה שניה עם תשלום קנס.
בשנתיים החארונות אני נוסעת בכביש 6 בערך 4 פעמים בשנה .
החשבונית הראשונה אף פעם לא מגיעה אלי, ולצורך ההשואה גם לא מגיעה להורי(לרכב אחר ,שרשום על מישהו אחר,שגר בעיר אחרת, שנוסע בכבישים אחרים וגם אליו החשבונית הראשונה לא מגיעה).
החשבונית השניה יכולה להגיע 4 חודשים ולפעמים 5 או 6 חודשים לאחר תאריך הנסיעה (רוב האנשים לא יזכרו אם נסעו בכביש מסויים 5 חודשים לאחר הנסיעה).
כשדיברתי איתם למה החשבונית הראשונה אף פעם לא מגיעה הם מאשימים את הדואר (כאשר כל המכתבים האחרים מגיעים ) .
כשאמרתי להם שאני לא נסעתי בכביש הזה(כי קרה שרשמו כבישים שאני בכלל לא מגיעה לאזור) הם אמרו שאם אני רוצה לבדוק אני צריכה לשלם להם (שהתשלום על הבדיקה הוא חצי מהתשלום ששלחו לי .

אז נכון ,אני יכולה להיות רשומה באתר ולקבל את החשבונית במייל וזה מה שעשיתי , אבל מעניין אותי אם יש תביעה ייצוגית נגדם ,כי זה ממש לא הגיוני
ששולחים רק את החשבונית השניה ואני כל פעם שילמתי גם על הנסיעה ,גם על נסיעות שבוודאות לא נסעתי וגם על הקנס ,ובטוח שאני לא היחידה ומדוע חובת ההוכחה היא עלי אם הנתונים של הרכב אצלם ? ברור שאם הם לא היו גובים כסף על ההוכחה אז הרבה אנשים היו מנצלים ומבקשים הוכחה שהם נסעו ,אבל אני חושבת שכן יש מקום שהם נניח יאשרו פעם אחת בלי שהנהג ישלם על הצילום.

למעלה