לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
62886,288 עוקבים אודות עסקים

פורום תביעות ייצוגיות

פורום תובענות ייצוגיות בהנהלת עו"ד אמיר ישראלי נועד לאפשר שיח חופשי בנושאים השונים שמעורר התחום. תובענה ייצוגית הינה הליך המאפשר לתובע יחיד לייצג קבוצה גדולה של בני אדם האוחזים עמו בעילת תביעה משותפת. סדרי הדין המיוחדים המאפיינים את התובענה הייצוגית קבועים במסגרת חוק תובענות ייצוגיות. מדובר בתחום מרתק, שהינו חדש יחסית במשפט הישראלי. בשל כך הוא מתאפיין בשינויים רבים, הן שינויי חקיקה והן שינויים שמקורם בפסיקת בתי המשפט השונים. 
הפורום פתוח לכלל הגולשים, וניתן להעלות במסגרתו סוגיות לדיון ואף לשאול שאלות ביחס לתביעות ייצוגיות קיימות או לרעיונות להגשת תביעה ייצוגית. במסגרת הפורום יתקיים דיון בפסיקות חדשניות, לרבות על דרך של עדכונים מצד מנהל הפורום. מנהל הפורום, שהינו עורך דין מנוסה ומוכר בתחום התובענה הייצוגית, ייעשה כל מאמץ להשיב לשאלות תוך זמן קצר ככל הניתן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תביעות ייצוגיות

פורום תובענות ייצוגיות בהנהלת עו"ד אמיר ישראלי נועד לאפשר שיח חופשי בנושאים השונים שמעורר התחום. תובענה ייצוגית הינה הליך המאפשר לתובע יחיד לייצג קבוצה גדולה של בני אדם האוחזים עמו בעילת תביעה משותפת. סדרי הדין המיוחדים המאפיינים את התובענה הייצוגית קבועים במסגרת חוק תובענות ייצוגיות. מדובר בתחום מרתק, שהינו חדש יחסית במשפט הישראלי. בשל כך הוא מתאפיין בשינויים רבים, הן שינויי חקיקה והן שינויים שמקורם בפסיקת בתי המשפט השונים. 
הפורום פתוח לכלל הגולשים, וניתן להעלות במסגרתו סוגיות לדיון ואף לשאול שאלות ביחס לתביעות ייצוגיות קיימות או לרעיונות להגשת תביעה ייצוגית. במסגרת הפורום יתקיים דיון בפסיקות חדשניות, לרבות על דרך של עדכונים מצד מנהל הפורום. מנהל הפורום, שהינו עורך דין מנוסה ומוכר בתחום התובענה הייצוגית, ייעשה כל מאמץ להשיב לשאלות תוך זמן קצר ככל הניתן.
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תובענות ייצוגיות בהנהלת עו"ד אמיר ישראלי
ברוכים הבאים לפורום תובענות ייצוגיות. כאן תוכלו להעלות כל שאלה בקשר לתובענות ייצוגיות. בפורום יתקיימו דיונים בשאלות הגולשים ובסוגיות שמנהל הפורום ייזום. כך למשל - דיון בתביעות ייצוגיות קיימות, בפסיקות של בתי המשפט או בשינויי חקיקה, ברעיונות פוטנציאליים להגשת תובענה ייצוגית, ועוד. חשוב להדגיש כי האמור בפורום הוא אינו בחזקת ייעוץ משפטי אלא מידע כללי בלבד. גולש המעוניין בייעוץ משפטי נדרש לקבלו מעורך דין המתמחה בתחום התובענות הייצוגיות. המסתמך על האמור בפורום לכל צורך שהוא עושה כן על אחריותו בלבד. נבקש לשמור בפורום על כללים של נימוס והגינות, להתבטא בצורה מכובדת וראויה, ולהימנע מפגיעה בכבודם או בפרטיותם של גולשים אחרים. כמו כן נבקש להימנע מפרסומות או מפניות יזומות אחרות.
המשך >>

לצפיה ב-'השיר החדש של סטטיק ובן אל תבורי - גומיגם '
השיר החדש של סטטיק ובן אל תבורי - גומיגם
<< ההודעה הנוכחית
08/08/2018 | 22:58
2
308
הי אמיר,
יש לי סוגיה שאני רוצה לתייעץ, אני לא בטוח שזה לתביעות יצוגיות אבל היא מעצבנת אותי! ולמרות שזה עלול לא להישמע כבדיחה אני מאוד רציני ומאמין שאין שום דבר תמים בשיר הזה.

לפני מספר ימים התפרסם שיר חדש של הצמד סטטיק ובן אל - השיר נקרא שוקובו וגומי גם". אלו המילים שחוזרות בו בלי סוף.

שוקובו בו בו בו בו בו בו
גומיגם גם גם גם גם גם גם גם
שוקובו בו בו בו בו בו בו
גומיגם גם גם גם גם גם גם גם

שוקובו הוא ארטיק מוצר של שטראוס  ואילו גומיגם הוא מוצר של נסטלה. כלומר פרסומת סמויה שעוברת על חוקי ההגבלים העסקיים כיוון שהיא מקדמת מוצרים של חברות שאמורות להיות בתחרות.
אני שוב חוזר, אני יודע שזה נשמע אולי לא רציני, אבל מכיוון שאני עוסק בתחום המדיה קשה לי להאמין שמדובר במהלך תמים. רק ביוטיוב יש קרוב ל 2.5 מליון צפיות ואם ניקח את יתר אמצעי המדיה מדובר בחשיפה אדירה.
אין ספק שמדובר במהלך מבריק שיווקית אבל גם כזה שלדעתי עובר את הגבול הנסבל של האתיקה. ואין לי ספק שמכירות המוצרים האלו בקיץ זה ישברו כל שיא ומצפים לנו תכנים מכירתיים סמויים באותוה מודל.

אשמח לתשובה בנושא.
בתודה מראש.

תביעות ייצוגיות >>
לצפיה ב-'תוכן שיווקי בשיר גומיגם'
תוכן שיווקי בשיר גומיגם
( לעמוד שלי בתפוז )
09/08/2018 | 07:53
100
David שלום ותודה על פנייתך,

פנייתך עוסקת בתחום המכונה "תוכן שיווקי". אין לי כל ידיעה אם מדובר במהלך תמים, או שמא יצרניות השלגונים מעורבות איך שהוא (נשמע לי לא סביר בהינתן שהשיר מקדם שני מוצרים מתחרים - אך לא אופתע אם הצמד יפציעו פתאום בפרסומת בטלוויזיה...).

כך או כך, סטטיק ובן אל לא המציאו כלום. קיימים מאות שירים בהם אוזכרו שמם של מוצרים מסחריים. הבולט בהם הוא קוקה קולה! המשקה מופיע בעשרות שירים. אפילו הביטלס בכבודם ובעצמם בשיר Come together אזכרו את המשקה. גם להקות כמו ה-Beach boys. ייתכן שזה תרם במשהו למכירות המוצר....

כך למשל - בשיר Young Americans של דיוויד בואי יש אזכור ללא פחות מ-4 מוצרים שונים כגון בובת ברבי, פורד מוסטנג וקרייזלר. אם מדברים על מכוניות ושירים מפורסמים - בשיר הוטל קליפורניה של האיגלס מוזכרת מרצדס כרכב נחשק (She's got the Mercedes Benz). אחלה פרסום ליצרנית הרכב...

אם אתה מחפש דוגמאות קצת יותר עדכניות - ליידי גאגא בשיר Fashion - לא פחות מ-15 מותגים שונים!! נזכרים בשיר. והרשימה נמשכת ונמשכת...

אז לדעתי מה שמותר לג'ון לנון ולדיוויד בואי מותר גם לסטטיק ובן אל. וייתכן שזו הפעם הראשונה שהנ"ל אוזכרו בידי מישהו באותה שורה.

אמיר

תביעות ייצוגיות >>
לצפיה ב-'נגיד ואתה צודק.... לא שמעת על תוכן שיווקי? '
נגיד ואתה צודק.... לא שמעת על תוכן שיווקי?
09/08/2018 | 12:53
45
כל הקליפים היום ככה... מבחינה ויזואלית. מילא רק השירים....
וגם, מה יתן לך אם אתה צודק משפטית? מה תרוויח ואיך זה קשור אליך או פוגע באזרח? אזרחים היום לא טיפשים///
הם רצים לקנות גומיגם בגלל השיר? וואלה לא יודע...
אני אפילו לא בטוח שילדים מושפעים מזה.
 אבל יש פה ראיה יפה
תביעות ייצוגיות >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד אמיר ישראלי, שותף מנהל במשרד כהן-ישראלי ושות', נשוי ואב לשלושה ילדים. אחד מעורכי הדין המובילים בתחום התביעות הייצוגיות במדינת ישראל. עו"ד ישראלי
עוד...

הודעות אחרונות

00:15 | 10.08.18 דיברגנט
22:58 | 08.08.18 אורחים בפורום
13:34 | 06.08.18 אורחים בפורום
11:00 | 06.08.18 goodvaybs
14:46 | 26.07.18 קלייטון
15:06 | 16.07.18 אורחים בפורום
12:27 | 13.07.18 אורחים בפורום
15:49 | 12.07.18 אורחים בפורום
16:17 | 05.07.18 אורחים בפורום
12:07 | 02.07.18 אורחים בפורום
23:12 | 26.06.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ