מחפש מצלמה נסתרת קומפקטית

מצלמה נסתרת

שוק המצלמות עבר בשנים האחרונות תהפוכות וחידושים רבים.
שלום דרורי8, קיימים היום מגוון רחב של פתרונות סמויים וגלויים, גדולים וקטנים כאחד.
לפני שאני יכול להמליץ לך על מצלמה מסוימת ו/או חנות מקצועית, אשמח אם תוכל להרחיב לאיזה מטרה המצלמה, איפה צריך לשים אותה, מה אתה מצפה לראות - כך אוכל למקד אותך ותהיה בתאום ציפיות מלא.
&nbsp
בברכה,
עופר

מצלמה נסתרת

שלום דרורי8,
&nbsp
כאמור, יש בשוק המון פתרונות מקוריים למצלמות סמויות.
יש חשיבות גדולה לחלל שאותו רוצים לצלם, מרחקים, זויות צילום, מקומות הסלקה.
אני ממליץ לך שוב להתייעץ עם משרד חקירות אמין שישלח נציג למקום וייתן לך פתרון מותאם לצרכייך.
אני משוכנע שתוכל למצוא פתרון שיתאים לצרכים ובהתאם לתקציב שלך.
&nbsp
בברכה,
עופר
&nbsp
&nbsp
&nbsp

מצלמה נסתרת

אם אתה יודע מה אתה מחפש/צריך אז זו בהחלט אפשרות טובה.
הבעיה היא ריבוי החנויות - חלקן ינסו למכור לך ציוד יקר או לא מתאים לצרכים.
מכיוון שאנו לא בעניין של פרסום, אתה יכול לפנות אלי בפרטי ואוכל להמליץ לך על חנות מעולה שאני עובד איתה שנים רבות.
&nbsp
בברכה,
עופר

המלצות מאנשים זרים...

עם כל הכבוד למנהל הפורום, אין כל סיבה להסתמך על "המלצתו" לקנות ציוד נפוץ דווקא בחנות מסויימת בלי לערוך השוואה וסקר מחירים של דגם מסויים בכמה חנויות (והתנדבותו להמליץ מעוררת חשד שהדבר נעשה שלא לשם שמיים). רכישת ציוד למטרה כזו אינה דומה להצטיידות במכונית (שעולה הרבה כסף) ואין גם כל צורך בידע "מקצועי" שממילא אין לחוקרים פרטיים או לבעלי חנויות ציוד צילום. כדי לפתוח חנות לציוד צילום לא צריך ללמוד אופטיקה ולהבין הרבה בצילום, ואפילו לא צריך תעודת בגרות, וכמעט כל בעל חנות יפנה אותך לציוד מתאים.

.

מכיוון שלא הייתה המלצה בפורום על חנות מסוימת, לא ברורה תלונתך.
השוואת מחירים היא לא הפרמטר היחיד בבחירת ציוד מקצועי.
אם אתה רוצה חות דעת מקצועית לפני רכישה כלשהי, פנה למומחה בעל שנות וותק וניסיון בכל תחום, לא רק חקירות.
בברכה
עופר

לצפיה ב-'המלצות מאנשים זרים...'המלצות מאנשים זרים... Tyranno

אין גם כל סיבה להיכנס לפורום מקצועי, אלא אם כן רוצים לקבל עצה ממישהו בעל וותק בתחום מסוים שעבד עם עסקים רבים ויש לו המלצות כאלה ואחרות.
בוודאי שיש צורך בידע מקצועי ע"מ להצטייד בציוד מקצועי בכל תחום וחשוב מאד במקרה הספציפי הזה להבין מה ההבדלים בין סוגי המצלמות השונות, העוצמה והחדות שלהן, הגודל הפיזי שלהן (הרי מדובר פה על מצלמה נסתרת) ועוד פרמטרים רבים שנכנסים פה לתמונה.
מצלמה נסתרת לא רוכשים בחנות צילום אלא בחנות מקצועית, ובעל החנות חייב להיות מקצוען ולדעת להתאים את הציוד למטרה.
אי אפשר לבטל ניסיון מקצועי של בעל מקצוע כלשהו ולכן אני לא ממליץ להיכנס לחנות באקראי ולרכוש ציוד מסוג זה.
&nbsp
בברכה
עופר

למעלה