אישה בנעליים של גבר

אישה בנעליים של גבר

אני נשוי מזה 8 שנים לאישה מקסימה, יפה, מוכשרת, אשת עסקים מוצלחת וממולחת. נוצר מצב שהיא המפרנסת העיקרית בבית. אני עובד בתור גנן ובעת האחרונה אין לי מספיק עבודה. הבית תלוי בה כלכלית ואנחנו רגילים לחיות באיכות חיים טובה מאוד. אין לנו ילדים. אנחנו לא מצליחים.
בהתחלה זה תסכל מאוד, אבל בסוף החלטנו שהאהבה בנינו מספיק חזקה אולי בהמשך נאמץ ילד (אנחנו עדיין צעירים..התחתנו בגיל מוקדם מאוד).

בשבועות האחרונים אשתי מגיעה הביתה מאוד מאוחר. לטענתה יש פגישות עסקים אך זה אף פעם לא היה ככה ושום דבר בתפקידה לא השתנה.
כמו כן, הייתה מסיבה גודל בעבודה שלה לקראת פסח והיא התעקשה ללכת לבד בתירוץ שאפאחד לא מגיע עם בנזוגו. אני מנגד, מרגיש חסר תועלת ואני מפגין את זה כלפי חוץ. אשתי פחות מתחברת לאנשים חלשים ולכן יאני חושש שהיא בוגדת בי.

אני מגיע ממקום מאוד נמוך... קשה לי עם זה שאני לא גבר גבר כמו שכל אישה הייתה חולמת.
אשתי נכנסת לנעליים של הגבר בבית וזה לא פשוט עבורי. ועכשיו אם היא בוגדת בי, זה בכלל קטסטרופה.

מה היית ממליץ לי לעשות בשלב הראשוני?

דגן זקס

New member
אישה בנעליים של גבר

שלום לך,
כפי שאתה משתף, נראה כי חל שינוי בהתנהגותה של אשתך. לא תמיד העניין מוביל למאהב אך לעיתים קרובות כן.
על מנת שתוכל לישון בשקט ותישאר רגוע, מומלץ לבצע מעקב ראשוני אשר יספק לך תשובות מדוייקות יותר וימנע ממך את הסיטואציה שכרגע אתה נמצא בה.
לקיחה של חוקר ואיש מקצוע, גם אם לעיתים אינו מוצא דבר, תעזור לך לראות את התמונה ברור יותר וכמובן להחזיר את השקט שכרגע לא ניכר שאתה מרגש אותו.
בהצלחה.

אישה בנעליים של גבר

יש הרבה סימנים בהם אפשר לאשש חשש לבגידה.
לאורך השנים למדתי שכל מקרה הינו מקרה שונה מקודמו.
ישנם הרבה פתרונות, כגון לשוחח עם בן/בת הזוג, ללכת לטיפול זוגי משקם, לבנות אמון מחדש וכד'.
במקרה ואף אחד מאלה לא עובד, יש לשקול לאיזה כיוון רוצים לקחת ולהתקדם משם.

בברכה,
עופר

למעלה