חשד לבגידה

חשד לבגידה

מזה מספר שבועות שאני מרגישה שוני בהתנהלות/התנהגות של בעלי.
לאחרונה אני לא מצליחה לתפוס אותו בטלפון, או ששעות העבודה שלו התארכו באופן מאוד מפתיע. אני מתחילה לחשוד שהוא בוגד בי.

הייתי מעוניינת לבצע מעקב. אשמח לדעת מה מותר ומה אסור והאם הראיות שצד שלישי (חוקר פרטי) יעביר אלי, אם וכאשר ימצא משהו, הן חוקיות וקבילות בבית המשפט?

תודה

דגן זקס

New member
חשד לבגידה

שלום רב,
ראשית מניסיוני, אישה חושדת לרוב אינה טועה.
ובכל זאת, נתקלתי בלא מעט מקרים עבורם נתבקשתי לבצע מעקב גם כשלא היה בסיס אמיתי לחשד.
רובן המוחלט של הפניות לחוקר פרטי למטרת ביצוע מעקב אחר חשוד מובילות לתוצאות,
ההחלטה האם לפנות לחוקר פרטי מתקבלת לאחר שהחשדות דיי מבוססים אבל אין הוכחות ביד ו/או כאשר כבר לא מדובר בחשד אלא בעובדה ממשית שאכן מתרחשת בגידה ומה שחסר אלו הוכחות הפיזיות (תמונה, הקלטה מפלילה, וכד').
בהתייחס לשאלת האם הראיות קבילות, התשובה היא כן.
חוקר פרטי הפועל לפי חוק חייב להיות בעל תעודת חוקר ורישיון מורשה מטעם משרד המשפטים (חשוב מאוד לוודא ולאשר שאכן החוקר אליו את פונה הינו חוקר מורשה).
לאחר ביצוע עבודת החוקר, יוגש לך דו"ח מפורט הכולל את מירב הפרטים, לרבות תמונות/סרטונים ובמידה ויתבקש, יגיע החוקר ויעיד בבית המשפט.
לתשומת ליבך, ההחלטה האם לפנות לחוקר פרטי אינה קלה נפשית, ולעיתים גם יכולה לשאת בעליות שאינן נמוכות (כתלות באופי החקירה), אך אם זאת כולנו יודעים שלאמת אין מחיר, ומחירו של השקר גבוה אף יותר.

בהצלחה רבה,
ומאחל לך שחששותייך יתבדו.

למעלה