איתור אישה לפי שם הנעורים שלה

שלמה 1968

New member
איתור אישה לפי שם הנעורים שלה

לא יודע אם שאלתי היא בתחום החקירות אך אולי ידעו כאן לתת לי פתרון פשוט ולא יקר (רצוי חינמי) לשאלתי.

בזמנו, לפניי שנים רבות כשהייתי צעיר היה לי קשר קצרצר עם מישהי שלא הבשיל לקשר משמעותי. החיים המשיכו וכבר עברו כמה עשרות שנים מאז.... לאחרונה היא חזרה למחשבותיי ומעניין אותי היכן היא ומה שלומה. לא הצלחתי למצוא מידע עליה והיכן היא בשום מקום. אני יודע את שם הנעורים שלה, וכמובן את השם הפרטי שלה (אם לא החליפה אותו) ואפילו יש לי את מספר תעודת הזהות שלה. היא היום צריכה להיות סביב גיל 49-51.

יש דרך איך למצוא אותה?
האם יש איזה שאילתה שאפשר להגיש למשרד הפנים או למקום אחר כלשהו לפי הפרטים שאני יודע ולקבל פרטים עדכניים היכן היא היום?

איתור אדם

שלום רב שלמה, בודאי שניתן לאתר את פרטיה העדכניים ואמצעי התקשרות של אותה גברת, כל משרד חקירות ישמח לבצע את המשימה אך לא בחינם, שירות מקצועי עולה כסף, סדר גודל של 250 עד 400 שח. בהצלחה!

שלמה 1968

New member
האם יש דרך לבדוק בדואר או משרד הפנים?

אכן שרות מקצועי עולה כסף אך לפעמים יש פתרונות שלא דורשים מומחיות מקצועית.
&nbsp
מישהו אמר לי שהוא חושב שבדואר ניתן לבדוק אך הוא לא היה ודאי על זה. האם אכן יש אפשרות כזו?

בקשת שאילתא לאיתור מען ממשרד הפנים

ניתן לבקש שאילתא כזו, עליך לגשת למשרד הפנים (לא יודע אם בדואר זה אפשרי, רצוי לברר), עלות השאילתא היא 20 שקלים אם אינני טועה. המידע שאתה מקבל הוא הכתובת אותה עדכנה הגברת במשרד הפנים.

למעלה