לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תמ"א 38

שלום רב,

אני, עו"ד אוריתה קורנובסקי, המנהלת החדשה של הפורום. משרדי מתמחה בליווי דיירים בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי החל משלב ארגון וגיבוש הדיירים, דרך בחירת חברה שתקדם את הפרויקט ובהמשך כל שלבי הפרויקט עד לקבלת מפתח ורישום בית משותף.

אשמח לענות לכל שאלה ו/או בעיה שתפנו אלי ואשתדל לתת לכם מענה הולם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמ"א 38

שלום רב,

אני, עו"ד אוריתה קורנובסקי, המנהלת החדשה של הפורום. משרדי מתמחה בליווי דיירים בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי החל משלב ארגון וגיבוש הדיירים, דרך בחירת חברה שתקדם את הפרויקט ובהמשך כל שלבי הפרויקט עד לקבלת מפתח ורישום בית משותף.

אשמח לענות לכל שאלה ו/או בעיה שתפנו אלי ואשתדל לתת לכם מענה הולם.

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום בהנהלתי.
הפורום עוסק בכל הקשור בתמא 38 החל ממועד החלטת הדיירים שברצונם לקדם ולבצע פרויקט תמא בבניין ועד לסיומו של הפרויקט ברישום בית משותף.
אתם מוזמנים להעלות לפורום כל סוגיה שברצונכם להבין ולדעת כי ידע הוא כוח. אני מאמינה כי ניסיוני הרב בליווי דיירים בפרויקטים יאפשר לי לתת לכם תשובות לשאלותיכם והסברים לכל סוגיה שתעלו בפניי.
כולי תקווה כי השיח בפורום זה יהיה נעים ופורה ויתן לכם את הכלים הדרושים כדי לקדם תמא 38 בהצלחה.

כיום משרדי מלווה מעל 30 פרויקטים הנמצאים בשלבים שונים של הפרויקט. לעתים קרובות מדי אני נתקלת בחוסר ידע ו/או במידע לא מדוייק - וזאת בלשון המעטה - מה שגורם לעיכובים מיותרים בקידום הפרויקט.

לכן, אני רואה בפורום זה מקור חשוב ביותר למידע נכון ואמין שיעזור לקידום פרויקטים.

המשך >>

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
<< ההודעה הנוכחית
09/01/2017 | 17:53
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

תמ"א 38 >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
ילידת 1958. נשואה ואם לשלושה. בעלת תואר בוגר במדעי הרוח והחברה מהאוניברסיטה העברית. בוגרת ביה"ס למשפטים במכללה למנהל, ראשל"צ. בעלת תואר שני במשפט מסחר
עוד...

הודעות אחרונות

11:41 | 05.01.17 אורחים בפורום
19:45 | 25.12.16 במודו
11:30 | 23.12.16 דאלטון
13:17 | 07.12.16 אורחים בפורום
19:12 | 25.11.16 אורחים בפורום
08:15 | 20.11.16 אורחים בפורום
23:34 | 17.11.16 אורחים בפורום
11:36 | 10.11.16 shir98765
18:11 | 09.11.16 mironk
09:03 | 07.11.16 דונה קישוט
04:52 | 07.11.16 אורחים בפורום
14:07 | 06.11.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ