פלטה לילד בן 8 וחצי

מצב
הנושא נעול.
פלטה לילד בן 8 וחצי

פלטה לילד בן 8 וחצי
לילד בן 8 וחצי השיניים צומחות עקום.
רופאה אמרה, ש"אפשר"(?) להתאים לו פלטה שתיישר לו את השיניים, וכמו תכין אותו לקראת התקנת גשר, כשהוא יגדל יותר.
הרופאה אמרה, שעכשיו "הפה שלו קטן מדיי", בגלל זה אין בו מקום לכל השיניים.

עכשיו השאלות שלי הן:
1. אם "הפה קטן מדיי", אז איך תוכל לעזור הפלטה? היא תגדיל את הפה?
2. האם רציני הסיפור הזה של הפלטה? האם זה אכן משהו שעוזר בסבירות גבוהה? למישהו יש ניסיון?
3. האם הפלטה תגרום לילד הרגשת אי-נוחות? האם יהיה לו קשה לסבול אותה זמן ממושך, נגיד חצי-שנה כפי שאומרת הרופאה?

פלטה לילד

פלטה לילד בן 8 וחצי
לילד בן 8 וחצי השיניים צומחות עקום.
רופאה אמרה, ש"אפשר"(?) להתאים לו פלטה שתיישר לו את השיניים, וכמו תכין אותו לקראת התקנת גשר, כשהוא יגדל יותר.
הרופאה אמרה, שעכשיו "הפה שלו קטן מדיי", בגלל זה אין בו מקום לכל השיניים.

עכשיו השאלות שלי הן:
1. אם "הפה קטן מדיי", אז איך תוכל לעזור הפלטה? היא תגדיל את הפה?
2. האם רציני הסיפור הזה של הפלטה? האם זה אכן משהו שעוזר בסבירות גבוהה? למישהו יש ניסיון?
3. האם הפלטה תגרום לילד הרגשת אי-נוחות? האם יהיה לו קשה לסבול אותה זמן ממושך, נגיד חצי-שנה כפי שאומרת הרופאה?
פלטה לילד
יישור שיניים אינו תחום המומחיות שלי
ידוע לי שאם מאבחנים לסת צרה מתחילים בגיל צעיר להרחיב אותה עי פלטות, זה אכן עובד. זה יכול לגרום לתחושת לחץ בימים הראשונים אך כך כל טיפול אורתודונטי.
שנית, המלצתי החמה היא לבדוק באופן וודאי שמי שמטפל בך הינו מומחה ליישור שיניים. תוכלי לבדוק זאת באתר האגודה האורתודונטית בישראל.

רבה

פלטה לילד
יישור שיניים אינו תחום המומחיות שלי
ידוע לי שאם מאבחנים לסת צרה מתחילים בגיל צעיר להרחיב אותה עי פלטות, זה אכן עובד. זה יכול לגרום לתחושת לחץ בימים הראשונים אך כך כל טיפול אורתודונטי.
שנית, המלצתי החמה היא לבדוק באופן וודאי שמי שמטפל בך הינו מומחה ליישור שיניים. תוכלי לבדוק זאת באתר האגודה האורתודונטית בישראל.
רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה