השתלת עצם

מצב
הנושא נעול.

ruven7

Active member
השתלת עצם

השתלת עצם
מקווה שהפורום יכול להתאים.
בן 61, הוצע לי במרפאה ותיקה שאני מטופל בה (כולל הקצעת שורשים בעבר וטיפולי ניקוי ששיפרו את מצבי ובלמו נסיגת חניכיים והעמקת כיסים ) על השתלת עצם בלסת עליונה עקב נסיגה מתחת לגשר מודבק ישן.המצב לא קריטי, המחיר 6000 ש"ח ונאמר לי שמדובר בעבודה של כחצי שעה ובמונחי אחוזים שיפור של כ-60-70% ככל שניתן לכמת מול טיפול שמרני בעלות נמוכה בהרבה ושיפור
המצב הקיים כ 15-20% ויעכב החמרה לזמן מה.
האם עדיף ללכת על הטיפול השמרני המוצע או 'על כל הקופה' ולחפש מרפאה אחרת אולי זולה יותר? הבנתי שקופות חולים אינן מצבעות טיפול זה.
תודה מראש

השתלת עצם

השתלת עצם
מקווה שהפורום יכול להתאים.
בן 61, הוצע לי במרפאה ותיקה שאני מטופל בה (כולל הקצעת שורשים בעבר וטיפולי ניקוי ששיפרו את מצבי ובלמו נסיגת חניכיים והעמקת כיסים ) על השתלת עצם בלסת עליונה עקב נסיגה מתחת לגשר מודבק ישן.המצב לא קריטי, המחיר 6000 ש"ח ונאמר לי שמדובר בעבודה של כחצי שעה ובמונחי אחוזים שיפור של כ-60-70% ככל שניתן לכמת מול טיפול שמרני בעלות נמוכה בהרבה ושיפור
המצב הקיים כ 15-20% ויעכב החמרה לזמן מה.
האם עדיף ללכת על הטיפול השמרני המוצע או 'על כל הקופה' ולחפש מרפאה אחרת אולי זולה יותר? הבנתי שקופות חולים אינן מצבעות טיפול זה.
תודה מראש
השתלת עצם
ראשית הייתי מבררת האם הטיפול הוצע לך עי מומחה .
אם לא ממליצה לפנות למומחה למחלות חניכיים להתיעצות נוספת.
לעניות דעתי השתלת עצם לא לוקחת קצת יותר מחצי שעה
ולגבי המחיר זה אישי לכל מרפאה ואין לי יכולת להגיב על כך כיוון שלא ברור באיזה תכשירים מתשמשים ומה השיטה.
בכל מקרה הכי כדאי להמשיך לתחזק כל 3 חודשים בניקוי על מנת לשמר את השיניים הקיימות שזה תמיד עדיף על כל טיפול אחר

ruven7

Active member
תודה לתגובתך

השתלת עצם
ראשית הייתי מבררת האם הטיפול הוצע לך עי מומחה .
אם לא ממליצה לפנות למומחה למחלות חניכיים להתיעצות נוספת.
לעניות דעתי השתלת עצם לא לוקחת קצת יותר מחצי שעה
ולגבי המחיר זה אישי לכל מרפאה ואין לי יכולת להגיב על כך כיוון שלא ברור באיזה תכשירים מתשמשים ומה השיטה.
בכל מקרה הכי כדאי להמשיך לתחזק כל 3 חודשים בניקוי על מנת לשמר את השיניים הקיימות שזה תמיד עדיף על כל טיפול אחר
תודה לתגובתך
הטיפול מוצע ע"י מומחה בנושא.אני מטופל בניקוי שוטף במרפאתו שנים אחרי הקצעת שורשים והכנסת צ'יפ.
ולדבריו אכן אורך הטיפול כחצי שעה אבל המחיר נשמע לי לא סביר, אין לי כלים לשפוט.
מה דעתך על טיפול שמרני במקום שהוצע (הקצעת רבע פה+ הכנסת 2 צ'יפים למילוי המקום-פריוצ'יפ אם אני זוכר נכון) ובעלות כוללת נמוכה בהרבה?
תודה רבה.

המשך

תודה לתגובתך
הטיפול מוצע ע"י מומחה בנושא.אני מטופל בניקוי שוטף במרפאתו שנים אחרי הקצעת שורשים והכנסת צ'יפ.
ולדבריו אכן אורך הטיפול כחצי שעה אבל המחיר נשמע לי לא סביר, אין לי כלים לשפוט.
מה דעתך על טיפול שמרני במקום שהוצע (הקצעת רבע פה+ הכנסת 2 צ'יפים למילוי המקום-פריוצ'יפ אם אני זוכר נכון) ובעלות כוללת נמוכה בהרבה?
תודה רבה.
המשך
מומחה למחלות חנכיים כן?
תמיד ניתן לנקוט בדרך השמרנית ולעקוב ואם לא רואים שיפור לעבור לאחר חצי שנה לאופציה הכירורגית

ruven7

Active member
תואם למה שהוא אמר

המשך
מומחה למחלות חנכיים כן?
תמיד ניתן לנקוט בדרך השמרנית ולעקוב ואם לא רואים שיפור לעבור לאחר חצי שנה לאופציה הכירורגית
תואם למה שהוא אמר
הוא מעריך שהמצב ישתפר במונחי אחוזים (ככל שניתן לכמת) הרבה פחות מטיפול כירורגי אבל יהיה שינוי לטובה וניתן יהיה בעתיד לנתח אם צריך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה