שתלים בבת אחת

מצב
הנושא נעול.

vardina1

New member
שתלים בבת אחת

שתלים בבת אחת
יש לי בת בגיל 44 חרדתית. עקב מחלת חניכיים מתנדנדות לה השיניים הקדמיות ונאמר לה שצריך לעקור את כולן (8) ולהכניס שתלים. היא מוכנה רק בהרדמה מלאה ואת כל השתלים בבת אחת. (היא ניזונה מכול הפרסומים של המכונים הפרטיים). האם זה באמת אפשרי? האם זה יעיל? אם כן, איך אפשר לעבור את זה על חשבון קופת חולים?

עקירות ושתלים ביום אחד

שתלים בבת אחת
יש לי בת בגיל 44 חרדתית. עקב מחלת חניכיים מתנדנדות לה השיניים הקדמיות ונאמר לה שצריך לעקור את כולן (8) ולהכניס שתלים. היא מוכנה רק בהרדמה מלאה ואת כל השתלים בבת אחת. (היא ניזונה מכול הפרסומים של המכונים הפרטיים). האם זה באמת אפשרי? האם זה יעיל? אם כן, איך אפשר לעבור את זה על חשבון קופת חולים?
עקירות ושתלים ביום אחד
ראשית הייתי מציעה שבתך תפנה לבדיקה ואבחנה אצל מומחה/ית לרפואת חניכיים
גם שיניים מתנדנדות ניתן להציל ומצב של עקירות של כל השיניים לא תמיד נחוץ.
בעיקר אם היא פוחדת אולי רצוי לחשוב על תוכנית יותר מבוקרת.
כמו כן צריך לזכור שלביצוע עקירות ושתלים ביום אחד ללא טיפול במקור הבעיה עלולים להיות כשלונות גדולים יותר.
לכן כדאי ללכת צעד צעד..

vardina1

New member
שתלים ביום אחד

עקירות ושתלים ביום אחד
ראשית הייתי מציעה שבתך תפנה לבדיקה ואבחנה אצל מומחה/ית לרפואת חניכיים
גם שיניים מתנדנדות ניתן להציל ומצב של עקירות של כל השיניים לא תמיד נחוץ.
בעיקר אם היא פוחדת אולי רצוי לחשוב על תוכנית יותר מבוקרת.
כמו כן צריך לזכור שלביצוע עקירות ושתלים ביום אחד ללא טיפול במקור הבעיה עלולים להיות כשלונות גדולים יותר.
לכן כדאי ללכת צעד צעד..
שתלים ביום אחד
היא כבר עברה בעבר ניתוחי חניכיים והולכת עם גשר מתכת אך, לא עוזר. נאמר לה שהיא צריכה השתלות. היא ביררה ונבדקה במכון פרטי. אני לא יודעת אם קופת חולים תממן לה. אני מניחה שזה צריך להתבצע במחלקת פה ולסת? זה כדאי? אפשר לסמוך על מכונים פרטיים?

היכן?

שתלים ביום אחד
היא כבר עברה בעבר ניתוחי חניכיים והולכת עם גשר מתכת אך, לא עוזר. נאמר לה שהיא צריכה השתלות. היא ביררה ונבדקה במכון פרטי. אני לא יודעת אם קופת חולים תממן לה. אני מניחה שזה צריך להתבצע במחלקת פה ולסת? זה כדאי? אפשר לסמוך על מכונים פרטיים?
היכן?
אינני יודעת מה הכונה במכון פרטי
חשוב לברר מי הרפא שיטפל בה. מה ההכשרה שלו האם עבר התמחות מסודרת מי המרדימים? וכו
ובקשר למימון אין כיסוי של טיפולי שיניים בקופות חולים

vardina1

New member
שתלים ביום אחד

היכן?
אינני יודעת מה הכונה במכון פרטי
חשוב לברר מי הרפא שיטפל בה. מה ההכשרה שלו האם עבר התמחות מסודרת מי המרדימים? וכו
ובקשר למימון אין כיסוי של טיפולי שיניים בקופות חולים
שתלים ביום אחד
השאלה שלי: אם בהנחה שהרופא מומחה, האם זה נכון לעשות הכל ביום אחד?

מצב
הנושא נעול.
למעלה