לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
64216,421 עוקבים אודות עסקים

פורום עדשות מגע ומשקפיים

הפורום שלנו יעסוק בעולם האופטיקה והאופטומטריה, שהופך עם השנים להיות מנת חלקם של יותר ויותר אנשים וע"פ מחקרים אחרונים כמות זו תלך ותגדל. אם יש לכם שאלות או תהיות הקשורות למשקפיים, עדשות מגע ובעיות ראייה כאלה ואחרות, אשמח אם תעלו אותן כאן, על-מנת שאוכל לתרום לכם מהידע ומהנסיון שלי. 
תמיר עוז, מנהל הפורום, הינו אופטומטריסט קליני מוסמך, בוגר הדסה ירושלים (בהצטיינות).
בעל 20 שנות נסיון קליני. המייסד של "אוטיקה - OTTICA" - קליניקה פרטית בשיכון דן שבתל-אביב,
המייעצת בכל תחומי האופטומטריה והאופטיקה.
סרן (מיל") בחיל האויר, נשוי ואב לשלושה וחבר מועצת האופטומטריסטים בישראל.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עדשות מגע ומשקפיים

הפורום שלנו יעסוק בעולם האופטיקה והאופטומטריה, שהופך עם השנים להיות מנת חלקם של יותר ויותר אנשים וע"פ מחקרים אחרונים כמות זו תלך ותגדל. אם יש לכם שאלות או תהיות הקשורות למשקפיים, עדשות מגע ובעיות ראייה כאלה ואחרות, אשמח אם תעלו אותן כאן, על-מנת שאוכל לתרום לכם מהידע ומהנסיון שלי. 
תמיר עוז, מנהל הפורום, הינו אופטומטריסט קליני מוסמך, בוגר הדסה ירושלים (בהצטיינות).
בעל 20 שנות נסיון קליני. המייסד של "אוטיקה - OTTICA" - קליניקה פרטית בשיכון דן שבתל-אביב,
המייעצת בכל תחומי האופטומטריה והאופטיקה.
סרן (מיל") בחיל האויר, נשוי ואב לשלושה וחבר מועצת האופטומטריסטים בישראל.
x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום משקפיים ועדשות מגעהמידע והעצות בפורום זה הינם כלליים וחלקיים בלבד ואינם באים להחליף ייעוץ אישי פרונטלי, המבוסס על נתוניו וצרכיו האישיים של המטופל. לפיכך אין מנהל הפורום אחראי לנזק כלשהו, שייגרם עקב הסתמכות על מידע זה ולהתאמת או אי-התאמת העצות לכל מטופל.
כמו-כן הפרסום בפורום אסור ויש לשמור על תרבות שיח.

המשך >>

לצפיה ב-'מששקפי שמש'
מששקפי שמש
09/07/2018 | 12:40
7
100
שלום תמיר,
איך אפשר לדעת שסימון הuv הוא אמיתי? ולמה טווח המחירים של משקפי השמש הוא כל-כך גדול אם כולם מסומנים עם הuv?
האם כדאי לרכוש משקפי שמש רק בחנות אופטיקה שבה המחירים מטפסים ועולים למחירים מטורפים או שאפשר גם לקנות בשוק?
עדשות מגע ומשקפיים >>
לצפיה ב-'משקפי שמש'
משקפי שמש
( לעמוד שלי בתפוז )
<< ההודעה הנוכחית
10/07/2018 | 06:19
50
שלום שרון,
סביר להניח שסימון UV הוא אמיתי, היות שגם עדשות פשוטות כדוגמת אלה הנמכרות בדוכנים ובשוק מסננות UV, אך איכותן האופטית נמוכה ולכן מדבקת  ה UV רחוקה מלהיות איזשהו "תו-איכות".
ככלל, אני סבור מהיכרותי את שוק משקפי השמש, שמשקפי שמש הנמכרים במחירים של עד בערך 300 ש"ח שווים באיכותם לכאלה הנמכרים ב 20 ש"ח.
לעומת זאת  בחנויות האופטיקה המקצועיות תמצאי משקפי שמש שמעבר לסינון הקרניים המזיקות, יספקו איכות אופטית טובה עד מעולה, כזו אשר לא תיצור הנחתה באיכות הראייה ואולי אף תשפר אותה בתנאי תאורה שונים.
כמו-כן בל נשכח את איכות החומרים של המסגרת (משקל קל ועמידות) וכמובן את העובדה שלמשקפיים איכותיים יש אבא ואמא - ובעיני זה מאד חשוב.
בסיכומו של דבר, אין טוב ממראה עיניים.
היכנסי למקום מקצועי ותבקשי שיתנו לך להתנסות במשקפי שמש התואמים את התקציב שלך.

בהצלחה.

תמיר עוז

עדשות מגע ומשקפיים >>
לצפיה ב-'השורה התחתונה - גם בתגובה של תמיר - תקציב'
השורה התחתונה - גם בתגובה של תמיר - תקציב
10/07/2018 | 10:40
3
34
זה לא הגיוני שאותו המוצר (משקפי שמש) יימחר ב-20 ש"ח וגם ב- 2,000 ש"ח.
אז לגבי ה- 20 ש"ח בדוכן בשוק, זה לא באמת משקפי שמש, זה סתם, וזה בסדר גמור בתור אקססוריז, ולמי שאין תקציב- זכותו.
אבל לגבי היתר... 200 ש"ח ומעלה... נו באמת. כמה אפשר כבר להשתכלל בתחום ולהגיע למחירים בשמיים? 
הרי קרולינה למקה מוכרים במחיר כזה ובמבצעים גם שני זוגות ב- 300 ש"ח. הכל בסדר, זה לא אומר שהם משקפיים גרועים רק בכלל שמוכרים לנו גם באלפי שקלים.
אלפי שקלים זה לשלם על מותג וזה בזבוז כסף.
שרון, תקני בהתאם לתקציב שלך בכל חנות שנראית לך רצינית וראויה.
מחירים מטפסים בהרבה תחומים לצערנו, זה לא תמיד אומר הרבה...
עדשות מגע ומשקפיים >>
לצפיה ב-'משקפי שמש'
משקפי שמש
10/07/2018 | 11:48
2
27
שלום תמיר / אורח
אהבתי את תשובתו של תמיר רק מסתייגת מזה ש מ20 ש"ח ועד 300 זו אותה איכות מה לגבי הנחות ומבצעים באופטיקות שונות  שלעיתים אפשרי לקנות ב 300 ש"ח אפילו מותג. אך השאלה שעדיין נותרה בעינה היא מדוע על מותגים מסויימים העלות מגביה שחקים ללא שום הצדקה האם באמת הכיוון של העדשות וכל מה  ציינת תמיר אכן מצדיקים את המחיר? 
עדשות מגע ומשקפיים >>
לצפיה ב-'משקפי שמש'
משקפי שמש
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2018 | 12:57
1
36
שלום לאורח ולשרון,
אתחיל בכך שאחת ההתניות של הכתיבה בפורום, הינה איסור פרסום ולכן גם אני נמנע משימוש בשמות או מותגים.
אבקש להימנע.
אני יודע שבכל תחום ישנן שמועות/דעות "מלומדות" על כך שמוצר X שווה בדיוק למוצר Y ומה שמבדיל ביניהם זה רק מתח הרווחים של הספק.
אינני מתיימר להבין בתחומים אחרים, אך בהחלט יכול לעזור בהארות והערות הקשורות לעולם האופטיקה ולכן אני כאן.
להסביר ולא להתנצח.
מה שזול - לרוב שווה זול.
מבצעים על מותגים איכותיים - בהחלט שווה.
עדיין ממליץ לגשת למקום איכותי ופשוט לראות את ההבדל בין איכות לבין דוכן וכך גם לגבי השירות העתידי שלאחר הרכישה.
יום טוב לך שרון וגם לך אורח

תמיר עוז

עדשות מגע ומשקפיים >>
לצפיה ב-'מסקנה'
מסקנה
15/07/2018 | 15:05
9
ממה שהבנתי אין לקנות את הזולים ביותר . כל מה שעולה מעל 200 ועד.......
ראוי לבחון ולהתאים לכיס. 
עדשות מגע ומשקפיים >>
לצפיה ב-'איזו תמימות'
איזו תמימות
11/07/2018 | 10:49
1
36
עיקר התשלום הוא לשם של מותג.
כמו שמשלמים על סמסונג גלאקסי יותר מאשר על שיומי ועל סוני יותר מאשר על ניופאן.
זו הסיבה העיקרית שמשקפיים של ולנטינו יעלו 2000 שקל. לא כי הן שוות יותר מאלו של ארוקה
עדשות מגע ומשקפיים >>
לצפיה ב-'בהחלט, יש בזה משהו'
בהחלט, יש בזה משהו
15/07/2018 | 10:54
20

מנהל/ת הפורום

אודות:
תמיר עוז, אופטומטריסט קליני מוסמך, בוגר הדסה ירושלים בהצטיינות ומצטיין דיקן, חבר מועצת האופטומטריסטים בישראל: הקמתי קליניקה לאופטומטריה בשם "אוטיקה" ב
עוד...

הודעות אחרונות

12:05 | 16.09.18 יערעד
00:39 | 13.09.18 אורחים בפורום
21:02 | 11.09.18 אורחים בפורום
13:47 | 03.09.18 אורחים בפורום
02:57 | 31.08.18 אורחים בפורום
15:57 | 19.08.18 anate1
10:55 | 15.08.18 אורחים בפורום
10:24 | 06.08.18 אורחים בפורום
11:27 | 29.07.18 אורחים בפורום
15:39 | 24.07.18 אורחים בפורום
14:20 | 22.07.18 ארתור01
10:59 | 16.07.18 אורחים בפורום
10:53 | 16.07.18 אורחים בפורום
12:40 | 09.07.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ