הרכבת עדשות מגע

some117

New member
באמת כעדמתי מול המראה

הרגשתי טיפה יותר נוח, אבל אז גם העדשה נפלה מספר פעמים עד שפגשה את הרצפה ונזרקה. עדיין לא הצלחתי להרכיבה.
לכן אני מותש ומתוסכל עם כל זה. זכור לי שמלפני כ15 שנים גם ניסיתי לשים עדשות מגע וגם אז היה לי קושי. לא יודע.
האם יש דרכים נוספות פשוטות יותר להרכיבן?

some117

New member
איך אסביר,

כשאני פותח את העין, אני מרגיש שהעין כואבת. העדשה פשוט לא נכנסת לעין. היא "נתקעת" לי על הריסים.
פשוט לא עובד.

sharpantie

New member
האם אתה ממצמץ

עם העפעף בזמן שאתה מקרב את העדשה לעין?
אם התשובה חיובית אתה צריך להתגבר על המצמוץ, לפתוח את העפעפיים עם האצבעות כמו שמודגם בסירטונים ואז להכניס את העדשה.

some117

New member
הרכבת עדשות מגע

כ12 שנים לאחר ניתוח לאזיק בעיניים.
התדרדה לי שוב הראיה והחלטתי על עדשות מגע.
היום, לאחר ותוך כדי צפייה בסרטונים ביוטיוב, ישבתי כ40 דקות ובסוף עדיין לא הצלחתי להכניס את העדשה לעין. לבסוף התייאשתי וויתרתי.
הגעתי למצב שהעין מתחילה לכאוב,להאדים ולדמוע.
אני אשמח לכל המלצה ועצה איך לצלוח את הקושי הזה.
עין ימין -1.75
עין שמאל -1.25
לא יודע אם זה גבוה או לא, אבל זה מהווה מטרד. משקפיים כרגע הן לא אופציה.
עדשות יומיות רכות של hשusch and lomb
תודה רבה!

trilliane

Well-known member
מנהל
אם מעולם לא הרכבת עדשות מגע באופן שוטף גש לאופטומטריסט

לבדיקה, הכוונה והדרכה. עדשות מגע אינן מוצר מדף שאפשר להשתמש בו סתם כך, אתה עלול לגרום לעצמך נזק לעיניים (גם בלתי הפיך). שריטה של הקרנית, זיהום, דלקת... לא חבל? במקום לשפר את הראייה רק תפגע בה.

אופטומטריסט יבדוק את המספר העדכני שלך, יתאים לך עדשות מגע בהתאם למרשם ולמבנה העין (ואגב, יש אנשים שלא יכולים או שאסור להם להרכיב עדשות), ידריך וינחה אותך כיצד להרכיב אותן בפעם הראשונה וכו'.

העין היא איבר רגיש, אם אתה מגיע למצב שהיא מתחילה לכאוב ולדמוע היא מאותתת לך לעצור!
אל תמשיך לבד ללא עזרה מקצועית. הניסיון לחסוך במחיר עלול לעלות לך במחיר כבד. חבל.

עדשות מגע אחרי ניתוח עיניים

בעייתי למדי שכן ניתוח עיניים משנה מאוד את מבנה הקרנית,ולעיתים די קרובות עדשות לא יושבות נכון בעין.בכל מקרה בודאי לא מומלץ להחליט לבד על איזה עדשות, אלא לגשת לאופטומטריסט מוסמך בעל תעודה, שיבדוק ויחליט מה הכי מתאים ותוך כדי גם ינחה איך להרכיב הכי טוב את העדשות. לא לוותר על בדיקת אופטומטריסט זה חשוב

למעלה