הקפצה - שירשור בקשות תווים

liranhol

New member
תיכנס לזה...

www.sheetmusicarchive.net תיכנס לפי המלחין.... יש שם מארש (רונדו) תורכי בטוח...

saritkm

New member
MIDI מה? הפגנת בורות קלה ../images/Emo186.gif

"להזכירכם, בכל מקרה שאי אפשר למצוא תווים ניתן להוריד קובץ MIDI ולהוציא את התווים דרך Overture" אפשר הסבר? תודה.

כן

אפשר להגיד שקבצי MIDI, לעומת קבצים אחרים, מכילים בתוכם את התווים למנגינה. בעוד שפורמטים כמו MP3 או WAV הם דגימה דיגיטלית של השמע האנלוגי, קבצי MIDI מכילים שורות של תווים, כל אחד והצליל שלו, ולכן הם שוקלים הרבה פחות. כדי לראות את התווים מאחורי הקובץ MID צריך לפתוח אותה עם תוכנת עריכת תווים, כדוגמת Overture, Finalle, Sibelius וכו.

בכל מקום..

בתוכנות שיתוף, באתרים שבקישורים, ובכלל גם חיפוש בגוגל בדרך כלל מניב הרבה תוצאות.

Jinx007

New member
../images/Emo41.gifהקפצה - שירשור בקשות תווים../images/Emo41.gif

fruty

New member
שלום, אני מחפשת בנרות ../images/Emo16.gif תווים ל:

שלום לכולם אני חדשה פה ויש לי בקשה גדולה: למי שמתמצא גם בג'אז: אני מחפשת אחר תווים לפסנתר לשיר המצויין: My baby just cares for me של נינה סימון. אודה מאד לכל מי שיספק לי מיידע בנושא.
כיתבו לי הודעה אישית ואתן את המייל שלי.

תנסי פה...

sheetmusicplus.com קוראים לספר The Real Book הוא עולה 25$ + 10$ משלוח ארצה. יש סיכוי שהקטע הזה ועוד קטעי ג'אז רבים שם. (מעל 400 קטעים).

meitalk1

New member
מחפשת תווים...

שלום לכולם, פעם ראשונה בפורום אחרי חיפוש נרחב ביותר במיליון אתרים... אני מחפשת את התווים ל"הללויה" של לאונרד כהן. עדיף ב pdf. חיפשתי ברשימת אתרים שיש בפורום ומצאתי, אבל הקובץ לא נפתח! אשמח לעזרה! תודה, מיטל.

desegel

New member
שיר מקסים

אפשר להוריד בלי שום בעיה מאימיול, הורדתי את זה פעם לפני שפירמטתי את המחשב. יש המון מקורות לזה באימיול. פשוט תחפשי Hellelujah ותבחרי Documents כדי לחפש, וזה ימצא לך

meitalk1

New member
תודה אבל...

אני אנסה, אין לי אימיול בבית, אחרי וירוסים קשים במחשב ופירמוט עקב כך, אבל אם יש אפשרות למצוא את זה דרך איזשהו אתר ומישהו יודע אני אשמח לשמוע! תודה.........

meitalk1

New member
אממממ....

אולי מסנג'ר ? מייל?.......... אני פה בדקות הקרובות תודה תודה תודה!

desegel

New member
הממ

מסנג'ר אין לי, במייל אני יוכל לשלוח לך. תכתבי פה את הכתובת ואני שולח

meitalk1

New member
מצויין!!

אתה ממש מציל! איזו הקלה!!! [email protected] לא יאומן הייתי צריכה לעשות את זה מההתחלה!!! ממש תודה. באמת. מיטל

Jinx007

New member
בקישורי הפורום...

עובדה שלא חיפשת.. יש אתר בקישורים שבתיאור שלו רשום שיש שם שירים של דיסני.

למעלה