קנייה של אורגנית \ קלידים זולים במחיר

קנייה של אורגנית \ קלידים זולים במחיר

הבת זוג שלי התחילה ללמוד נגינה על אורגנית \ קלידים והיא רוצה לקנות אחד כזה כדי שהיא תוכל להתאמן בבית ומידי פעם שתוכל לקחת את האורגנית איתה ביחד לאירועים, אין לנו כרגע רכב וגם כסף אין לנו ולכן אני רוצה לקנות לבת זוג שלי אורגנית \ קלידים משהו שיהיה כמה שיותר זול במחיר ושעדיין האורגנית \ הקלידים יעבוד טוב אך מכיוון שאני לא מבין שום דבר בנושא אז אני צריך הכוונה כמו למשל מישהו שמבין באורגניות \ קלידים שיוכל להפנות אותי לחנות באזור המרכז או באזור נתניה ואולי להיפגש איתי בחנות כדי לעזור לי לבחור נכון, או שאולי יותר טוב לקנות מחוץ לארץ, אולי דרך אתר אינטרנט אבל אני לא יודע מה לקנות ואני צריך מישהו שיעזור לי לבחור נכון, אולי לקנות יד שנייה אבל אז אני מפחד שאולי האורגנית \ הקלידים יהיו פגומים ואני צריך מישהו שיידע לזהות שהאורגנית \ הקלידים יד שנייה עובדים בצורה תקינה

היי

לא הבנתי מה אתם מחפשים בדיוק
אבל אני חושב שהדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות זה לקפוץ לחנות כלי זמר באזור מגוריכם ולשאול את המוכר מה הוא ממליץ לצרכים שלכם. לפעמים יש שם מבצעים טובים.
שלומי דגול פסנתרים
www.dagul.co.il

אורגנית זולה במחיר וטובה למה שצריך

שלומי, אני יודע שיש בחנויות מוכרים אבל אני לא רוצה להסתמך על המוכרים בחנויות כי למוכר בחנות יש אינטרסים שהם מנוגדים לאינטרסים שלי (האינטרס שלי הוא לקנות את האורגנית \ הקלידים הזולים ביותר ושייספקו את הצרכים המוזיקלים של בת הזוג שלי) ולכן אני מבקש בפורום הזה שאם יש כאן מישהו שמבין ומכיר אורגניות וקלידים ומוכן לעזור לי לבחור את האורגנית או הקלידים שיענו לאינטרסים שלי בצורה הטובה ביותר שבבקשה ייצור איתי קשר בפרטי

למעלה