מעוניין להתחיל לנגן

Toro15

New member
מעוניין להתחיל לנגן

היי חיפשתי דיון קודם בפורום ולא מצאתי משהו שעונה על שאלתי.
אני זקוק לעזרה והמלצות בנודע לקניה של קלידים/פסנתר דיגיטלי/אורגן (לא יודע איך לקרוא לזה).
לאחר כמה שנים טובות החלטתי לנסות ולהגשים את החלום לדעת לנגן על פסנתר. מפאת אילוצי תקציב ושטח מחייה אני מעוניין בפסנתר דיגיטלי שיהיה כמה שיותר קטן אבל קרוב ככל הניתן לפסנתר אמיתי מבחינת האיכות ומספר הקלידים (האם למישהו מתחיל יש חשיבות ל88 קלידים או 61 זה בסדר להתחלה?).

הסתכלתי מעט ביד 2 ומצאתי משהו שניראה לי מתאים אבל זקוק לעזרתכם/לעצתכם האם זה יכול להתאים לצרכים שלי.

קלידים של Yamaha psr 300 במחיר 350 ש"ח.

שוב בגלל שאני רק מתנסה בדבר ונמצא בהתחלה אני משתדל לא להוציא יותר מ500-600 ש"ח כרגע ואם זה משהו שאתמיד בו אשדרג בעתיד.

כל פיסת מידע והמלצות שתתנו לי יעזרו אז תודה רבה מראש! :)

היי ושנת 2017 טובה

לימוד נגינה בפסנתר לא בא בחשבון על פחות מ 88 קלידים ורק על פסנתר חשמלי ולא אורגניות כמו שמצאת.
המגע והצליל חשובים מאוד לכן קח לך פסנתר חשמלי זול ותקין מיד שניה ימאהה או קאסיו כל מה שתמצא בתקציב שלך. גש לבדוק שהכל עובד כל הקלידים והכפתורים ובהצלחה.
שלומי דגול פסנתרים

Toro15

New member
באיחור קל :) שנת 2017 טובה!!

תודה רבה על התשובה.
אני מחפש כעת פסנתר חשמלי 88 קלידים אך באזור התקציב שלי מאוד קשה למצוא, אני מתחיל לראות אולי אמצא באתרים מחו"ל, אך אז לא אוכל לבצע בדיקה עצמית.
האמת שחשבתי איך באמת אוכל להגשים את החלום הזה בדרך יחסית זולה ואני לא חושב שזה אפשרי חוץ מלקנות פסנתר חשמלי והלשקיע בסביבות ה1200 ולנסות לימוד עצמי. אם לא אהנה אמכור את הפסנתר בהפסד מסוים אך לא משמעותי ובמידה ואהנה בטח אצטרך לקחת כמה שיעורים פרטיים.

שוב תודה ושהיה אחלה יום.

SimplyV

New member
אני התחלתי ללמוד לנגן בפסנתר לפני מספר שבועות וקניתי...

קניתי פסנתר חשמלי של YAMAHA דגם NP1,
קניתי חדש מכלי זמר, עלה לי 1,250 ש"ח (ללא שנאי).
אולי תוכל למצוא את הדגם הזה בזול יותר ביד 2.
נורא אהבתי את הפסנתר החשמלי עצמו, את הצלילים וגם שקל ללחוץ על הקלידים.
זה נראה לי דגם מושלם למתחילים כמונו. :)

אשמח לענות על כל שאלה אם יש לך :)

Toro15

New member
תודה על התגובה

לצערי ביינתים לא מצאתי ביד 2 מישהו שמוכר את הדגם הזה או איזה דגם של 88 קלידים במחיר שקרוב למה שרציתי להוציא.
אבל אני לא מתייאש ואם לא אמצא חושב שכבר אקנה חדש (פשוט חושש שאמצא את במהירות רבה מנסה למכור אותו)
רוצה לדעת אם אתה באותו מקום כמוני, האם התחלת ללמוד מאפס לנגן? ואם כן איך אתה מתכוון ללמוד, לבד מהאינטרנט או לשלב מורה פרטי?

אהה וגם איך הולך לך ביינתים? :)

תודה מראש!!

למעלה