שרשור פתיחה -התחנה 3

Roei152

Well-known member
מנהל
שרשור פתיחה -התחנה 3
מה יהיה ? - הסיפור ממשיך בדיוק בנקודה בה הפסקנו בעונה הקודמת , מתברר שהעשן שחנק את אדר שננעל בחחסן הוא חלק משריפה שנגרמת מגורם לא ידוע , , וכולם מנסים להנצל מהשריפה , , אח רי שהם יוצאים מהמצב , חלקם עם שריטות, התחנה בכפר סבא נאלצת להסגר , דודי עומד למשפט , והחבורה נאלצת לעבור לתחנה חדשה שנמצאת ברעננה. מלבד שעות הנסיעה הנוספות הם נאלצים להתמודד חברתית עם החבורה של רעננה .. חלקם ימצאו שם אהבות חדשות , וחלקם יאלצו להוכיח נאמנות לחברות המקורית... במקביל מתנהל משפט על השריפה בו דודי נשפט ...שקד ואדר ימצאו את עצמם במבחן על רקע זה...
מי יהיה? רוב החבורה המקורית ממשיכה : שירה לוי ,גפן ברקאי , לירון רביבו, ירון בן הרוש , יוני מלס , יוני גרין , יובל גונן , דליה לי- שטורך, רעות אלוש , וקובי מימון שבכל זאת הוא המבוגר האחראי.. אליהם מצטרפים חדשים : שיר זוארץ , רוני מרון- קליין , אדם פולקמן , אסף גורן ,בל אגם, סיגל שחמון ...
דעת הצופה לפני הצפייה - טוב נראית עונה שתעלה על העונה הקודמת , שהיתה חיננוכית מדי , אבל נראה .

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 50
גם אם נפלתי בבום , הצלחתי לקום .. יאללה צפיייה מהנה....
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
המתח חוסל
בענניין השריפה ואדר כן ..,אני צריך לצפות בפרק האחרון של עונה 2 , כדי לדעת איפה היה נימי בזמן שהשריפה התחילה..
עדיין לא נפתר העניין של הכליה לסבא של אלומה, אבל כבר ברור שזה סיפור שלא יגמר טוב..
יולדת עלאק , גילי , הכי מתאים לו לפול בפח..
&nbsp
העיקר שפיקה בסדר אבל מוזי לא... קרעה אותי הילדה - חייבתת להתבגר ...
&nbsp

לרדת בתחנה... בתחנה...
יש להם טעות שהם כתבו "בעונה בקודמת".

לא הסירנות שרציתי לשמוע. בלון חמצן...

אתם מבינים שככה היה אמור להמשיך פלאשבק, כן? היא חוטפת פלאשבקים. היא לא תאבד עוד מישהו! לא במשמרת שלה! לא אחרי מולי וליהי וניר!!!!!!!!!!!!!!

תצילו את רומיייייייייייייי! ואת גילי. בוא'נה, תפס ביטחון. ביטחון רציני. לכוד, לכוד.

לא במשמרת שלה!!!!!!!!!!!!!! שמעתם?! ולירון משחקת נהדר... היא התעלפה מהעשן, כן?

פתיח!!!!!!!!!!!!!!!!!

היי! אנחנו לא בסדרה "תחנת הכיבוי"! זאת לא הסדרה הנכונה! יותר בגלל הדלת. וגם שירה משחקת נהדר. שחקנית נהדרת. ענת עצמון מתקשרת. אדר הבן אדם הכי חסר מזל בעולם.

אה... בוזי, התחלף לך השיער או משהו? חבר'ה, יש איזושהי הקפדה על המשכיות פה? כי חכו חכו, יש חברה טובה שאני חייב לרדת עליה כשהיא תגיע. בגלל זה אני שונא את זה שהם עושים סופים פתוחים כאלה. רק מיכל יודעת.

אני לא מאמין. שוב אופנוענים! אני קורא לאסור על הכלי הזה, נמאס לי מפושעים על אופנוע! וזאת יסמין על האופנוע, לא? אבל אופנוען חמוד. רק נקווה שהוא לא ידרוס מישהו ולא יברח. לא, הוא בן אדם מאוד גברי. לא הפושע הכי חכם. קיללו כרגע.

רומי בהלם. מסכנה. אל תחלק פקודות, גילי! באימא שלך? באבא שלך. מה, אדר הכי בסדר שם?! הזוי. אדר שוב בעייתי עם הכיסא. חשבנו שאדר יהיה בסכנה. בתכל'ס שקד.

אני מקווה שאתה נוהג יותר טוב מחן!

יסמין, תלחצי על הגז!!!!!!!!!!!!!!!! אוי, שיט.

המכבי, החשמונאים... מה הלאה? הוא לא "הולך". מזמן לא. אח, שירה. איזה פנים יפות.

מה עם הכליה, באמת? מה עם אמנון?

פיקה?! מה... בפעם האחרונה הסתכלת על האוכל של אימא שלך, איך פתאום את עשרים קילו פחות?! אז כן, חברים, דליה רזתה המון. ממאה ומשהו קילוגרמים לשבעים. אז כנראה תוך שעה. זה מאוד יפה. נכון, נכון, המחשב. חשוב מאוד. אל תדאגי, דליה. נשמור לך מקום בחוג. בסדר?

החדשים...אוקיי, חבר'ה, מישהו צריך לטפל בהפקה שם. בסדר? כי לא הגיוני שעל הלוח כתוב "גילי", "נמרוד" (נימי), "יובל" (פיקה), "רומי" ו"אדר"! מה, אין את שיטת ירון ארזי, לכתוב "אורן", "שחר", "הדס", "ירון" (היה כתוב, בכל זאת)? מה, להשתמש ב-ADD לסוכנות ניצבים ולקרוא לסבא של אלומה ליכטנשטיין, זה בסדר, אבל למלא כמה שמות של מתנדבים חוץ מיאיר ופרנקו (שבתכל'ס הם המתנדבים החדשים) לא?!

למה זה היה?

גילי מכיר את יאיר? אוי, לא...

היי, נועם. רגע, איפה המנהל?! איפה דודי?! מתעסק בריגול ובניית גבישים?! נימי עסוק. נימי כרגע חוגג עם אימא שלו שהכניס לכלא בעלים של חברה לדיור ציבורי, שנקראת "דיור ציבורי". אבל מה שמעיב על החגיגה זה שנימי לא יגשים את חלומו, שיהיה לו הרבה הרבה כסף (וכן, זה מה שהוא אמר אז). אי אפשר נועם ונימי? זה חייב להיות נועם ויאיר? כי אם הם יהיו ביחד זה יהיה יאיר נועם ותהיה בעיה. כי נועם מאוד דואגת לו וזה יכול להיות נחמד אם הם יהיו ביחד.

מטומטם. אמרנו לך לטפל בדלת הזאת! אמרנו או לא?!

היי! אהובה! ילד מעצבן. ילד מאוד מעצבן. אבל נימי עומד להגיע לפגישה חשובה מאוד.

לא, לא חייבים להיכנס ולהציל את נימי.

חראם על הטלפון. על נימי פחות (טוב, הוא לא שם).

אני אמרתי לו. אני אמרתי לו לנקד את הודעות השיימינג שלו. ועכשיו, במקום שהוא יכתוב "מאפייה", אנשים חושבים שהוא התכוון למאפיה. ותראו מה יצא לנו מזה. לא הבנתי למה זה. רגע, במי הוא ירה?

בפרקים הבאים:

פולי רשף עורך הדין של דודי במשפט שלו. ואחלה שופטת, אני חייב להגיד.

נימי חי. גילי ורומי ביחד, חבוב. אלא אם נימי ורומי ימשיכו להסתבך העונה?

חן עוד פה... מה את קשורה, לייבו?

שוב מוקשים. שוב אנשים על מוקשים. משום מה גילי ורומי שם (אחלה פעילות זוגית, כך שמעתי) ואדר בניתוח. יכול להיות שהוא יקום?

אלה לא מתה על הסידור החדש של הבית.

בוזי ונועם מתווכחים. מה הוא קשור?

סשה (המלכה הגדולה) עושה פגישה צפופה עם הבחור הזה (איך אני אקרא לו עד שאבין את שמו? המאפיונר החמוד או סתם לואי?) וגילי. וגילי רוצה שומרת מסוימת...

מקרר מתאג"ד פה. נראה לי יהיה מעורב בעלילה של אבא של יאיר.

אמנון וולף פה (זה אבא של פיקה).

מי זאת האישה הזאת?!

חן עם מסכת קורונה!!!!!!!!!!

מה פיקה שומעת?

עם מי דודי מתווכח?

מה אימא של פרנקו (אחת מהן) רוצה מהשופטת?

לאלומה יש אימא?!

יאיר מעדיף למתוח אנשים. ברור. ואבא שלו לא אוהב את זה.

למה יש פה פצצה?

פרנקו מחפש את אבא שלו (חבוב, אימצה אותך סיגל שחמון. הייתי מפנה אותך ללילה, אבל ברור שאדר גם יכול למצוא את אבא שלך. זה אפילו אותו אחד).

אדר עצוב על שקד.

אלומה מדגמנת למד"א. (בשביל אוטו! היא צריכה אוטו!) בוזי כועס עליה.

אלה שרה עם עילי בוטנר. אני אעשה על זה מלא בדיחות. ומה היא מצלמת?

אודי מצחיק את אהובה.

מי הורס לאבא של יאיר את המסעדה?

נימי וגילי שוב מתעמתים.

נועם נחטפה?

חן עם חומר רעיל.

שוב נימי ורומי (למהההההההההההההההההה?! חשבתי שגמרנו עם זה!!!!!!!!!!!! אבל יהיה בסדר, היא תחזור לגילי).

לבחור קוראים שלומי.

שקד נעלמה. בסדר, אדר, גם אתה. לא?

דודי צריך משהו ממירי, אימא של בוזי...

רומי ויסמין.

ויסמין וגילי. נטלי רואס, אמרנו?

שיר m

Well-known member
איזה פרק...
אוי רומי. אוי רומי.
&nbsp
בסוף שקד היא זאת שנפגעה? באסה.
&nbsp
הפרקים הבאים נראים מטרידים מאוד... שיהיה לנו בהצלחה.
&nbsp
(מי זה החמוד שרוצה לדעת מי זה אבא שלו?)

והיום גם יום ההולדת של אורן יעקבי, יוצר הסדרה!
והיחיד במשפחה הגרעינית שלו שאין לי איתו תמונה.

רשימת שחקנים עדכנית
שירה לוי- רומי אשכנזי.
&nbsp
יוני גרין- גילי נוסבאום.
&nbsp
גפן ברקאי- אדר שיין.
&nbsp
אסף גורן- יאיר.
&nbsp
לירון רביבו- שקד כהן.
&nbsp
שיר זוארץ- אלה.
&nbsp
שירן סנדל- חן לייבוביץ'.
&nbsp
אדם פולקמן- פרנקו.
&nbsp
ירון בן הרוש- נימי פרח.
&nbsp
קובי מימון- דודי כהן.
&nbsp
רעות אלוש- נועם.
&nbsp
דפנה דקל- אהובה פרח.
&nbsp
יובל גרגיר (גונן!!!!!!!! גונן!!!!!!!!!!!!!!!)- אלומה קופלר.
&nbsp
ענת עצמון- אדווה שיין.
&nbsp
דליה לי שטורך- יובל "פיקה" איתן.
&nbsp
מסקי שבירו- מירי.
&nbsp
יוני מלס- בוזי.
&nbsp
רוני מרון קליין- יסמין.
&nbsp
חיים זנאתי- אודי.
&nbsp
פולי רשף- עורך הדין של דודי.
&nbsp
ארתור גירופנקס- מקרר מתאג"ד, ישחק כנראה את זה שהורס לאבא של יאיר את המסעדה.
&nbsp
אסף בן שמעון- זכור במיוחד מ"מנדלבאום בלש פרטי". מה שמעניין זה שיש לו מחלה ניוונית בעיניים והוא די עיוור.
&nbsp
רן קלינה- התמודד בעבר באקס פקטור. בטח קשור לאלה.
&nbsp
סיגל שחמון- אימא של פרנקו.
&nbsp
אמנון וולף- אבא של פיקה.
&nbsp
גילה אלמגור- סשה, הפושעת הרעה וסבתא של יסמין.
&nbsp
בל אגם- האימא השנייה של פרנקו, עורכת הדין שתובעת את דודי.
&nbsp
חיים כהן- אבא של יאיר.
&nbsp
לואי נופי- שלומי, הפושע.
&nbsp
שחף סגל- שחקנית ב"הבימה". מה היא תשחק?
&nbsp
עילי בוטנר- בתפקיד עצמו, הזמר שאלה הכי אוהבת.
&nbsp
אוולין הגואל- השופטת. שנקווה שלא תאבן אנשים.
&nbsp
שירלי בוגנים- האימא (היפה) של אלומה.

למעלה