אליפים - נקודה לרעת ניצה

Roei152

Well-known member
מנהל
אליפים - נקודה לרעת ניצה אני עכשיו צופה בפרידה של ניצה ורוני , אחרי השיחה שלה עם דוידי , בזמן שרוני ואילנה בבית חולים מתקרבים בזמן שהם מחכים לקטנצ'יק , יופי שניצה הודתה בכך שהיא ורוני לא מתאימים בגלל שהוא לא אוהב אותה אבל למה אח"כ היא המשיכה לנסות ללקלקל את הבחירה הזאת להפרד מרוני ? דרך זה שהיא מסנג'רת את גדי בכוונה לשחק בלב של רוני ועל השרך מחרבת לאילנה ורוני דייט
אגב אילננהה פשוט מפחדת להתאכזב , אם היא היתה רוצה דייט עם רוני , והיא רוצה אבל פוחדת , אם אפשר להגיד משהו רע על ניצה זה שהיא אומרת משהו ומתחרטת.. וזה לא שהיא בהתהפכה והפכה לטובה... היא התפכה לטובה רק בסוף העונה זו בייצ'ית נאותה? אימי היתה מסלקת את ניצועדון שלה
חוץ מזזה חשבתי על זה : יוסי כעס על זה שספיר באה בתור דמות "כאילו" ותיקה , לדעתי היו צריכים לפנות לשני שוב להעתיק את הסיפור של ספיר לניצה , ולכתוב לניצה סיפור שקשור בזה שהיא חזרה בשנת הג'מליים, אבל יש לה חוב מפריז , בגלל שאימא שלה חד הורית , אין לה אמצעים לשלם על הבע"הס בפריז , וכך היא מופיעה במועדונים ,וזה מה שהיא מסתירה מאילנה .. ברמן עוזר לה במכירת עיצובים , ובעצם מחפש איך לשלם חלה .., וכמובן שהם הופכים לזוג ... גדי ומיכה פחות זוגיים בעונה הזאת ככה שזה לא משנה ...

היא תמיד הייתה טובה
תראה את לין, תראה מה זה ביצ'ית שתסולק מהמועדון.
&nbsp
אם אני לא טועה שני הייתה בצבא.

Roei152

Well-known member
מנהל
יופי אני לא מכיר את לין ואני עוד אכיר אבל
ניצה נפרדה מרוני. בלילה ששאולי בבית חולים , פתאום היא מתחרטת , ומחליטה לנסות לחזור אליו ? ולחרב לו ניסיון להתחיל עם אילנה? אפילו ללא הצלחה , ברור שרוני נפגע רק מעצם זה שאילנה התחמקה מלהיות איתו לבד , ולא מעצם זה שניצה באה עם גדי.
תשמע בעיני זו התנהגות שאין לה כבוד למילה ואפילו מביצ'ית הייתי מצפה שתהיה לה מילה...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
ונקודות שלא קשורות לרומנטיקה
אליפים צולמה בימים בהם רק התחילו להופיע הסמטארפונים , ולדעתתי זה לא חכם האישיו שעושים מזה שדוידי מביא כזה לגנות , ילד מ2020 שצופה בסדרה , אומנם מבין שימוש בטלפונים לצורך דיבור כמו בשמיניה שילדים מ העידן היום צופים בזה .., אבל לא יבין את האישיו מ מסמארטפון , שהיום יש אינסטוש וטיקטוק .. ,, אם בני דודים הקטנים שלי יצפו בסדרה , הם יגידו "אוקייי מה ניץ כ"כ מתרגשת?"

למעלה