שרשור הספוילרים

קיבוצניקים

פרק 19:
יאיר מוצא עצמו מתעסק באזכרה של אח של רז ולא בניקי, שמבקרת לראשונה בקיבוץ, מה שמאיים לחשוף את הסיפור בינו לבין רז.
&nbsp
פרק 20:
ניקי מחליטה לטוס חזרה למינכן. חווה מתחילה לחקור על הסליק, ומישמיש מתעקש לתקן את מכונת ייצור הבקבוקים. יחיעם וארנון מגלים פרטים מפתיעים על האקדח של פינדה.
&nbsp
פרק 21:
הכיתה מחליטה לא לשתף את יאיר בפרטים החדשים על האקדח. בכדי להשאיר את ניקי בארץ כולם מחליטים שיאיר צריך להתחתן איתה. סוד האקדח של פינדה מתחיל להתפשט.

לפינדה יש אקדח?!

אז ניקי באה וכמעט הולכת עד שמחתנים אותה. אבל הסיקרו של רז...
&nbsp
איזה בקבוקים?!
&nbsp
"הכיתה מחליטה לא לשתף את יאיר בפרטים החדשים על האקדח." "סוד האקדח של פינדה מתחיל להתפשט." - אמרנו, הם לא שומרים על סודות, הם יצחקו על זה בארוחת ערב...

אבא מטפלת

פרק 1:
אייל (בגילומו של יובל סמו), אבא חד הורי לוזר ומובטל, מצליח איכשהו להרוס גם את מתנת בת המצווה המושלמת שהכין לבתו. בהברקה של רגע הוא מצליח למצוא עבודה מפתיעה במיוחד כדי לחסוך כסף למתנה חדשה...
&nbsp
פרק 2:
היום הראשון של לילי בעבודה נראה כמו המשימה הקלה בעולם, אלא שאייל מגלה שהמשימה לא פשוטה בכלל. במיוחד כאשר האנשים שהוא עובד אצלם הם משפחת דנינו-מינאז' הלא ממש שפויה...
&nbsp
פרק 3:
ספיישל יום המשפחה. אחרי שלילי מגלה כמה מקבלת הפסיכולוגית של אלינור היא חושפת בפני משפחת דנינו את יכולותיה בטיפול. אין לה מושג במה היא מסתבכת... במקביל גבי מגלה טעות מרעישה בעבודת השורשים של שקד ולא תשקוט עד שתתקן אותה.
&nbsp
פרק 4:
ליאור בלחץ גדול בעקבות בואו של ליעוז – אחיו המוצלח והנערץ. לילי מציעה שליאור יציג משפחה לתפארת לקנאתו של ליעוז, אלא שהיא לא לוקחת בחשבון שתי עובדות: המשפחה לא מושלמת וליעוז מכיר את אייל מעברו...
&nbsp
פרק 5:
אייל מגלה לתדהמתו שיום הבריכה המסורתי בבית הספר של שקד בוטל בגלל חמוטל – אמא של קלואי ויו''ר ועד ההורים. בעזרת לילי, יועצת הסתרים של חמוטל, הוא יוצא למסע בחירות מלוכלך וחסר רחמים.

חמוטל זאת יפיתי?!

אגב, אני הייתי יכול לסדר לאלינור בחור נהדר, נהדר הרבה יותר מיודפת. הוא יצא (בעצם השנייה נכנס) מקשר קשה וסבוך עם חברה בשם איילת. נראה לי הם יתאימו.
&nbsp
ליעוז- בן יוסיפוביץ'.
&nbsp
וגבי קורעת.

למעלה