גיבור אמיתי- שבוע 4

גיבור אמיתי- שבוע 4

האם מלכתנו וסהארה יתקבלו לסדרה של גיורא חמיצר, שיצר מלא עולמות וממלכות? כולל אחד שגנבת הפנים מכירה היטב?

פרק 37- המעבדה

"שום מסע אינו מסוכן לזה המנופף לשום מן החוף."
&nbsp
(אייזיק אסימוב)

היא חוזרת. ביאתה השנייה...

איך לפני רגע ראיתי את ג'וי משחקת את הבת של טל פרידמן... גאיה, לא מספיק שגנבת את פניה, עכשיו גנבת גם את הרטוריקה?! לא משנה מה שירה עושה, גם הדיבור של סהארה יושב עליה בול. ובדמות אחרת היית אוהבת את הנשיקה, גברת שירה נאוור בסוגריים תאג"ד!
&nbsp
אולי פרק של החממה. מלכתנו, זה פוגע בך, הדיבור הזה! היא... היא אמרה אחלה בחלה!!!!!!!!!!!! איך הן משחקות שתי דמויות בו זמנית... קורע. סהארה, כמעט דפקת הכול.
&nbsp
סעיף 50: יש כמה רן דנקרים ביקום הזה. למה להתקטנן על אחד? אני פחות מת על זה שהוא קורא לזה לבטוב.
&nbsp
הו, זה קצת יותר נחמד לשמוע. השיר של תאג"ד! גדול! אויש, בונבון בצנצנת עוגיות. המעבדה... הבנתי. נשמע כמו שם של סדרה של גיורא. אני חושב שגאיה זוכה להעדפה מסוימת...
&nbsp
לא הבנתי... איך יכול להיות שזאת גם סדרה וגם קיימת להם ביקום א... לא משנה, אבל תשאל את שירה בנוגע לדניאל גת. אה, גד. אם כי השחקנית הראשית באו בוי קצת מוזרה ולא שייכת.
&nbsp
בוודאי, מלכתנו. את לא מבינה, זאת מלכודת - אחושרמוטה מלכודת. אני אספר לך סיפור על שחקנית אחת שעד היום שנואה בגלל האודישון שעשתה לסדרה של אותו יוצר. שלא לדבר על גנבת הפנים, שעד היום אין לה יכולת להחליט כלום. כלום! היי, רק אלישע!
&nbsp
הם תמיד מתאהבים בסוף.
&nbsp
וזה תמיד דופק אותם.
&nbsp
נכון, אלישע. זה עומד לתפוס. ואתה, מר גרנט, יכול להתחנן להצטרף לסדרות של חמיצון! מלכתנו תצליח בזה. שימו לב שמלכתנו יותר טובה בתסריט.
&nbsp
לילי מפחידה. וגם יפה. יופי לשר לשעבר. אני כמעט בטוח שאורי ותומאס ישחקו ביחד.
&nbsp
נראה לי לא סופי.
&nbsp
אולי לילי רוצה לארגן "תאונה" קטנה מאחורי הקלעים.
&nbsp
הלוחם בלי הלוחם. זה כמו השיר שלנו בלי רם שגב.
&nbsp
מעניין איזה תפקיד אורי ישחק. אולי את עצמו...
&nbsp
הנה ההתנצלות. אבל ג'וי קצת שרה את זה בצורה אחרת.
&nbsp
במקור זה עבד עם שירה. אבל בוא, זאת מלכתנו.
&nbsp
לא נפלאה בכלל!
&nbsp
לירז כל כך חכמה. ויפה.
&nbsp
שני שופכי חלב. רגע, אולי גם אתה תשפוך... מתי הנשיקה באה? אז אורי יהיה רק כותב?
&nbsp
שירה, מי צריך את דניאל גרנט? לא! מלכתנו! אל תסכימי! חוסר ההחלטיות של חמיצון זה בדיוק מה שאת לא צריכה כאן!!!!!!!
&nbsp
חכה רגע, רן... אם מדברים על או בוי... אז עוד דמות באה... אז תעשה טובה, תרחיק את היד הקטנה שלך.
&nbsp
הנה זה בא.
&nbsp
אלוטל!!!!!!!!!!!!!! למרות שזה קצת לא אפשרי! אבל היא אלוטל!!!!!!!!!!
&nbsp
הנה הוא מכניס את זה. וזה נכנס.
&nbsp
פסוקה של אלוטל:
&nbsp
"ותחזור אלוטל לאחר הנצח אל עולם הלוחם, ותמצא את רן בעל היד הקטנה, היורש אחיו שלא בצדק. ותכהו אלוטל בעיתון, ויוצנע רן. ויזכה הלוחם לרווחים רווחים וישקיע זאת בעוד חוזים ללהקתו שאהב. ותרוויח אלוטל".

Roei152

Well-known member
מנהל
המעבדה -סדרה על 6 ילדים בבית ספר למנהיגים
שמקימים חבורה מגובשת במעבדה למרות שבתחילת הסדרה שני המועדונים שלהם היו אויבים .. ומלכתנו לא מחליטה את מי היא רוצה ...
&nbsp

היא לא תסכים לזה!!!!!!

מחר בבוקר גיורא יקום ויחליט שהדמות הראשית צריכה להיות גבר!!!!!!!
&nbsp
הבחור לא מאופס על עצמו כמו אלה לי!!!!!!!!
&nbsp
אגב, איך אלוטל שוברת את חוקי הסדרות!

Roei152

Well-known member
מנהל
בכל מקרה נכללה בסדרה בדיחת חממה
הי הי גם את דילן אתה לאנ כ"כ אוהב ..

Roei152

Well-known member
מנהל
נו ? ומי הבסיס לדילן?
אני זוכר שכתבת, שדיברנו על האי בהקשר של מיכל וזה שליבי לא נמצאת בעונה הזאת , ששדילן הוא חרא גיבור (מילים שלך לא שלי ..)
נכון שדילן שצ'יף העביר לכפר , יותר נסבל מטומי שגדל אצל אדי וסילביה , אני מבין למה אתה מתכוון . שיש לו אופי יותר חזק ... ובל זאת ..
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
שני דברים על גיורא
1. הבדיחה שקשורה לגאיה מתלבשת בול , כי איפה נפגשו גלאפגוס בפעם הראשונה? במעבדהף א זה אמת , שאפשר להפוך את זה למרכז הסדרה..
2. אתה רומז לסקיי? שלפי גיורא , החייזרית נכנסת לגוף של ילד במין זכר? , לא הבנתי את זה בהתחלה ,.. \
&nbsp
&nbsp

UberStorm

New member
מהתסריטים שקראתי מסקיי, היא נכנסת לגוף של אחת הדמויות הבנות.

UberStorm

New member
הפרק הכי מצחיק שהיה עד כה. וחייב להחמיא לשירה נאור

שהתעלתה על עצמה מבחינה משחקית בסדרה הזאת. ההבדל שמרגישים בין הדמות של עצמה לבין הדמות של סהארה כל כך עצום שזה לפעמים מרגיש שאולי באמת אחיות תאומות משחקות את שתיהן במקביל.

למעלה