כדברא 3- המשך שבוע 1

Roei152

Well-known member
מנהל
כדברא 3- המשך שבוע 1 החל משבוע הבא , נעשה שרשור נפרד לחמישי , אבל בינתיים שרשור כפול לרביעי -חמישי . חוץ מזה שצפויות הפסקות לימי זיכרון אם כל 50 פרקי העונה ישודרו ברצף..

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 105-החיפוש

שמתי סמיילי כי הם מחפשים סמיילי

Roei152

Well-known member
מנהל
אירלילה ואוביגיל לנצח!!!!!
יפתח סתםן קלוץ , ואירה חמוד , לא כמו לוק .. , אבל בכל זאת אם יוסי יתאכזב , אני כאן ..
יוסי זה שמיכל אמרה על יפתח ואביגיל זוג חמוד , לא אומר שאתה צריך לעמוד לדום..

אני סתם לא מת על אוג (הקלוץ)
הם חמודים, אביגיל ויפתח.
&nbsp
אבל בסוף היא תהיה עם אוג. מן הסתם.
&nbsp
נהר, לעומת זאת, מדהימה ומלכה.

אירה ולילה, אירה ולילה, חה חה חה, אירה ולילה
כן, נורית, מאוד יעבוד. אני מבין מאיפה קירקי ירשה את השכל. מה שמוזר כי זה לא בירושה בכלל. אבל אידריס רואה אותה... ואני בכלל לא מבין איך היא תצא משם.
&nbsp
כולם אומרים שלאירה יש אבא איגניס. זה לא נכון, אני חושב, נינה אמרה כל מה שהיא יודעת. זה שהוא כדברא בן זה סתם הגורל. מה שאני לא מבין זה איך לחש יהיה במחסן. נכון, לילה, את צודקת. שיבוא. ושלוק לא יבוא. איזה קטע, גם אצלי בחלום הוא לא היה.
&nbsp
את מבינה, אבי, שאין לך שום יכולת להילחם מולה? גם אתה, אוג. נהר לא הייתה נחמדה כי היא מוכשרת והיא לא צריכה לסבול אתכם. אוג, כמה זמן לוקח לך להסביר?! איך פתאום אביגיל הופכת לקטנה וחמודה ופלרטטנית. המבט של אוג מצחיק.
&nbsp
לוק, אתה מיותר פה. אתה בעצם מביא את הכישלוקי שלך לכולנו. את הסצנה של ההליכה, אני ראיתי תמונות ממנה. לוק, לעזאזל, למה הסתכלת על לילה?! בגללך היא הפילה! אני מת על לילה העונה, היא כזאת תכליתית וחכמה. תישן אצלה. לוק דפק כזה מבט... כאילו אלפי הגיע. איך תומאס מסתנן לקיבוץ בכל מיני עבודות?!
&nbsp
ליבי, את מה זה התנפחת מאז שיש לך חבררררררר. ורק לך מותר חברה חדשה כמו דפי?
&nbsp
דקל, רואה מה קורה כשאתה בוגד בגיסך?! רק אצלו אתה מתאמן! לא, הוא לא מבזבז שנייה. אתה ראית, יפתח, שהיא לא מעוניינת בו. כן, גם הוא מתכוון לגשת.
&nbsp
ממתי לרומי יש טלפון?! לא משנה. ואיך רומי כל כך מעורה בפרטים?! ליבי, ההכנסות מדפי וספייס דפקו לך את המוח. אני שמתי לב לזה שרומי מחזירה את עמית למוטב. יפה. רומי, מצאת ממי לקבל עצה בנושא אופנה.
&nbsp
אוי, איזה זוג חמוד. יאללה, תנחם אותה! היי, רומי, תדייקי. ליבי השפילה אותך, המתנשאת הזאת. עמית הייתה מאמי. שוב פעם לעבוד בהגשה... נורא נחמד. לוק מתנהג כאילו הוא מאוהב. אבל בחייאת, תמשיכו את השושלת. ואז תהיה משפחה. לא?
&nbsp
כן, לקדוח חור בהר געש. כמה גאוני.
&nbsp
אבי, את מתפרצת לדלת פתוחה. הוא ממש מתכוון לשאול על זה. אבל קירקי ודקל רחוקים מדי. מעניין אם מיכל כתבה את זה בכוונה לדין וגילי. מעניין אם המורה לאמנות כועס על קירקי... דין פיזר שיער לראשונה העונה. לדוג'ו. בוגד. כן, בזמן האחרון.
&nbsp
המבנה של הר הגעש הזה מוזר. לילה לא טיפשה, אידריס. גם אני לא.
&nbsp
כן, אירה, זה מוזר. אני יודע. כן, את מפריעה. נכון, בואו לא נבזבז זמן על לוק, גם ככה הוא מעכב את כולם.
&nbsp
אוג, אתה מפריע לגאון בפעולה. אז סתום. לא, לא, לא. אתה לא. נכון, נהר. נכון, למה איחרת, אבי? את והשטויות שלך.
&nbsp
מה האינגיסים עושים באמת כל היום? איגניסיייייייייייייי... מעניין מה הם יודעים על אירה. ואיך נורית תעביר את המסר.
&nbsp
הפרצופים של נופר נהדרים. זה נשמע כמו בלדה רומנטית. לא, אתם לא מקשיבים. לא הבנתם. אם הייתם מקשיבים, הייתם יודעים שהיא מלכה.
&nbsp
אני כבר אמרתי שאני מת על לילה העונה? היא פשוט תכליתית, חכמה, אינטליגנטית. היא פשוט... מגנא. אין מילה אחרת לתאר את זה. נו, חבל.
&nbsp
בפרק הבא:
&nbsp
אירה מונע מלוק לגשת לו לזיכרון (תודה).
&nbsp
נהר, אוג ואביגיל שרים. זה יהיה קורע.
&nbsp
ולא יודע מה עוד. אבל אני מאוד שמח. מאוד מאוד.

שיר m

Well-known member
רק לא הבנתי
אם הכל מלא ברעל איך נורית מחוררת את הקיר ונושמת רגיל?
&nbsp
סתם יש עוד דברים שלא הבנתי אבל עזבו
&nbsp
סבבה נהר, שיר טוב, אבל אוג התנצל, את יכולה להוציא מילה!

שיר m

Well-known member
רועי יקר רועי חביב
יש לי ממך מסר ואני לא מצליחה לקרוא אותו.
אם זה משהו שאתה יכול לסמס תרגיש חופשי
אם לא אז מחר אני אנסה לאפס את הסיסמא או משהו
&nbsp
ד"ש ממני, שצריכה להשלים מלא פרקים
ופורים שמח, מלא ממתקים

&nbsp
(וסליחה שנדחפתי לשרשור החשוב)

פרק 106- סמיילי סגול

אז האם החבורה תגלה את הלחש?
&nbsp
יפתח ואביגיל יתחברו?
&nbsp
איך דקל יסתדר בג'ודו?
&nbsp
ומה יקרה כשנהר תיאלץ לשיר עם אוג ואביגיל?

UberStorm

New member
בינתיים עושה רושם שהעונה הזאת בוגרת יותר. זה ממש משמח אותי!

ידעתי שהפרק ייקרא ככה... יופי רועי, דפקת את הסמיילים
(הודעה מתוקנת לאחר שראיתי את הפרק במלואו.)

אל תגידי "שרפנו", קירקי... זה בסדר, לא היינו צריכים אותך. זה מאוד לא נראה לי, לוק. לילה תכליתית כרגיל.

צפייה בלייב! אגב, אתמול באוטובוס ראיתי איש לבוש קצת כמו איגניס. פחדתי ונבהלתי.

רק תיזהר, אירה. כן, בדיוק. שהוא לא יעשה לך איזה מוות מוחי בטעות. אני לא אופתע אם לוק היה זה שפגע באלכס בזמנו ורק עבד על אוליבר. רק הוא כזה כושל.

אני חושש מיפתח, יכול להיות שהוא יהיה פוץ.

כן כן, תזכיר לי. אוג, שלא תחשוב על זה. על השנייה בחדר, אני מתכוון. על אבי תחשוב כמה שתרצה. ממש מנפנפת אותו. חבל.

כן, לילה, צריך ללכת לשם. אה, לילה זה חשוב. כן, תודי לו. כן, לוק, בוא. תסביר לה. עמיתיייייי! טוב שבאת. כן, עמיתי, נחמד שאת עושה את זה ככה.

כן, נינה והלנה חברות. דקל דווקא מקבל את זה יפה יחסית. כן, תהיה פרידה.

כן, תהיה פרידה! איזה כיף! לוק, אל תשקר, תגיד מה היא רוצה באמת. כולן רוצות את זה. כן, ליבי... פרקים נפלאים, כתיבה טובה, מיכל. עלילות נהדרות.

אביגיל סתם נראית לא מתלהבת. נהר מלכה. אבל אפילו היא לא יכולה להעלות את זה... מה יש לך מקסם, אוג? ואולי תלמד את המילים?! מאן, זה ממש רע. אבל אלו או-ג'י ואבי שדופקים את זה. כי תראה, הם אפילו לא כמו בן אל תבורי. הוא לפחות לא מקלקל. אבי דופקת הכול עם התוף מרים!

אסיפת איגניסים. לגיטימי. למה צריך שניקולס ישתחרר ויצא מהבועה? למה ניקולס חייב לטפל באירה? אגב, אידריס יצא מהבועה מתישהו. ויבוא לקיבוץ.

היא מוכשרת, אוג. איתי?! נוט קול, מאן. סטטיקקקקקקק... נהר לא צריכה לשתף פעולה, מאןןןןןן! נכון, דוד, הרי תמיד כולם בפינק פלויד ירדו על רוג'ר ווטרס שצעק עליהם לא לדבר עם ישראל. לא יפה, אבי. מאוד לא יפה. איך את יכולה לסרב למורה המקסים הזה...?

(באמצע הקטע הזה היה חור ענק, אז יש קטעים חדשים).

ממתי עמית לובשת שמלות ומבינה באופנה?! ליבי, מה עשית לה?! ויופי שזוכרים את האסתמה של עמית. בכלל מיכל טובה בהמשכיות. לא כמו מישהם, שמביאים מחלה לדמות, עושים מזה סיפור שלם, ואז באלפי העונות הבאות שוכחים ומצפים שנקרא את הספר כדי להבין שהוא החלים!!!!!!!!!! נכון, עמית, אני בעד רומי. ומה, רק לליבי מגיעה איזו דפי חדשה ללהקה?

אוג, תסתום את הפה המגודל שלך! אה, יש מצב, אביגיל. יש מצב.

דקל, אתה בוגד. ורק בגלל זה אתה תפסיד. לא בוגדים במועדון של גיסך! אגב, איך דקל מרגיש עם זה שהם תכף יהיו 'גיסים'? אין, בוגד. דבר כזה לא קרה מאז שכונה.

נהר, את יותר מוכשרת. רק לילה ראויה לעבוד איתך. לא, הוא לא מוכשר. יופי, רק בינונית אחת שתסחוב אותך למטה, נהר.

נכון, גם לילה כל היום איתו. בלי קשר לקירקי. והאמת, לוק, אני מניח שאתה צודק. לא צריך לדאוג, לא צריך לקפוץ למסקנות, אפשר להירגע, להשמיע מוזיקה יפה, ללכת לכיוון השער, לשם, לוק, לשער, איפה שרומי עומדת? לא, זאת רומי. דקל, תחייך ותנפנף. אין לך מושג מי זאת, אבל אתה לא זוכר איך בסדר ההוא היא שפכה על אמנון את כל היין? אה, לא. (פה הפרק חזר.) רומי לא אלרגית לכלום!!!!! רומי, סתמי את הפה לפני שאת מדברת על... תירגע, יוסי. תירגע. זאת תכנית.

מעניין מי צייר סמיילי סגול. שימו לב שאירה הזכיר קודם את לילה. היי תומאס.

בפרק הבא:

אה, זה לוק.

אידריס ואיגניסייייייי מדברים עם נורית.

ונינה מדברת עם אירה.

שיר m

Well-known member
אההה
מה נסגר עם סדרות האימה האלו
&nbsp
אביגיל נשמה טובה. ונהר מחייכת

למעלה