שרשור פתיחה- כדברא 3!!!!!!!!!!!!

רומי ולוק לנצח לנצח, אנשים שמסתירים אקסיות זה נורא

או שזה לא נורא, רועי, להסתיר אקסיות?
&nbsp
או שרק לבן אדם אחד מותר להסתיר?

שרשור פתיחה- כדברא 3!!!!!!!!!!!!

מה יהיה?- העונה השלישית לסדרת הפנטזיה המדהימה של יוצרת שאנחנו מכירים... הפעם, לאחר שרק לילה, לוק וקירקי נושאים בסוד העל טבעי, מתגלה לראשונה כדברא בן בשם אירה, שמצטרף לחבורה. ובנוסף, גם מתגלים רעים חדשים, האיגניסים, יצורי אש מהר געש שנקרא "הבועה", שחוטפים את נורית גבע. מה הם רוצים? האם דקל ואביגיל יגלו שוב על העל טבעי? ומי באה לעשות בלגנים ללוק?

מי יהיה?- כל החבר'ה המוכרים לנו: גילי איצקוביץ', אביה מלכה, דין גרבר, דניאל ליטמן, רוי ניב ושלר, דנה לב, מור סרוסי, אור גרוס, אייל שיקרצי וסיגל שחמון.

בנוסף: יעל אלקנה, עדי הימלבלוי, מולי שולמן, אודי פרסי, יובל שבח, ורד פלדמן, בר גרוצקי, נופר סלמאן, עומר עציון, אנטון מקולנקו, יוסי ירום, יעל ארד, מיכל תל צור, נדב גדג' וטל מוסרי.

דעת הצופה לפני הצפייה- החלק של "לפני הצפייה" לא תקף פה... רק אגיד שיהיה אדיר.

Roei152

Well-known member
מנהל
לי מותר לו להסתיר אקסיות רק מאליאנה ויסלחו לו
תלוי במצב ובנסיבות , וגם שחיחר..
העונה רק התחילה ואנחנו כבר רבים .. חכה קצת להמשך

להסתיר אקסית זה דבר נורא!!!!!!!!!!!

ולא, רועי, לא רק אקסיות שמדברות אנגלית. כי אם ככה לוק היה מסתיר את לורי. איכסה.

Roei152

Well-known member
מנהל
מה עם זה
ששחר הסתיר מנועה את אתרוג
ג'וני הסתיר מזוהר את סיוון ? על הכל לא כעסת , רק בכלל שממדובר במלכה שלך ...

אני כן כעסתי

השוויתי את שחר ליפתח ובעיקר בנושא אליאנה.
&nbsp
אגב, שכחת שג'וני לא הסתיר את סיוון. הוא אמר לזהר "הייתה לי חברה בשם סיוון שיום אחד נסעה לחו"ל ולא יודע מה איתה".
&nbsp
לוק אפילו לא אמר "הייתה לי חברה שיום אחד ברחה מהריאל וחשבתי שהיא מתה"!!!!!!!!
&nbsp
למה אתה לא כועס? רק כי המלך שלך מעורב בזה... אם זה היה ליבי היית כועס וכעוס.
&nbsp
לא למסתירי אקסיות! ויאללה להמשיך את השושלת!!!!!!!!!

פרק 101+102- חג האהבה

צירפתי לכם פה למטה.
&nbsp
אז מי אלו האיגניסים ומה הם רוצים?
&nbsp
האם אוג ואביגיל יחזרו?
&nbsp
מי זה אירה?
&nbsp
והאם לוק יחווה הפתעה ב"וונדנדייז די"?

Roei152

Well-known member
מנהל
עכשיו ראיתי את הפרק בשקט בלי חבורת בנות רועשת לידי
טוב זה ברור לפי הפרק הזה שלילה ואירה הולכים להיות רק ידידים טובים , אין להם משמעות רומנטית , הם אפילו לא נפגשו|!!
\זה שהאיגניסים רוצים להשמיד את העולם זה ברור , השאלה היא מה יותר מורכב כאן..

גם לילה ולוק "אפילו לא נפגשו" בהתחלה...

ללוק יש אקסית, ללוק יש אקסית, נהנה בננה, ללוק יש אקסית!!!!!!!!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
אבל על לוק דקל לא קינא בקשר עם קירקי
ואילו על אירה כן יקנ.א. זה ברור המהלך הזה כ"כ ששקוף .
אביה אמרה במפורש אירה ולילה חברים ממש טובים לא זוג , המלחמה של אירה הולכת להיות על מעמד הגבר בחבוורה נשית , ומי המנהיגה ? קירקי .. [
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
אני בסה"כ מציין עובדות הפעם אתה מכחחחייש
מגנא לילה לנצח , ושנינו יודעים את זה , אבל עם לוק ..
&nbsp

דעות תוך כדי צפייה עם פרשנויות שחשתי אתמול

שמתם לב שהשתילו את הקולות של מולי ואודי בשיחה של האיגניסים? במקור היה להם קול של קריין חדשות מתאמץ מדי.

אירה, קירקי מבינה את הכול בנושא החזיונות האלה. רק מה זה אומר שיש כדברא בן?

פתיח, שרתי, אבל היו ליד רועי ילדות מעצבנות שלא רק שהרעישו, אלא שרו בסוף "ונצלול". לאן חשבתן שהגעתן?!

יופי, שוב אוג ואביגיל בזוגיות הכי משעממת בעולם. אני נורא, נורא מצטער שעמית נלקחה שבויה בידי ליבי והפכה לגרסה שלה. זה לא פייר...

אביגיל הפכה ליותר ויותר פולניה. וקירקי עם טעות מספר אחת, מביאה את אימא נורית לקיבוץ. ותומאס.

מי ידע שמולי שולמן יכול לשחק רע מפחיד כל כך טוב... אגב, כולם זיהו אותו מהכול הולך. אבל לא, שיר, אני לא אקרא לו "אורן והריטלינים", אני לא ארד עליו, אני רק אחמיא לו. עכשיו, האיגניס השלישי, ניקולס... אני לעולם, לעולם, לא אקח אותו ברצינות. כי חברה שלו ישבה לידי. והוא לידה. וכל פעם שהוא הופיע על המסך היא צעקה וצילמה וקראה לו "איגניסי". ורק בזכותי היא יודעת מה זה מגנא. אז אני לא מתכוון לקחת אותו ברצינות לעולם, הקול שלה קורא לו "איגניסי" יישאר במוחי לעד. וגם במוחכם, בבקשה... https://www.instagram.com/roninathanel/

לילה הכי אהובה מבין כולם, תאמינו לי, הקהל מת עליה. והיחידה ששואלת שאלות נכונות! שתדעו לכם! וחבל ששרון באוסטרליה. הזנחת פנים זה מרבץ החיידקים, הזקן. אביגיל כל כך פולניה.

הנה יסמין. לא יסמין, נינה, נינה... קוראים לה נינה למרות שזאת הדמות היריבה שלה בגאליס. אבל כולם חושבים שהיא יסמין. אני לא סומך על ד"ר הרמן. אולי זה השר לשעבר שהתחזה לרופא שוב? אולי הוא גם בפרויקט אורפאוס?! איך ידעת שקוראים לה נורית? כן, היא לא מכירה את נורית, אבל את קירקי היא מכירה. יש כדברא, גברת, את משתתפת בה. ורק אני שמתי לב שהוא לא לקח את הסנדוויץ'?

היי נורית, התגעגעתי... כי היא מסכנה, היא מסכנה.

לא, גם אירה שם לב שלא לקח את הסנדוויץ'.

לוק כזה... אוטיסט. חייב להגיד לכם. זה פשוט קרע אותי מצחוק. אין, מההתחלה אקשן, בלגאנים, פרידות, צעקות, לילה מסתערת עליי ואומרת לי שרק אותי היא אוהבת כי הפגישה אתמול עוררה רגשות מודחקים שהיא לא יכלה להפגין מפאת רועי... אגב, אחרי שלילה אמרה שהוא לא חייב לקנות לה, כולם עשו "אווווווווווו"... ואז צחקו כי לילה אמרה את מה שאמרה. ואין לו לב, מוח, בקרוב לא תהיה לו חברה, וגם רגל ממש אין לו. אין, לילה קורעת אותי.

היי, שלום לך גברת! אתם יודעים שביום האהבה קופידריה משתוללת?

די אתם והלייב שלכם. קירקי עם טעות שנייה, לא בודקת רעשים.

גם כאן אתה כישלוני? או שלא, כי כאן אין סיכוי שישבור את הרגל? הבחור לא יודע לבשל? אני לא מבין את זה, הוא לא שמיש? להפעיל טלפון הוא לפחות יודע? ואגב, כולם צחקו כשלוק טעה בהגייה. אי אפשר להפתיע בחורות חכמות!

טעות שלישית, קירקי פמיניסטית קיצונית ולא מבינה שיש כדברא בן.

קופידריה! מה קורה? מגנא לילה, היי.

כן כן, מהקיבוץ.

נמאס לי מהשיר הזה, כמעט כמו דלת מסתובבת, מזל שיהיו חדשים. ואביגיל קופצת כרגיל.

היי תומאס.

כבר כאן אפשר לראות את דקל שבוגד. למה? כי למה לך ללכת לג'ודו בקיבוץ במקום לאחד מעשרות מכוני הווצ'י ריו של גיסך שי חי? מולי מדבר מפחיד.

חלק שני...

איזה מוזר זה לשמוע את הקול של עידו עם השיער המוזר הזה.

מודדים סבלנות לדקל.

לוק, זה מאוד מגוחך מצידך. עכשיו, מה התכנית שלי, של אביה ושל רומי? ככה. קודם כל אקסית מחו"ל, זה כבר מטריף אותו ומבלבל אותו. שנית, לילה הורסת את זה לאט לאט (אתם לא רוצים לדעת מה יש בסוף החבילה). שלישית, הטלפון! כל פעם מצלצל להם טלפון באמצע, גם הפעם עשינו את זה, אבל הפעם לילה אמרה לו שהיא מנתקת. הבחור עוד יותר מבולבל.

וגם אנחנו מלחיצים את קירקי ברקע.

הן החברררררררות הכי טובות.

לוק, אתה מטומטם ומבאס. הוא מבאס. מתי הייתה הנשיקה... המממ... כמה זמן החולצה הזאת כבר קרועה באמת...? לוק, תפתח כבר את החבילה עם הפצצה בפנים... מי אמר פצצה?! אני כבר אמרתי לכם שלא השתלתי לו שום פצצה במשרד של שאול גלבוע יום לפני הפרידה שלהם!!!!!!!! אוף, לוק, תפתח כבר ואל תתחיל להמציא לי מחלות! אני לא מאמין, אפילו בחיסולים הוא כישלוקי, הוא נכשל בלפתוח מתנות עם פצצה שבכלל אין בהן פצצה כי לא הייתה פצצה ואני מכחיש פצצה! אי אפשר שלפחות הווירוס יהרוג אותו?

מצחיק אותי שקירקי ישר אומרת "אוקיי, בוא נשב, נדבר על זה, אני לא אגיד לך מה אני אבל בוא תעזור לי למצוא אותה כי אני חדלת אישים". בא לי יומן משולש של כדברא.

שמעו, יחסית לגזע על טבעי, האיגניסים ממש טובים בטכנולוגיה. בניגוד למליפיקים. זוכרים איך אמילי ממש התלהבה מזה והתחילה לצלם מאכלים לחשבון אינסטגרם?! איגניסיייייייייייי... אני חושב שתומאס ממש כושל. אפילו ציוד ציתות הוא לא יודע להפעיל.

אני לא מבין, הלביאים היו מודעים לכל העל טבעיים בעולם אבל משום מה התמקדו רק בגרומלים?!

דקל, אתה יכול להביא לו רעל בסירופ? אוי, רומי מתוקה וחמודה. איזו קופידריה זאת לחג האהבה... לילה, את ראית מה זה?! אקסית סמויה?!

אביגיל, את ממש מטומטמת.

אתה צריך לתקן את הסאונד כי משום מה יש כאן רק טכנאים! ואיגניסי לא יכול... סינרו. זה המלדור שלהם.

גם אני כל לילה חלמתי על התקופה שהייתם ביחד. חלמתי כל לילה עם לילה. אין, מיכל הזאת גאון. גם בהמשכיות וגם בעלילות נגד ליטמן. אני חושב שהיא הגיעה עם עדי הימלבלוי. ועם האיגניסים. כי היא קשורה (אלא אם הם משתפים פעולה במקרה). אוקיי, רגע, זה מה שחיכיתי להגיד מאז אתמול: "כדי להתחיל מחדש את השושלת של המליפיקים". כשיעל אמרה את זה היה כזה שקט באולם, כאילו ניסינו לעכל מה היא אמרה. היא כרגע הציעה ללוק ס ק ס?!
כאילו, אני לא יודע, אולי הם צריכים את זה לאור הסבוואר, אבל אני לא יודע איך מליפיקים נוצרים. אבל לוק, שמע, האיגניסים נוהרים בכמויות אל כנען, ארגון אואזיס מביא אותם באוטובוסים. אתם חייבים להתרבות בריבוי טבעי! קדימה, לוק, תביאו שניים, תביאו שלושה, תביאו ארבעה מליפיקים, תקבלו שיוסי יעזוב אתכם ולא יהיו עוד סיפורים מציקים...

טעות רביעית: קירקי מונעת מלילה לתת ללוק מרק מורעל.

מור שחקנית קורעת, נקרענו בהקרנה. אבל עמרי לא כזה... לא כזה כיף לי איתו. היישר ממדינת תל אביב. איפה דורי שכטר, אגב? בהתחלה קראו לעמית ביצ'ית. אבל לא, הנה, היא צחקה סך הכול. ומור שחקנית קומית מושלמת.

טעות חמישית: הוא קרא לך מגנא, זה אומר שהוא מפגר. טעות שישית: את קוראת ללילה אבל לא מביאה אותה. תזכירי לי מי המחסלת כאן ומי לא יודעת לחסל אפילו מנהיג גרומלים בלי שיחזור בסוף?

אפשר, לוק, אפשר, תמצאו לכם מקום שקט, תשים לה מוזיקה רומנטית ותחשוב שזה וונדנדיינז. דקל באמת חושב שלוק הוא בן דוד שלישי שלו... הזוי. תתבייש לך, שולח בחורות לישון במחסנים. זה רעל, רעל, לוק, תאכל את המרק. לא, דקל!!!!!!! לבטל!!!!!!!!!!!!!

מסכן אירה.

מסכנה רומי!!!!!!!! אגב, אם אני לא טועה זה המחסן. פחדתי לרגע שדליה תצא עליה... לוק, אני שוב אומר: תדליק את הסבוואר, תשים מוזיקה רומנטית, ותקוף.

מעניין מה האיגניסים עושים בזמנם הפנוי. הם מרתיחים משהו. בטח את הר הגעש. אבל זה נראה כמו אואזיס (אתם יודעים: גרומלים EVIL INCORPORATED) רק מכוסה בנייר כסף. איגניסי... אידריס. זה כאילו למיכל נמאס להמציא שמות אז אמרה "יאללה, נשנה שתי אותיות באיגניס". טעות שביעית: לתקוף איגניס (אש בלטינית) עם פאקינג לחש אמאטו!!!!!!!!! הטבעונות הזאת עולה לה בברזל במוח. טעות שמינית: להגיד שהאוויר לא רעיל כי "היא מצליחה לנשום". עכשיו אני יודע שהיא שוב כושלת. לילה, באימא שלך (שהיא גם אימא של קירקי), תצילי אותה...

בפרק הבא:

אירה חוקר דברים ומוצא סמיילי! (הסמיילי אומר "חחחחח לקחתי אותך מכוכב הצפון בחזרה...")

לוק ורומי מנסים להקליל אווירה ולזרום.

ולילה מסבירה לקירקי בחוכמה.

אה, ויהיו שירים חדשים של נהר, אביגיל ואוג! "זה יכול לקרות", "ביום בהיר" ו"נהמת הדרקון".

אגב, כמה דברים

אז בדקתי כמה דמויות חדשות, ויהיו כמה...
&nbsp
אודי פרסי- תומאס
&nbsp
בר גרוצקי- יפתח
&nbsp
ורד פלדמן- נינה
&nbsp
יובל שבח- אירה
&nbsp
יעל אלקנה- רומי
&nbsp
מולי שולמן- אידריס
&nbsp
נופר סלמאן- נהר
&nbsp
טל מוסרי- מדריך ג'ודו
&nbsp
יוסי ירום- ניקולס, האיגניסיייייייייי...
&nbsp
יעל ארד- בתפקיד עצמה.
&nbsp
נדב גדג'- ישחק את עדי גאון (מפיק מוזיקלי, פרודיה על עדי לאון. אני מה זה מחכה...)
&nbsp
עדי הימלבלוי- ידוע שהיא מהרעים או לפחות קשורה לאיגניסים ולרומי.
&nbsp
עכשיו, עוד כמה שאני לא יודע בדיוק: עומר עציון (הלוואי שמורה למוזיקה. בבקשה מורה למוזיקה), אנטון מקולנקו (ישחק דמות בשם רוס), ישי בן משה, מיכל תל צור (אולי קשורה לדקל).
&nbsp
אבל מה שמכעיס אותי זה מי שנעלם!!!!!!! לא רק שרון, איפה דליה של אוג?! איפה אמנון?! איפה פאקינג הלנה?! איך עושים סדרה בלי הלנה?!

Roei152

Well-known member
מנהל
אגב בהקרנה עצמה
אני ניסתי לברר מה אתה חושב על הסמיילי , ואתה לא ענית לי .. , רק הזכרת לי שאלו קטעים מהפרק הבא .. היה רעש ולא שמעת ..
&nbsp

שיר m

Well-known member

הרגת אותי עם החברה של האיגניסי

ועם תביאו שלושה ארבעה מליפיקים

&nbsp
ובאמת??? אין הלנה? אין דליה? העם דורש אמהות!

Roei152

Well-known member
מנהל
משהו מעניין בפתיח החדש
שמו את יובל בדיוק בזמן המתאים , אביה שרה "יש סוגדות שמתחבאים -"וב"מעבר לפינה.." נחשף יובל - כדברא זכר - סוד שהוסתר ונחשף ..
&nbsp

למעלה