ריאיון עם ג'וי ריגר

ריאיון עם ג'וי ריגר

פרוגי תפסו את ג'וי לריאיון לקראת החזרה של או בוי...

https://www.frogi.co.il/bidur-tv/26624.html

אז הסיפור הגדול- ג'וי הייתה פעם בת זוג של דניאל בצבא. רועי בטח בוכה שהזוגיות האמיתית לא קיימת. בדרך כלל לסביות הורסות לו זוגות.

דר בטח יתעצבן כי היו שמועות שדווקא דינה תצא מהארון (איכשהו אצלי זה אף פעם לא עבר בראש... תמיד חשבתי על סופי או יובל).

רבים לא הבינו שג'וי טובה בלשיר. אני זוכר שהיה סרט עם נלי שהיא שרה ממש יפה בסגנון אופרה.

ג'וי מאוד טומבוי במציאות (דינה, אמרנו?).

והמראיין משום מה זה פלג מאילת, והוא לא דובר יידיש.

Roei152

Well-known member
מנהל
כן ידעתי שג'וי היתה בת זוג של דניאל
אבל חוץ מזה שמעתי שהיא ומורן נפרדו לאחרונה .. אז היא רווקה..
טבעי שחשבו שדינה תצא מהארון , כי זה הטטיפאקט של דינה , קצת גברית , עדיין מתייגין אנשים וזה עצוב ..
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
כן , אבל תחשוב רגע
סופי אומנם הייתה בעייתית בזוגיות שלה עם רון , ודינה הייתה סבבה עם מתי , חוץ מזה שהם נפרדו אבל תמיד היה שידור של יחזרו אחד לשני בסוף . כמו שהתחיל להיות עם דניאללי בשלב מסויים בעונה הזאת .., אבל מי הדמות הפחות נשית משתיהן ?- דינה.. אז טבעי שיחשבו . שהיא תצא לסבית או בהגדרה הפחות מקבועת ביסקסואלית..
אתה בעצמך סיפרת שיש כאלו שצופים רק בגרסה האמרקאית שחושבים שג'קי לסבית , והיא תנהל רומן עם היילי או מישהי ..
דיברתי על זה שעדיין מתייגים - היא קצת טומבוי = לסבית , וחבל קצת שבשכוננה הצדיקו את זה . גם בפלאשבק יש את זה , הוא מסתובב עם שתי חברות טובות ונחשב לידיד ההומו .. רק בלהתבגר יש קצת הפתעה , כי דין בספרים הוא הכי רחוק מלהיות מה שמגדירים הומו .., מלך הכיתה , החברה הכי שווה ..
&nbsp

טבעי יותר שדווקא דמות חדשה תצא

למה זה חייב להיות דינה, או אלה לי?
&nbsp
אני מזכיר לך שכששמענו שתהיה יציאה מהארון בשכונה, חשבנו שזה יהיה דווקא מצליח שיקבל עלילה.
&nbsp
אני לא זוכר אף אחד שחשב על זה שהזוג הכי אהוב בחממה (דינה ומתי) ייפרדו, לא משנה עד כמה ג'וי הייתה פחות נשית. בעיקר בגלל שזה פשוט מה שדינה עשתה- היא הייתה לא נשית. וזה היה כל הקטע שלה.
&nbsp
אז היו כאלו שחשבו שמדובר ביובל והיו כאלה שחשבו על סופי, מהסיבה שעלילה כזאת אתה נותן לדמות בלי זוגיות או עם זוגיות גרועה. כן, אני מדבר על לירון ורחלי... לא נותנים את זה לדמות שיש לה זוגיות שעובדת.
&nbsp
בחו"ל הם דיברו על ג'קי לפני כל הקטעים עם מקס, הם לא חוו את מה שאנחנו חווינו, הם גם יותר פתוחים לזה והם לא ראו את אותן הסצנות, אז זה פחות קשור.
&nbsp
בשכונה זה אמנם קצת היה סטריאוטיפי (כי המון דווקא אמרו שהגיוני שרחלי לסבית, אם כי הם קצת היו עצובים על לירון) אבל העניין הראשי כאן היה: א) הזוגיות שלה לא עבדה, ו-ב) תותי היא בחורה אמיצה מאין כמוה אז היא מוכנה לעשות את זה. בכלל לא ראיתי את זה כ"רחלי לסבית כי היא תמיד הייתה כזאת" אלא כ"תותי שוב פעם מוכנה לעשות דברים מאוד אמיצים". ויותר מזה, היא הדמות הראשית, אז זה כבר התקדמות.
&nbsp
ואני בכלל לא מזכיר את זה שנפגשתי איתה ודיברנו על זה, או שאני אראה אותה שוב בעוד שבוע וחצי. לא!

Roei152

Well-known member
מנהל
אני מתיחס לראיון ולזה שחלק חשבו שדינה היא זאצת שהייתה אמורה
לצאת מהארון , בלי קשר לזה שבעלילה עצמה זה לא היה הגיוני , כי מיד אחרי שמתי והיא נפרדו היא עברה למנו ,כ"הזוגיות החלופית" והייתה לה זוגיות עובדת .. אני אומר שזה סטרואטיפי להדביק על הדמות רק בגלל שהיא טום בוי תגית של לסבית ..
צריך גם לראות את העלילה עצמה .. והעלילה אומרת שנטלי או סופי הן אלו שהיו אמורות להפתיע ולצאת מהארון ..
יובל מהתחלה היתה דלוקה על דניאל ומכוונת אליו , אין לי מושג , אם גיורא חשב להביא אותה כדמות שזוכה באהבתו , או שבמילא תיכנן להשתמש בה ולזרוק אותה שדניאל וללי יחזרו , אז בגלל זה היא לא התאימה לעלילת הלסביות ...
&nbsp

dar dahan

Member
גם מנו יחל לצאת הומו ובמקום סרטן היו נותנים לו איידס

ואז הוא היה מגלה לדינה שהוא בעצם גיי והוא שכב עם גבר שיש לו איידס

ואז דינה הייתה חוזרת למתי יותר מהר חחחחחח

תבדקי. לבד. שיר!!!!!!!!!!!!!!!!!

לכי פעם ל"ביוש", לכי!
&nbsp
הצגה מאוד נחמדה!
&nbsp
ואז תוכלי לפגוש אנשים כמוני!
&nbsp
מה אני אשם שהם מגיעים קרוב אליי, ושתותי ואני ממש התחברנו?!

dar dahan

Member
אבל יש בעיה קטנה עם דינה הייתה אמורה להיות??

לא ניהלו לגביי דינה שום רומן מעבר למתי ולמנו החולה סרטן.
אז עם מי היא תצא עם אלה לי המטורללת שלא החליטה את מי היא אוהבת?
עם מי? עם נטלי?
&nbsp

שיר m

Well-known member
תודה על הראיון! מתה עליה. הלוואי שתהיה חברה שלי.

למעלה