שלטון הצללים- שבוע 8

פרק 29- סוד בין שניים

אז למה גלבוע עבר משרד?
&nbsp
האם לבקו יסולק מהמדינה?
&nbsp
האם מורן תשכנע את דודי בחפותה?
&nbsp
וכמה נמסיס שטפה לנועה את המוח שהיא חושבת שהיא בשמת?

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק טוב
לבקו אוי לבקו , אתה מתחיל להתאהב גם במיטל גל ? של מייקל לואיס ?

רק על ליטמן אין החוק משגיח, רק עליו איש אינו שומר

אני ידעתי שמאז שהבחור הזה פוטר מהמשטרה ונחשף לגז סארין, וניהל רומן עם אריאנה, הוא לא בסדר.
&nbsp
Out with the old, in with the new. השרה אורלי, תיזהרי מהיצור הזה שם. לא, תומכים כי זה חוק חשוב, יא בעל עורלה! איך את שולטת בליטמן, השרה אורלי? חה חה חה! לא ידעתי שאני אוהב את ההתנחלויות כל כך. זאת מטרה נעלה, השרה אמסלם, ואת אישה נערצת ומאז שהיית השרה זגורי ואחות של מורן אני אהבתי אותך. וטוב שנטשת את תיכון קציר. יהודית כץ. עלק כץ. היא אימצה את השם של גיסה, משה מאורנה ומשה כץ! זה אומר שתכין את הבולבול. לא, רגע, לא ככה, ליטמן! כן, סתום. הכוונה היא בלי עוזרים נואפים כמוהו. חכי חכי, השרה אמסלם, את לא יודעת כמה חטאים על פשעים עשה היצור השני!
&nbsp
נכון, זיוי, נכון. אוי, פרוצה הנועה הזאת, מעריצה עורלות. לא ידעתי שחוק זין נגד הזין יעבוד... לא. לא. אתה לא תאיים עליו. ולך תנקה, כמו שניקית את התאטרון אחרי יצא משליטה! אורלי, תיזהרי קצת... עם זיוי.
&nbsp
מורן. מורן, את פועלת למען אחותך. בגלל זה זיוי מסתדרת איתה!
&nbsp
לך אתה גם כן, יא אנשובי! ונועה נכנסת כמו נועה. זה לא ריקוד, זה ברית מילה! זה אנשובי, אושן, יהלי, וואטאבר. הנועה קירל המעצבנת הזאת! תמיד הייתי בצד של גאיה! וגם... גם מה היא שורפת מגילות? זה בעל העורלה, הוא פוגע בכל מה שקדוש! אסור שירת נשים, בשמת, אסור! את יודעת.
&nbsp
מגיע לך, נחום. מגיע לך. לא מתעסקים עם לילה.
&nbsp
שם עליך זין, אבל לפחות נימול! אחיך זה בסדר, גם עם אימא שלו הוא יעשה את זה. לא לוזר, כשלוני. אתה עוכר ישראל אתה. חה חה חה, אתה רופא מטומטם.
&nbsp
אוי, הכלים היפים נגד ליטמן. בושה, השרה כץ. אבל שלא תחשבי שזה מכשיר את לילה-אוג! שלא תחשבי! נחושתן ההומו במשרד של יהודית כץ?
&nbsp
לא משאירים את בשמת לבד!!!!!!!! בטח שלא בפקודת בעל העורלה!!!!!!!
&nbsp
טוב, גלבוע, אתה בטח תהיה יותר טוב מאורי אריאל.
&nbsp
לא הייתי מתקרב אליה עם הכלים האלה. כלומר, ליטמן כן יכול, אבל אני לא... אל תאמיני! ונועה לא פוגעת בילדים?!
&nbsp
למה לא רואים את יולי אברמוף? יופי נחושתן. בחור באמת הזוי נחושתן.
&nbsp
מה יש בעורלה המפגרת הזאת שמושכת יותר מגלבוע? אז זה טוב או רע לי?
&nbsp
אסי הזה בכיין. תראו את תום אבני, זה בחור שמבין שהוא חייב גם לשחק הומו ולא רק לטחון נשים. אוי, גם גברים הוא קצת...
&nbsp
זה הכול בעל העורלה והעוזרת הקטנה שלו. הוא הנמסיס האמיתי! נחושתן, לא טוב. לא טוב. יופי ליטמן. כן, שוב הן נמשכות אליך כאילו הן זבובים ואתה חרא לא בכאילו. בוא'נה, מה יש לו? מה יש לו?
&nbsp
מה, מורן?
&nbsp
דודי, תיזהר, הוא עושה מובים וזה לא יפה לראות. לבקו, זה כלום לעומת מה שאתה עשית בזמנך הפנוי! וגם החמאס עושה פעילויות רווחה! לבקו כישלבקו. נכון, אם הוא יהיה לבד הוא עוד עלול...
&nbsp
בפעם הקודמת התנשקתם פה. רק אומר. מי זה? מה זה? אוי ואבוי, זה לואיס הצעיר... עכשיו ברור... בעל העורלה לקח את לואיס לטורבו טיים של הבוגד... ברור כל כך...
&nbsp
להיזהר מליטמן. מליטמן. קעקוע מוזר... אבל היה ברור מי זאת... בחייכם.
&nbsp
למה זה חייב להיות כל כך מלוכלך...

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 30- מטען עודף

מה קורה במדינת כל אזרחיה ?

Roei152

Well-known member
מנהל
אני דווק0א מסכי עם הרעיון הבסיסי
שכל אחד חופשי לעשות מה שנראה לו טוב בעיניים , לא לשפוט את השונה . לבקו אני איתך!! חבל שאתה לא עושהה את זה ממנניעים טהורים , בגלל שזיוי הוציאה את החוק , החלטת ללכת נגדה ...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
חתונה פוליאמרית לא נראית לי דרך חים נכונה
אבל אני לא אשפוט אנשים שבוחרים לחיות ככה , כמובן בתנאי שזה מקובל על כל האנשים שקשורים לכך באופן ישיר ..כלומר הגבר והנשים , או האישה והגברים או נשים וגברים ביחד ..
היום יש אנשים שבשביל לטפל בזוגיות שלהם , הם שוכבים עם אנשים אחרים ..וזה בסדר ומקובל עלל שני הצדדים ..

הפקרות, זה מה שהולך שם

שמעתם שמנסים למצוא שיטה להחזיר את מצלמות המהירות לשוק? האברמוף הזה... מה יש לבחורים לצד ליטמן, מתחילים להתנהג חופשי ככה... כן כן, תמשיך עם הנראה לי.
&nbsp
אני לא מבין של מי הגופה?
&nbsp
ככה גלבוע ישן? דביל... ככה נראים בחורים שליטמן פגע בהם. שליש גן עדן.
&nbsp
אה, זה הג'ינג'י. במה מורן הסתבכה? לואיס. אני לא מאמין. בחייך, חגי, מה זה, ערבי?
&nbsp
עוד פעם הטייקונים פוגעים בנו. זאת לא... בת חן סבג? אם ככה, זאת שחקנית זאת...
&nbsp
לך תזדיין עם המחאה שלך. לא באמת. איזה פריז, לבקו... שוב מורן עוזרת.
&nbsp
היי, היי, השרה אמסלם, אל תקשרי בינינו השמאלנים לבין אידיוטים כמו בעל העורלה. גם אני תומך בברית, ואני מבין את מאבקך הצודק. אגב, זה החיקוי של מירי רגב. כל הגדולות פה. כוכי, יהודית, אורלי... אזור אסטרטגי, והוא במקום של השר לנושאים אסטרטגיים...
&nbsp
חומי, תיזהר מהיצור הבוגדני הזה. חומי, צריך להתרחק מליטמן. זה מקדש את האמצעים. אני לא מאמין. כן, חומי, בהחלט! הוא לא מוותר, ועכשיו כל המטרה של המחאה נחשפה. זאת מחאה שמטרתה להכשיר בציבור את העובדה שליטמן יהיה עם ארבע בנות פה, ועם כל הבנות בסדרות, אבל אצלנו פוליגמיה לא תהיה!!!!!!!! שום דבר!!!!!!!! וזה המאבק!!!!!!! השרה כץ, למה את לא מטפלת בו? אתם ביחד בקיבוץ...
&nbsp
איזה תשדיר זוועה. זה לא בסדר!!!!! כן, זה לא לגיטימי!!!!!! פוליגמית, נחושתן. בדיוק. זה לא חוקי. זיווי, קצת להט. מה, נחושתן, אפשר לעצור את ליטמן?
&nbsp
לא יעזור לך! לא יבשילו התנאים הרעיוניים לנישואין המעוותים שלך! שירה יקרה, אני מזהיר אותך מפני התסבוכת שהוא לוקח אותך אליה! בעל העורלה, לא דודי!
&nbsp
אמן, זיוי. אה, אסי, תרחיק את עצמך מהרוע של בעל העורלה. כפי שג'ייד כתבה באינסטגרם, זה באמת בגללו.
&nbsp
מה קורה שם?
&nbsp
זיוי! בוגדת! בוגדת! רואה? אמרתי לך. למה לנסות לתת לגיטימציה לתופעה?! ולמה הוא לא לבוש?! למה?! את יודעת מה, זיוי, אנחנו חייבים לרושש את בעל העורלה עם כל הערבויות האלה. בוא לבקו. מה נראה לכם? יבוא.
מה הסוד של שירה? הג'ינג'י בטוח...? זאת יותר נראית כמו רוצחת של אחיך. אה, הוא לא מת.
&nbsp
מה התכנית? ולמה צריך להציל את לבקו?
&nbsp
לדודי אין מזל בטיסות. גופת אלמוני ותמונה כזאת? אבל זה בטוח לא יהפוך את הפירות הללו לכשרים... רואה, לבקו? לפעמים דת זה טוב!!!!!!!!

פרק 31- קאמבק כפול

מלאכים יורדים מהשמיים... ובשמת יורדת איתם, גבוה מעל העיר, מעל הים... אין ים בירושלים.

לבקו מעודד פוליגמיה!

רואה, לבקו? גופות זה לא כשר, כשרות זה טוב!
&nbsp
די עם הניג'וס, לבקו.
&nbsp
מחייבים על מלא דברים. לא שום דבר שאתה לא רוצה להראות לה...
&nbsp
השרה הנערצת אורלי אמסלם. איזו אישה. איך זה מה שיצא לה? כזאת מירי רגב. מה קיבלת, מסכנה?
&nbsp
תעזוב את ארדיטי.
&nbsp
רינגטון נחמד. כן, יש בעיה עם המעצר, השרה כץ. תחשבי כמו מירב שמטרידה את ההורים שלה. אוקיי, אין לי מושג מה זה שהיא הורידה. אה, סיגריות! זה העוכרי ישראל של בעל העורלה בטח. שונאי דתיים. אתם מבינים שליטמן מקים מדינת בולבולים?! זה החזון הליטמני בשיאו! לעצור את זה! אני הזהרתי!
&nbsp
הוא מתחסד עכשיו. עוד ניצולת עורלה. הסכמנו? הסכמנו?! שאני אזכיר לך על מה אני הסכמתי?!
&nbsp
מכורת קפה. לא מורן אומרים לך! כוכי שוב?
&nbsp
מורן מהלכת על חבל דק. ותיזהרי מהלואיס הזה ומהמכור לסארין.
&nbsp
כן, מדינת הבולבולים של בעל העורלה קמה תחת עינינו. תצלמו ותראו מה זה הזוועות שהם עושים שם! נכון, השרה כץ. מילים כדורבנות, גם את אישה נערצת. אוי, השרה כץ, לא בוחרים עם מי גרים. את לא מבינה שזיוי היא הקורבן? וחוץ מזה, קשה לגור עם בעל העורלה, זאת לא אשמת הקורבן.
&nbsp
אני לא מאמין. פגע רע זאת. פגע רע. נמסיס של הצניעות.
&nbsp
ח"כית אמסלם, קודם כל את אישה נערצת ותמיד ידעתי שיש לך אומץ. שנית! הבחור הלז משפיע על בתך לרעה. נכון, היא מדורדרת כבר מזמן, חולמת על שירת נשים לא עלינו, אבל בואי לא נפרוק עול. תראה מה זה, גלבוע. תראה מה זה. אני מציע לפטר אותו על כך! אוי, המתנחלים השובבים האלה... אצלי התנחלתם בלבבות!
&nbsp
אני לא מבין, אין לו צו הרחקה? יפה, נחושתן.
&nbsp
עוד פעם הוא מפרק זוגות! ועל זה שהוא מקים מדינת בולבולים, הוא סיפר לך?! כן, זה קן צרעות זה, השר גלבוע. קן צרעות.
&nbsp
ועל התועבות האלה, הוא מספר לכם?! לא, זיוי, אל תתחנני בפני הטרוריסט! כן, זיוי! ככה זה נראה! את לא יודעת איך זה נראה!
&nbsp
תיזהרי מהנמסיס הזאת, זיוי. היא בדיוק כמו אלימור. השרה כץ! הם רשעים, לא החטאת אותם! אה, אולי צריך קשר לזה! לא לא לא, השרה כץ, אל תאשימי אותה! אורלי לא תפטר אותה, האישה האצילית הזאת. וזה שהבת שלה חוטאת זאת לא אשמתה!
&nbsp
תגיד, אתה חושב שאתה יכול להילחם בבעל העורלה לבד? לפחות המתנחלים היו כוח... מעניין איזה יועץ זה יהיה שיבדוק את הנשים. אגב, ההסכם הזה... זה פרודיה על ה"הסכם" שלכאורה טוענים שיש בין ביבי ושרה? אוי ואבוי, נוצר עוד ביבי!!!!!! תיזהרי, נגה, זה לא עוזר פרלמנטרי זה, ומה שיש לך זה לא ילד. טוב, מורן עדיפה על לבקו.

Roei152

Well-known member
מנהל
זיוי הכל באשמתך!!!!
זה שסירבת ללבקו זה דבר אחד , אבל זה שררכבת על הסיפור שלו ועשית ממנו חוק , זה לא בסדר!!! על זה הוא כועס!!!!!
&nbsp
ובשמת רק עוזרת ולא מציקה , מוסיפה פלפל לסדרה .. זה ברור שהיא רק עוזרת כאן .

רועי, מתי תבינו כבר?!

מתי תקשיבו לכל ההתראות שלי, מתי?!
&nbsp
הבחור מקים מדינת בולבולים מופקרת, וזה לא מספיק לכם?! אז מתי?! כשהוא יתחיל לעשות טקסים על כל בנות ישראל?!
&nbsp
מזל שהח"כית המופלאה אורלי אמסלם כאן, היא לא תרשה הפקרויות כאלה.

Roei152

Well-known member
מנהל
אמסלם ה מה שיעצור אותו?
הוא בסה"כ למד מללי והוא רודף צדק!!!
כפייה חילונית , כפייה דתית, זה אותו דבר!!
כולם רוצים לחיות עאיך שנראה לנו!!1 זסו המטרהה כאן !!!
אתה אנטי ליטמן , לא רואה בעניים שזה נוגע אליו ..

&nbsp

אה, הבולבולים שלו זאת לא פגיעה במרחב ציבורי?!

מעניין אם גם בחממה הוא היה מסתובב ליד דינה ונט עם הלבקו כישלוני הלא נימול בחוץ, הן בטח היו מסרסות אותו!!!!!!
&nbsp
איזו ללי רודפת צדק, זאת רודפת כסף זאת, מתחזה לרודפת צדק אבל בתכל'ס יש לה פרויקטים בהודו להשגת רווח!
&nbsp
בגלל זה חברת הכנסת הנערצת, נערצת! אורלי אמסלם, שהיא פייטרית, וזיהתה את האיום כמו שצריך, בגלל זה היא תעצור אותו! זאת למדה ממירי רגב, זאת!
&nbsp
מדינת הבולבולים המופקרת של בעל העורלה לא תתקיים בארץ הקודש! אלו עשו מסחרה מהכותל, לא ניתן להשמיד את קדושת ירושלים!!!!!!! ובטח שלא להכניס פוליגמיה לארצנו הקדושה!!!!!!! אתה חושב שהוא יעצור בירושלים?! הוא עוד יביא את זה לכנען! התחלתי להכין מקלטים!!!!!!

פרק 32- טעות בזיהוי

אז איך נפיל את מדינת הבולבולים הפוליגמית הליטמנית?
&nbsp
האם דודי יגלה שאופק מתניע את הכול?
&nbsp
האם גלבוע יהפוך להיות ראש ממשלה?
&nbsp
ומה התכנית של גלייזר?

מדינת כל עורלותיה תיפול!!!!!!!!!

איזה בוקר טוב, איך אתה תומך במחאה המשוקצת הזאת. איזה משיח, המשיח מגיע כשהשטן משתולל. לא לא לא, אל תאמיני לו!!!!! רואה? רואה?! הכול רע אצלו! הכול מרוע! איזו מדינה הוא יקים נגד דודי?!
&nbsp
אז מה בנוגע לזה?
&nbsp
אוקיי. יפה. עם מי מורן עובדת? קצת מאולץ הקטע הזה עם הגופה. גם ליטמן מקולקל צודק כמה פעמים. פעמיים, ליתר דיוק. כאן ועם הדחת קירקי.
&nbsp
אגב, ידעתם שהחינוכית העלתה קטע של השחקנית של כוכי עם קרן מור, היא טענה שקרן מור מתחזה (כמו ההיא שהתחזתה לעיוורת) כיום לקופאית בשם כוכבה (קופה ראשית). אז מישהו בתגובות המשיך עם בדיחת הפורום וטען שהשחקנית השנייה כיום מתחזה לכוכי. הם עוד בהתחלה של ההתחזויות האלה. תסמכי על נחושתן, אחרי שנשמע על מדינת כל עורלותיה תראו מה עומד לקרות פה!
&nbsp
הוכחה לקיום... זיוי, את מחפשת משהו מפגר! ברור שיש עדויות, למה צריך עוד?! מספיק עם זה, הבולבולים מאיימים עלינו! אכן, אכן נחושתן! לכי תדעי מה הוא זומם לו! אוי, אני מבין בהסכמים עם הבחור. תאמיני לי, זה לא יעבוד לך.
&nbsp
זיין על הדודי הזה. אז בשביל מי שירה עובדת?
&nbsp
אה... כן, כן, זאת תכנית מעולה, נחושתן. הכי טוב זה לשתף פעולה עם האויב כשצריך.
&nbsp
אמנון תל חי? מוזר. אתה לואיס קליין מהעבר!
&nbsp
הבן שלכם נחשף לסארין! קכ"א זה שיר למעלות, אגב.
&nbsp
כן, היא תבוא לאורגיה. הוא הפושע כאן, שירה! אל תיכנסי למדינה הפוליגמית! אה, שירה, תיזהרי, ככה זה מתחיל! בטח, מרתק. העיקר זה הבולבול שלך. כן כן, התכנים. אח, זה מה שקורה. האימא המפגרת שלך. לא ג'ודי. כי גם שם הייתה אורגיה! אגב, מי משחקת את אימא לבקו? כן, ככה נראה כמה מעוותת כל המשפחה הזאת! יפה נחושתן!
&nbsp
ח"כ אמסלם! זה מה שקורה כשזיוי מתפייסת עם בעל העורלה. זאת תכנית מחוכמת שלו להשפיל אישה נערצת ומדהימה כמוך! ועל הספקטרום?! זאת הבת שלך שהוא דרדר, חברה שלה ההאקרית הסתכסכה עם אחד על הספקטרום (לא מייצג כלום אגב!) והיא מתחילה לתכנן לנו תכניות, זאת! הבולבולים זה רק היום, מחר הוא יטפל באוטיסטים, ואז מי יעצור אותו מול לילה?! אני קורא לך, ח"כ אמסלם, לא לוותר לבעל העורלה במאבקנו הצודק! בואי נוכיח ששמאלנים ומתנחלים מסרבים להיות אויבים כשבעל העורלה בא! בשמת, יש לזיוי אהבה שתספיק אפילו גם לשניים! נכון, נחושתן. והם כבר מזמן עברו את הכללים! שום דמוקרטיה, הבחור מנסה לחזק את מעמדו! ליצור מדינה חלופית! לחתור! אה, נחושתן, גם אני מעריץ מרחוק. שאלה מצוינת, נחושתן! שאלה מצוינת!
&nbsp
בושה, גברת לבקוביץ'. בושה. אימא כמו בן. וכמו האימא השנייה. שתהיה בכלא האימא שלך כמו האימא השנייה!
&nbsp
לא היום של לבקו. כישלבקו. נכון, מורן. עוד פעם בשביל בחורה. בדיוק. כן, היא אמרה. לי זה נשמע שאת משת"פית.
&nbsp
העיקר שכשהיא חותמת על הסכמים עם מי שגנבה לה את הבחור אתם מאמינים לה! לי לא! אז אני לא מבין, זה עוד מלחמה בין אברמוף וגלייזר?
&nbsp
לארדיטי יש נהג? היא לא נוהגת? הגארדרייב... כוכבה לא ידעה.
&nbsp
יופי, ארדיטי... מה את אומרת?

למעלה