כדברא 2- שבוע 10

Roei152

Well-known member
מנהל
אורן זה אתה????
אתה שאוהב את דניאללי?? ?
אם זה אתה , התגעגענו אליך בטירוף !!!!
ואם זה אורן חדש , ברוך הבא ..
&nbsp

אם אני איעדר ואחזור, מה תגיד?
יוסי זה אתה????
&nbsp
אתה ששונא את ליטמן???/אוהב את לילה/אוהב את יובל/שוחק בדיחות עד דק?

Roei152

Well-known member
מנהל
כדברא 2- שבוע 10 אז שבוע עשירי של העונה נפתח!!!!
ואין לי מושג מה השאלות , לא ראיתי פרק וחצי אחרונים , עכשיו , באמצע פרק 85 , אחי התחיל לראות סדרה במאקו , וזה כבד על האפליקציה
אני מחכה שהא יסיים לאכול ואז אני אראה ...

Roei152

Well-known member
מנהל
יוסי נו באמת
&nbsp
לך יש שפה מיוחדת רק לך , אני מזהה את הסגנון כתיבה המיוחד רק לך ...
&nbsp
א, אתה מנהל כאן , אז זה אחרת .
ב אורן שלנו ממילא הטפיע כאורח , אז קשה יותר לזהות אותו , אם מירי או מאיה היו מופיעות פתאום ככאורחות , הייתי מתיחס אלליהן אחרתת , אלא אם כן היו מדזההות כמירי הישנה/ מאיה הישנה ..

השאלות!
האם לוק יכבד את ההסכם שלו עם יוסי, לא יגע בלילה בטיול שלהם באגם, ויודע שאם הוא מביא את המליפיקים אני הורג אותו?

דעות בתפזורת על פרק 87 שלא עלה
יופי ליבי, לא מוגזם בכלל! הוא אפילו לא אוסף אותה, האביר הזה.
&nbsp
מה קורה שם בקיבוץ נבו, אני לא מבין? כולם שם לוזרים. בכר, גיא, עמרי…
&nbsp
עמית החכמה. כן, הוא נגרר. היי, בכר רצה דייט! היא פשוט לא הבינה! המוזיקה ברקע זה המוזיקה מהסצנה שהיא מאוהבת בלוק…
&nbsp
אל תיכנס לחנות שתכף נסגרת! כן, שחר הוא חרא! שחר הוא בוגד אוהב עוגיות! הגברים המטומטמים של נבו… לא, לא באמבטיה, חס וחלילה לא רוצה לדעת על המשפחה שלך. חבל, אני הייתי בעד לוק וליבי, לא רציתי דמות משנית… אה, יופי ליבי. מה שתגידי. וואטאבר.
&nbsp
אוריה אטלס האידיוט. היי היי, הקריירה שלך הרוסה בגלל כל מיני דברים! פרשת הנפיל, פרשת החטיפה של תמר, פרשת האיומים על בן מהכלא, פרשת ההטרדות בדני הוליווד… כן, תאמין. זה מה שיצא ממך.
&nbsp
גם אני היחיד שאהבת ומאז שהתנתקנו את לבד. אני חושד באוריה…
&nbsp
בטח נועל, בטח. נורא נחמד. מגנא לילה, בשבילך! מגנא, חכי, הם חושבים שהם עובדים עלינו, אבל אנחנו עומדים לעבוד על כולם!!!!!!!!!!
&nbsp
וואו, קירקי, כל כך לא אכפת לי מאבא שלך או מאביגיל. שניהם מדברים ביחד? אם את לא עומדת בלבד, תפרשי!
&nbsp
לוק, תסביר לה דוגרי. היא לא מבינה. יופי, אביגיל, נורא נחמד. די עם העוגיות!!!!!!!!!!
&nbsp
מגנא שלי... תחייכי, תחייכי, זה חשוב. נכון, אף פעם! זה לילה כשהיא כועסת ומתעצבנת על המשימה. נכון, הוא לא. מה חקרת במחשב, מה...לפחות היא מנשקת רק על הלחי. זה בשבילי. היא שמה לב שקשה לי.
&nbsp
לוק, אתה לא מבין שאני בחנתי אותך. רציתי לבדוק אם אתה בוגד בי. יש לאריאנה אפקט של אקו שזה מפחיד.
&nbsp
יופי, אלכס, תחנכי אותם. יופי, תעזרי לו לצאת. הרמון, כרגיל.
&nbsp
אחלה שיר. רק שאבי לא תאהב את זה. טיפים נחמדים, אוג. אגב, אלו הטיפים של מירב חסון לדייטרית מתוסכלת. אימהות שלא מבינות בצילום…
&nbsp
איך אפשר לפרוץ בכלל את הפתח? שירה האס כזאת חמודה. איך אפשר להגיד לה לא? לא נראה לי... לא. תמיד יש את אריאנה. והיא רואה הכול... הכול הכול. באבנים המשונות וההזויות האלה שאלוהים יודע מה הן עושות! מגבירות חושים? הקודמת נתנה לה לראות מאחור. אריאנה היא היחידה שאומרת "עזוב את הפתח ובוא למחשב". אלכס מתעצבנת…
&nbsp
"נחמדה" כשהיא רוצה להרוג אותם? לא משנה…
&nbsp
לילה נראית כמו בחורה שכל הקטע שלה זה רוגע. ליטמן נראה כמו בן אדם אדיש ומכונס בעצמו. כן, לוק, בגלל זה שאתה לא נותן להם להשפיע לקחתי אותך. היא חושבת עליי. זה המבט שלי. לוק, אתה כזה קטנוני. ממש קטנוני! לילה, עוד קצת. עוד קצת ואז האידיוט הזה לא יהיה הבעיה שלנו. חי חי חי, ליטמן, אתה לא מבין כלום… אתה חושב שרק לך יש טקסים שטניים?! גם לי יש טקס שטני!
&nbsp
"את השליטה באגם הנסתר. את המקפיאה שלו, את המפשירה שלו. ומטביעה זאת, תיוולד המגנא בצורתה החדשה. מגנא לילה, את מתה היום, כי מה שמת לא ימות! בשם האל הטבוע! מליטמן באפל יהלך, מגרומל ישוד צהריים, יפלו מצדך אלף ורבבה מימינך, אלייך לא ייגש, גם בלי טבעת!"
&nbsp
מגנא לילה… קומי מהטביעה, חזקה יותר, טובה יותר! וכדאי לכם להאמין… אם לא… המליפקים היום מתים.

שם פרק 87- טיול רומנטי

לא שונה מדייט פוליטי!

פרק 88- שיר פרידה

אז מה אביגיל תגיב לשיר של אוג?
&nbsp
מה הקטע עם האבנים של אריאנה?
&nbsp
האם ליבי ועמרי זה זה?
&nbsp
והאם ליטמן נפל למלכודת שלי? כי להרוג את לילה הוא לא יכול.

עבדתי עליו!!!!!!!!!
נראה לכם שאני צריך טקס לחזק את לילה? כבר עשיתי את זה. אמרתי את זה רק כדי לראות אם ליטמן ימצמץ ראשון. נשר עלוב ומסכן. וואו, אביה שחקנית טובה, היא משחקת יפה מהופנטת. משחקת, דגש על משחקת. ליטמן משקשק ממני. לא, היא לא זוכרת... אבל בסדר, אנחנו עובדים עליך. אתה לא יכול להיכנס לאגם כי אני מונע ממך. היא לא נהנתה מזה.
&nbsp
די עם העוגיות האלה!!!!!!!! אה. אביגיל היא הכתף. שיר קליט.
&nbsp
אריאנה, את סומכת על לוק? כן, אין לו מושג מהחיים שלו. משעמם שם אצלם...
&nbsp
אוי, אתם כאלה גאונים ומגניבים. נו באמת. "זה יס בטוח". בטח.
&nbsp
מישהו נתן לו רשות לשכב ככה בסטודיו של דינה?
&nbsp
הו, הם ערמומיים מאוד. אלכס ערמומית הרבה יותר. אמילי התמכרה למחשבים. בטח בגלל זה העיכוב.
&nbsp
שיר נחמד וקליט! אוי, הן קורעות. אביגיל, זה לא קשה. זה כאילו שחר היה כותב שיר על אקסית שקרנית, אני בטוח שאנשים היו צוחקים על לילה אחרי שהם היו מקיאים מכמה שהשיר היה גרוע... ואז הם היו מתים. היי, יש על ליבי שיר! "קוראים לה ליבי, ליבי ליבי ליבי..." חברררררררררררררררררררררררררר. ידעתי שזה לא נשכח, סמכו על מיכלי... היית מתה על ביצ'יות, אביגיל. אוג המסכן.
&nbsp
שקרן קטן. יש שניים בחוץ עכשיו! מתי אתה חוזר, כדי שהיא תדע מתי אני צריך ללכת כדי שהוא לא יתפוס אותי. לא, אבל אם הוא לא יתרחק יהיה מליפיק פצוע. כן כן, מה שתגיד, זה זיוף מאוד גדול וזה רק זיוף, אני פשוט עברתי שם.
&nbsp
בטח מוזר להיות לביא היום.
&nbsp
אוג האמן... ההשראה. Keep it real, אביגיל? הכתף, הכתף. מה הגמל הצוחק קשורים בכלל?! בטח, בטח. ממש לא בסדר.
&nbsp
"אז למה אתה לא עושה קונטאטו מהבזק?!" מה כביסה, מה כביסה... וואו, עצלנית... הוא פה לידך!
&nbsp
הנה אביולי אחרי המפגש איתי. שתיים זה שלוש ולילה קבעה. האמת שאני הצעתי ללילה את הרעיון הזה...
&nbsp
יואו, גרי, תהיה קצת יותר נחמד. אתה לא תעז לחסל את דקל, אריאנה תרצח אותך.
&nbsp
לא, אתה לא יכול להרוג אותה כי חסמתי אותך ואיימתי עליך. אריאנה, לא שאני לא מעריך את זה שאת מחזיקה אותו קצר, אבל את תמותי אם תעשי את זה. ואם הוא יעשה את זה. אה, כל כך קל עד שאפילו לוק מהפנט אותה?
&nbsp
הסדרה, הסדרה, בסוף אביגיל תיקח ממנו תפקיד!
&nbsp
אוליבר, היא הסתירה את אוליבר. איזה הסכם? כן, לוק, כואב שאומרים לך שאתה לא מבין כלום. אהההההההה! עכשיו הבנתי למה היא פתאום החליטה לחסל את לילה ולא את קירקי!!!!!!!! גם היא הבינה את מה שהבנו פה בפורום מזמן.
&nbsp
איך הם לא עולים עליה בכלל? גרי, לוק העביר לך את הכישלון.
&nbsp
יופי, לוק, קצת ביצים.
&nbsp
יואו, מתחבא בכביסה... נו, ידעתי שדקל ישתחרר. אוקיי...

Roei152

Well-known member
מנהל
אז מה? פרק נסבל ?
שתי נשיקות והתוודות מלאה של אני אוהב אותך ..
ולכבוד הפרק החגיגי , אני אשאל אותך מהה רצית שיקרה , אמרת שאתה חושב שאפשר אחרת, מה הייה העלילה בראש שלך
לא חשבתי שאריאנה תבגוד בלוק מיוזמתה , חשבתי שהיא רק תדיר אותו אחרי שלילה תכבוש לו את הלב , והיא תנסה לעשות צעד ללילה ולקירקי , בקרב אכזרי בפרק האחרון , בו לילה וקירקי יגלו הכל , ויחסלו את המלפיקים כולל לוק ..
&nbsp

שיר m

Well-known member
אווווו
אז זה מה שאריאנה מתכננת? להיות העל טבעית עם כל הכוחות בעולם? מזכיר לי את גאליס...

&nbsp
מתה על השיר של אוג. עמית וליבי יודעות להיות מגעילות...
שמחה שאביגיל ואוג סגרו מעגל. למרות שזה עצוב. באמת קיוויתי שהם יהיו ביחד בסוף... אבל זה לא יחזיק הרבה עם גיא, תקשיבו מה אני אומרת לכם.
&nbsp
רוץ דקל רוץ!

נראה לך שאביגיא יחזיק?
כולנו יודעים שזה לא יחזיק, הם ייפרדו בסוף כנראה בגלל הפרסום שלו.
&nbsp
אכן קצת גאליסי... פתאום נזכרתי שאינה השתתפה פעם במתים לרגע וצחקתי עליה כבר שם, עכשיו אפשר קצת לרדת.
&nbsp
עמית וליבי לא מגעילות, זה היה מצחיק! הן פשוט לא מבינות מה אביגיל מוצאת בחברררררר שלה.

שיר m

Well-known member
הן מגעילות
לאביגיל מאז ומתמיד, וגם אחת לשניה מדי פעם.

כאילו שאת לא רוצה לשיר לאביגיל את השיר הזה
גם לקירקי לא היה אכפת...
&nbsp
וחוץ מזה אביגיל העלילה על עמית שהיא ניסתה להפחיד אותה בטיפוס והיא גנבה את הלקופסה ואת לידיה דר מליבי!!!!!!!!!

נו, כולם כבר צוחקים עליה...
זה כמו כשדריה נפרדה מעידו כי הוא היה עם אמה. מה, אנשים לא דיברו?

שיר m

Well-known member
ברור שמדברים, אבל לצחוק לה בפרצוף? מגעיל.

למעלה