כדברא 2- שבוע 6

Roei152

Well-known member
מנהל
כדברא 2- שבוע 6 מגנא לילה חוזרת לשבוע מלא , וכנראה אחרון למחצית, יהיו עוד פרקים בשבוע הבא אבל רק אחד או שניי..
צפייה מהנה!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 71- היום האחרון

בא בהקשר עצוב ..
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק מעולה
המתח עולה.. סיפור אוריה והכדברות מתקדם , אבל מעניין אותי לילה תעלה בסבואר כמועלת, בגלל שחשפה לאוריה בדרך עקיפה את סוד הכדברות? רגע , לוק בכל מקרה צפוי להתפתח משהו בינו לבין לילה , יכול להיות שלא סתם עכשיו לילה מתחילה את חשיפת סוד הכדברות ...
סיפור וולנו : אז גם לוק וגם קירקי הבחינו בו , לא ידוע מה לוק עשה ברגע שראה אותו, אך הוא כנראה לא הגיב טוב .. וולנו מחפש את הטבעת שיכולה להעניק ללילה כוחות יותר חזקים ..

רועי, אתה הרי לא כדברא וכל החזיונות שלך על לוק ולילה לא עבדו. רד מזה ותקשיב למגנא של הפורום. זה לא הכיוון.

Roei152

Well-known member
מנהל
מלפיקים כן יכולים להתאהב..
בניגוד לאיך שהציגו אותם השחקנים , למלפיקים יש רגשות , הם בס""הכ רוצים לשמור על עצמם בחיים ...
אריאנה אמרה היום שאוליבר היה מאוהב באלכס.. , אסז לך תדע מה יקרה בגזרת לוק והרומנטיקה ..
&nbsp

כן, הוא יתאהב וגם ליטמן אמר זאת אתה פשוט מפספס במי כי אתה בטוח שהוא ללילה. מצטער, רועי, תצטרך למצוא משהו אחר כדי לעורר בי תגובות...

Roei152

Well-known member
מנהל
במי? בליבי?
ראינו איך זה הלך , חוץ מזה תמונת הקאבר מראה במפורש שלוק עומד מאוחרי לילה , באותה זווית בה דקל עומד מאוחרי קירקי ...
&nbsp

לעזאזל, נמחקה לי תגובה מפורטת! בכל אופן... לילה מלאכית. הלנה דרמטית. אביגיל שחקנית טובה. זולה היה בכוכב. ליבי לבד. עמיתי מדהימה. אוג אידיוט. ארבל קיבלה טקסט. אריאנה רצחנית. לוק משת"פ. שחר חיבל בטוסטר. וולנו בחיים זה מסוכן. ולא פייר! בפרק הבא: הלנה וקירקי (כי התקוות של וולנו שורדות רק עד התקציר לפרק הבא) בטשיא. לילה פוגשת את האידיוט (רגע, זה לא הבית של קירקי ואביגיל בכלל? היא לא באה אליו). ואביגיל תתקרב לגיא.

שיר m

Well-known member
אז...
מת לא יכול למות שוב אבל כן יכול לפגוע בחיים? שיהיה.
&nbsp
עמית ושרון עושים כסף

&nbsp
חוזרת ואומרת, ההתעללות הזאת באביגיל עוברת כל גבול

שיר m

Well-known member
ת'כלס.
גם מה הוא בדיוק יעשה עם הטבעת של אמא שלו? יהפוך לכדבר? (שיר מצחיקה את עצמה
)

יהפוך לזה שישמיד את העולם תכל'ס הוא חצי כדברא (אז כן נולדים זכרים!) חצי גרומל. קצת מסוכן.

Roei152

Well-known member
מנהל
קראנו לכדברא ממין זכר כדברו
ככה קראנו בעונה הראשונה ...

פרק 72- התוצאות

אז מה ההשלכות לעזרה המלאכית של לילה?

האם וולנו נדבק מליטמן?

והאם אביגיל תישאר בקיבוץ לא כמו שחר?

לילה המלאכית ששומרת גם על בטומי לא, וולנו לא נדבק מליטמן. אבל זה מה זה לא הוגן. אוי, וולנו, אתה לא מעודכן, היא נורא אוהבת את לוק. תפגע בו. אוי לילה מלאכית מתוקה, את אופטימית ונחמדה, אבל לא כל העולם טוב כמוך... אין לחץ, אבי. כן, תודה אביגיל. השינוי הטכנולוגי של המליפיקים בטח יוביל לכמה פיטורים. אני מניח שגרי כבר לא נחוץ... שניהם?! תשמעי, קודם כל תתרחקי מהאננסים וגם את דקירקי לא מפרקים. לכי תדעי, קירקי, אולי באי בודד הוא יטפל בעצמו, ייפתר מהבעיה שלו... או שהוא יחטוף אנשים בצדפה. תקשיבי לי עכשיו קירקי, יא... אה, לא משלבים בין לילה לליטמן? אוקיי, את ה"מגנא" פה... או שלא. הוא לא יעלם, פחות מגניב בשכונה. משפחת שלו, הרסתם לי את התיאבון. אוג לא במגמת מכונאות? אה. עדיין לילה אוג... הלנה כל כך דרמטית... אני מפחד שקירקי באמת תיתקע שם. יואו, לוק, יא חתיכת אפס... אני אמרתי לכם שהוא רק צרות. יסמין. טוב שבאת. אלוהים אדירים, הטקסטים... רגשות, מה? דקל יכעס... טוב, לפחות ריגשו את הכיתה. הסטירה הייתה מתוכננת? גם אני לא אוהב את זה, דקל, אבל הביאו אותו לפה... שרון חכם כרגיל. מפלרטטים. דקל, ממי למדת להתנ... אה, מאבא ומשרון. השר לשעבר, אם תיקח את ליטמן יש לך את קולי. אני מסתפק בלילה. לילה המלאכית. נפלא, דקל. בפרק הבא: ליבי מילאה לעמית את הזולה! לילה ממשיכה עם המתן בסתר! וליטמן חטף את הטבעת...

למעלה