כדברא 2- שבוע 5

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 70-האורח

מצטער על העיכוב , פחדתי שהפרק הזה לא יעלה לאפליקציה היום.. הפרק הקודם ששודר בערב יום השואה לא עלה לפני ראשון , אז בגלל זה שמרתי את שני הפרקיןם ששודרו מאז ועכשיו אעשה צפייה בפרק 68 ..
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
שלושה פרקים מעולים
העלילה מתקדמת בקצב מסחרר, לוק מתגלה , אוליבר מחוסל , לוק נפרד מליבי (בשביל מישהי מאוד ספציפית שקופידון ידקור אותו בלב בשבילה בהמשך ׂ) אוג מתעורר , אביגיל בדיוק מתנשקת עם גיא , הוא נפגע וכעוס ... וולנו מגיע ..
&nbsp

פרק אחרון לפני שאני נוטש את אביולי

דקל, אתה תתחרט על זה. תאמין לי. הבחור הזה מטורף. גילי נותנת משחק יפה גם בלי לדבר. ליטמן מתחיל להזיע. יופי. או או... מי "רואה" אותם שם?
&nbsp
לא, לילה, הוא לא ממש זוכר לאחרונה. מה זה, היא נמוכה ממנו בכמה ראשים! יופי, אוג. מוטב שתהיה קלוץ. למרות שאני מניח שזה לא יהיה סופי. חבל. טוב נו. אולי עם אביגיל הלהקה תתאחד...
&nbsp
שקרן כזה! ליבי לא מצאה כלום! אוי, מי מאמין לשטויות שלו... רגע, אוליבר מת באמת? וואו, איזה שקרן... מיכל, יופי שאת מוציאה את ליטמן כמו שצריך להוציא אותו. תנו לו ללכת! תנו לו ללכת! שילך!
&nbsp
אח, אביה. רגע, רגע, אני מפנה את הטלפון ל... אה. אוריה. לא נורא. לא נורא.
&nbsp
תשלחי אותו מפה, קירקי! יופי, לוק בדד.
&nbsp
מה יש לאביגיל? פרצוף באבל. אין לך ממש חבר. טוב נו...
&nbsp
דליה, מה את מדברת כמו מירב?! זה נשמע כמו מירב!
&nbsp
אחלה טיימינג, קירקי. חזר לעצמו יותר מדי...
&nbsp
מה הקטע עם המחקר?! יש כאן משהו. משהו קורה כאן. סופסוף מישהו דואג לה.
&nbsp
כן, אם כבר הפרשי גבהים... יופי, אוג הקלוץ. ממש נחמד, אוג. ממש יפה. פתרון קסם. אניה בוקשטיין מתביישת בך, אוג!
&nbsp
מה אתה אומר, נכשלת. אריאנה עוד מאוכזבת. חשבה עוד יש תקווה. גם אוליבר, מה? לא טוב בכלל.
&nbsp
סופסוף מישהו דואג ללילה! חוץ ממני! מתוקה, הסושי. שכחי משחר האידיוט. הכול הולך לך, חיים! הכול הולך לך! מה היחיד?! מה היחיד?! קטע ממש נחמד. אבא של תמר ושל מייקל מתפקד כאבא נהדר ללילה. אני! אני הפתרון! אני מעיף עננים!
&nbsp
הנה ענן אנושי. ליטמן לא מעוניין?! וואו, זה חדש. וואטאבר. כמו עמית. נכון? כן, מי צריך אותו.
&nbsp
כן, לילה! תכתבי. יש לי התחלה. "משהו בפנים מתחיל פתאום לבעור"... אני רוצה לשמוע את הקול שלך. גם ברדיו. אח, לילה, את לב זהב. פשוט לב זהב.
&nbsp
המליפיקים עברו לעבודת מחשבים. יפה. וואו, אוליבר חוסל בצורה כזאת מסכנה... זה בטוח לא יעזור לקירקי עכשיו.
&nbsp
לילה, את תחשפי את עצמך ככדברא בפניו. אבל לא נורא. אה, כמובן שתהיי מועלת, אבל היית חברה של מועל בקיבוץ.
&nbsp
כן כן, בטח, לוק. לא מוותר זה. ראית את וולנו? היי חבר.
&nbsp
בפרק הבא:
&nbsp
לילה מכשפת את התמיסה!
&nbsp
גיא פוגש את אוג.
&nbsp
והשולם בין הלנה והבת המגנא שלה!

שיר m

Well-known member
אני ממש ממש לא אוהבת

את ההתעללות הזאת באביגיל!

מיכל החליטה לעצבן קצת את כולנו

אבל בסדר, בסוף היא תמיד מביאה לנו את מבוקשנו... חוץ מרועי, שלעולם לא יראה את לילה ולוק ביחד למרות שמשום מה הוא ממש רוצה.

למעלה