היי

panda0zombie

New member
היי

אז אחרי העדרות ארוכה מהפורום החלטתי להגיד שלום ולעדכן (בהשראת רועי)

אז התחלתי את הסדיר וירד קצת הלחץ אבל אני עדיין חוזרת כל יום יחסית מאורח הביתה ואז אני עייפה מידי בשביל לעשות משהו.. שזו כנראה הסיבה שבגללה יש לי כל כך הרבה דברים להשלים
אבל חוץ מזה נחמד וטוב

יש לי גם חצי מנעלמים, כדברא 2 ושכונה 3 להשלים יש גם את כפולה אבל על זה אני אוותר נראה לי.. לאט לאט אצטרף אליכם ומקווה שאוכל לחזור לדיונים! אפילו בנוכחות חלקית

חוץ מזה אני אשמח לעדכונים.. מה קורה ומה פספסתי, חדשות טלוויזיה, מתי דברים עולים, מה מעניין ואיך העונות החדשות

Roei152

Well-known member
מנהל
מאיה כיף לראות אותך פה שוב
תודדה לבחור הזר ששאל פה על "חברים", והפניתי אותו לפורום טלויזיה ונכנסתי אליו
אנחנו די בסדר בשגרה שלנו , רואים את הסדרות שיש...
כדברא 2 - יוסי נהיה משוגע לגמרי על אביה מלכה , וזה הנושא העיקרי שלנו בימי העונה הזאת.. בלי ספוליירים , אני אגיד לך שזו עונה מעולה , מותחת ומרתקת יותר מקודמה
שכונה 3 - העונה רק התחילה , לא עושה בלגן גדול , אבל עונה יותר קלילה אחרי הבלאגן של העונה הקודמת , חוץ מזה שזה מתאים לי , אחרי המתח הגדול של נעלמים ..סדרות חדשות ממוקדות מופקת בימים אלו כנראה המחליפה של שכונה " משפחת קוברסט " דרמת אקשן שמיכל קופר קרן (כדברא ) יוצרת במסגרת שיתוף פעולה של הסניף הישראלי של ניקלדיאון עם ניקלדיאון הבינלאומי , תשודר במקביל ב170 מדינות , ישראל רק בהוט ..
שמעת שהולך לצאת סרט פרידה מנעלמים ? שנה הבאה נעלמים צפויה להשיק עונה שלישית וסרט קולנוע שיחתתום את הסדרה...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
כן בקיץ הבא
לא זה שיבורא עכשיו , קיץ 2019..
&nbsp

panda0zombie

New member
אני לא יכולה

אני חייבת להגיע למשמרת שלי בצבא כי אני מאחרת את הלוז

Roei152

Well-known member
מנהל
עלה לי רעיון למעריצה שתשמח מאוד לכרטיסים האלו
מעריצת דניאללי שמתחזקת עמוד מעריצים שלהם באינסטגרם ... מעריצה בעיקר את ליטמן. נציע לה להצטרף לפורום על הדרך.., ואז אני אשיג חיזוק למועדון מעריצי דניאללי....
&nbsp

... שאני אכניס סוס טרויאני?!

חוץ מזה, רציתי בעיקר תמונות של שירה. מה מעריצי ליטמן עכשיו...
&nbsp
בכל מקרה, לא יהיה לי מה לעשות איתם בלעדיכם, אז תמצאו למי לתת.

שיר m

Well-known member
מאיההההה

חסרת לנו ממש!
"נחמד וטוב" זה חשוב. שמחה שטוב לך

&nbsp
בגדול העונות החדשות נחמדות, כדברא ושכונה די בהתחלה אז בסדר כזה... נעלמים היתה מצויינת. ואל תוותרי על כפולה, זאת אחלה סדרה, באמת:)

למעלה