מי זאת נמסיס ? - גרסת הפורום

Roei152

Well-known member
מנהל
מי זאת נמסיס ? - גרסת הפורום
כמשחק ערבוב בין סדרות , החלטתי לעשות פעילות נחמדה על מי זאת נמסיס ולנסות לנחש מי זאת לפי הפורום
תכלת מראש גדול - הסתומה רוצה להרוס לירדן גם את החברות עם נועה , העוזר שלה הוא עידו הג'וק שמנסנה להראות לירדן בדרכים מעוותות שהוא מצטער על כך שבבחר לא נכון ולכן הוא גם מקלקל את החבירות שלה עם צוק על הדרך...
האולטל -כועסת על ההקפאה שלה , ולכן היא מנסה לחרב לרוברטו את הקריירה של נועה , העוזר ששלה הוא תום ברגר שלא הכי סימפטתי לשחר מאז ימי גאליס , חוץ מזה הוא כועס על שחר מאחר שהוא מחקה את ההתץאהבות שלו בעלמה ..

זאב נאמן זה תמיד הוא בסוף. דוד סטון - שכועס שהמופע לא מונגש. דודה רקפת- לך תדע, את יענקי היא חטפה ואולי דרכו היא הכירה את פוקי. השר לשעבר - אולי הוא מנסה להגיע לפוקי בכלל כדי לנקום בשון? נועה מכוכב הצפון - שמקנאה בזה שפוקי החליפה נועה. ליטמן - הפעם אני לא ממציא, יש פה אינטרס, היא נשכה אותו. הבוגד- שרוצה גם לחסל את אחיו על הדרך.

Roei152

Well-known member
מנהל
כתבתי גרסה קודמת של הפעילות
שנמחקה לצערי הרב , בו חיברתי את ליטמן לג'ודי , וגם דודהה רקפת הוזכרה שם ...
אבך למה נועה מכוכב הצפון , היא הכי מתוקה שיש , ואם כבר פוקי צריכה לכעוןס עליה שנטשה אותה לטובת וודס שמסתבר כאשר היא ברחה משון היא בעצם גנבה את הזהות של ללי , שינתה את השפה והלכה להתכרבל בזרועתיו של יפתח שמשום מה גם הוא לא נראה כמו לי בירן...
&nbsp

שיר m

Well-known member
אני
היום בצהריים היתה שמש וגם רוח חזקה ופתאום ראיתי את הצל שלי עם שיער פרוע לחלוטין ומצאתי את נמסיס

שיר m

Well-known member
מוריה נראית אחלה, זאת ירדן שיש בה משהו קצת מעצבן...

כי היא לא רגילה לאהבה
ואת שיר, במקום לעזור לה להבין שאוהבים אותה, מחליטה עוד יותר לא לאהוב אותה.

Roei152

Well-known member
מנהל
ירדן היא כמו ד6ינה
צוקי אמר שיש לה תיקים במשטרה...

שיר m

Well-known member
לא לא, דינה היא הרבה הרבה הרבה יותר מירדן.

למעלה