כפולה -שבוע 3

Roei152

Well-known member
מנהל
כפולה -שבוע 3 מה יקרה השבוע ? האם נועה תצליח להוכיח את מעשייה של גאיה , ולעלות על פוקיי ? האם התאונה שקרתה בעבר קשורה למריבה של ירדן ונועה ? והאם יתגלו עוד פרטים על זה שרוצה לרדוף את נועה?

מתגעגאיה... ולא מבין לאן הלב שלי נוסע...
יום אחד ליבי תבוא ביום רביעי ואז שחר יחשוד. בכל אופן... דורין כועסת ממש מחילול השם שהם אומרים שם. שרפה את הקירל מוביל? האמת שאני לא יודע, נראה לי שזאת פוקי שבכלל עשתה את זה. אתם מהמרים שזאת פוקי? בטח לא דיברו יותר. בטח.
&nbsp
ירדן נראתה אז כאילו היא לומדת בתיכון אביבים. "נמאס לי מנועה?" זה נשמע כמו פוקי! כן, אם צריך דרמה קווין... מי בוחר לריף את החולצות היפות? היא נשמעה כאן כמו מוריה.
&nbsp
אני הייתי רוצה שהפרצוף של ירדן יתעוות יותר. אבל סצנה יפה, ריף יפה, והם יהיו זוג נחמד (אמרתי לך דורין). טוב, אבא שלה מנהל חברה, כבר אמרנו שיש לאבא שלה חב... לא, נו, זה לא כאן...
&nbsp
איטס מיגל. או ההוצאות. לא, בן, אתה לא תגיד פתגמים מפגרים למיגל, הוא ירצח אותך. אני מפחד שהוא ירצח אותך. בכלל, מסכן דין מירושניקוב. מרוסי האקר מגניב שהפך לחנון דתי חמוד וחתיך לאללה, הוא הפך לרוצח פוטנציאלי כבר בשלוש סדרות! שלוש!
&nbsp
למה באמצע ספירת מלאי, למה?! וואו. זאת טכנאית סקסית.
&nbsp
חמוש? תירגע עם המטאטא הזה.
&nbsp
נועה יום אחד תיתפס בשקר!
&nbsp
שונא אדם אבל משום מה קולט אותם טוב. הנה, הנה, למה השקר הזה?! אמציה, עזוב את פוקי. פוקי כנראה מבינה בפתגמים בניגוד למישהו...
&nbsp
גאיההההההההההההה! אוקיי, מישהו כתב חרא תשדיר. מי כותב את ההצעות האלה? גם אני מתגעגאיה. תודה, גאיה. נהדר שאת מודעת לזה. זואי, זאתי, רומי, אותו דבר. המממ... יש לה סוד...
&nbsp
דליה ובלון החמצן. סוכנת נהדרת.
&nbsp
שוקר... זה רמז. אז נועה עושה כמו עלמה...
&nbsp
וואו, החיים של נועה מסובכים. לא יפה, בן. העיקר שהוא לא מגלה לה שהוא ויתר ואומר "עשיתי ויתורים".
&nbsp
לגאיה תמיד יש משהו בשלוף. ברור, גאיה היא קרן שמש אמיתית. יואו, משחק טוב של דין.
&nbsp
חשבתי ששחר יורה במשהו במחשב, עד שקלטתי שזאת סבתוש. מחווה יפה! שחר סתום.
&nbsp
איפה האקורדיון בשיר? ואיך הזקנות יודעות את השיר אם הוא חדש?!
&nbsp
די, ירדן, תקבלי את האהבה. ותקבלי שאת יפה. וצוק, תתחיל להשקיע יותר במתנות, זאת בעיה שלך. צוק, פליטים מאפריקה?! או, שימושית! האימא המטומטמת שלה!!!!!!! תראי מה עשית לה!!!!!!!! בגללך ירדן עצובה!!!!!!!!!!
&nbsp
דדי צוחק צחוק שמרוויח כסף. למרות זאת, זה די רע שיווקית.
&nbsp
כן, יופי, בן, אתה רק עכשיו שם לב שזאת נועה שרה.
&nbsp
דודו פישר רוצה את נועה?! מעניין! אני חייב לדעת כמה פעמים הבחור מפוטר וחוזר. זהו, רציתי לשאול, איך התנדבות עם קשישים אמורה לצאת רע? אפילו ביונסה אומרת.
&nbsp
עד הפעם הבאה, אני אתגעגאיה. ולא קרה שום דבר באילת ב-2010, מה זה מעניין אותי בהתחשב בדברים שקורים באילת השבוע?!

שיר m

Well-known member
גם אני חושבת שזאת פוקי

Roei152

Well-known member
מנהל
ברור שזה שיווק למיקרו שף
התוכנית של גאיה .. בדיוק בסוף שבוע זיפזפתי קצת בתוכניות של קידז בויאודי , ורק התחלתי לראות תוכנית עלל קטשופ שם .. זה נשמע לי ממש דומה .. לא המשכתי..
טוב אני מחליף את דר בתור אוההב צוק וירדן ... אילו חמודים... חבל רק שצוק נותן מתנות לא שימושיות .... , בעצם כן בהפסקת חשמל ...
נועה בהחלט עושה עלמה , חבל שהמקורית תקטעה בדרך ארוכה ....

שיר m

Well-known member
צוק חמוד אבל מה הוא מוצא בירדן? היא לא שמה עליו

שיר m

Well-known member
שלתי
שיואו הם כאלה חמודים:) מבינה למה אתם אוהבים אותם...
&nbsp
אבל ירדן היא לא מוריה

שיר m

Well-known member
פרק משעשע
ירדן לא שרפה את האוטו, היא לא תעשה דבר כזה לחברה, בטח לא בגלל הזמנה. זאת פוקי. סליחה, שקמה.
&nbsp
מתה על הפתגמים הצולעים של בן, בהתחלה זה עצבן עכשיו זה קורע
אבל כמה שהוא טיפש, נפנף את אח שלו כמו שצריך

&nbsp
נועה וסבתא של שחר

פרק 9
האם זאת באמת ירדן שפוגעת בנועה? (לאאאאאאאאא!)
&nbsp
האם זה מישהו אחר? (פוקי! זאת פוקי!)
&nbsp
האם המרובע נועה-בן-שחר-גאיה יתפתח? (גאיההההההההההה!)
&nbsp
כל זאת ועוד בכפולה, הסדרה היחידה שיש לנו לדבר עליה בצהריים...

היא בחורה על הכיפאק...
זה בכלל "היא בחורה כארז". אבל ארז זה כמו בן רק יותר מתוחכם, אז לא. אני חושב שזה קצת הזוי, הזקנים האלה. וקצת הזוי שלא שמו לה רעל בשייק במקום משהו שיעלים את הקול.
&nbsp
אוי, בן האידיוט. קטטת קפטנים! קטטת קפטנים! קטטת קפטנים! קטטת קפטנים! אני חושב שבן צריך ללמוד מנועה וקצת לסתום.
&nbsp
כי אחרת איך הוא ימשוך את גאיה? בשלב מסוים היא תבין שהוא לא שווה את זה.
&nbsp
רגע רגע, האם לאדוני אין שם שאני מכיר? האם ראוי? האם אין לבחור הזה יד קצרה מדי? האם אינו מנחה כריזמטי וסוחף? בכיף. אני לא יכול, דודו מצחיק אותי רק מלדבר.
&nbsp
וואו, הוא מבין אותה בלי לדבר.
&nbsp
מטרידן? אבל רגע, רוברט... אוי. האם ראויייייי? יש לו הכול. יש הכול אודו.
&nbsp
דין החמודה.
&nbsp
אני חושב שצריך לבדוק את הרופא הזה. זאת הבעיה. שלא זוכרים את פוקי. היית מצפה שיזכרו אותה עם הפנים, כמו שזוכרים את עומר נזלת. דליה, תקלטי קודים. זה די ברור. זמיר שהופך לקרפיון זה מישהו שמאבד את הקול, אין שום בעיה! הלן קלר?! וואט דה פאק, מי כתב את זה?! סופסוף קוקי עושה משהו.
&nbsp
שירדן תיזהר עם החשמל. רגע, האידיוט רצה להאשים אותה והוא אפילו לא יודע איך היא נראית?! רוברט הזה נחש.
&nbsp
הוא קלט שזאת דליה. אוקיי, הטקסט אמור להיות קשה וכאוב וטעון, אבל הם מדברים על פוקי וקוקי ואמציה ושקמה וזה מוזר. אמרתי לכם. אבל מה, גם קוקי היה שם? דורין בטח רותחת עכשיו והזמינה שני ארונות קבורה. טוב, חזרנו לכוכב הצפון.
&nbsp
ירדן, למה להפיל את אודו ארז... חבר'ה, גם ככה יש פלייבק. המייקל הזה! שנאתי אותו עוד כשהיה בהיי פייב ובגד!
&nbsp
לטעום? הפעם פיטורין יותר רציניים. הסדרה הופכת לרצינית.
&nbsp
טוב, בשביל זה יש את ליבי עומר!
&nbsp
תיזהרו מגרשום. כזה עוד לא היה לכם. לא, גם כמו אלימור לא.
&nbsp
משפט יפה, פטנגה. אומרים קייייייייייירל, לא קירלללללללללללללל. הוצאות מזון, זה יותר מדי.
&nbsp
עמי סמולרצ'יק תמיד מטומטם. מה אתה רץ לליבי?!
&nbsp
למה מדבקות כל הזמן? וואו, אחלה שייק דולפינים.
&nbsp
מלחמת הסוכנים! אסד... הומור שחור.
&nbsp
עומר דרור המעצבן.
&nbsp
כן, זה ממש הקול שלה ולא פלייבק.
&nbsp
מי מקריא את הכפירה הזאת?! לא, בן, אתה תסתום את הפה עם הפתגמים האלה!!!!!!!! אין, מה היא מוצאת בו... מה הן מוצאות בהם...
&nbsp
מעניין מה יש בדו"ח.

שיר m

Well-known member
לגמרי כוכב הצפון
מסתכלת על שקמה וחושבת למה דניאל עוד פעם.
&nbsp
מסכן אמציה.

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה חסר תקנה אתה
למרות שאתמול שראיתי את דין , ראיתי קצת יותר את הגאיה הביצ'ית ... שהיא ניסתה לשכנע את בן להתחיל לשים לב אליה , יצא לה אמילי ...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
סימן למה?
לזה שהם נועדו אחד לשניה ? כמובן שלאחר המסע , ואולי רק בעונה הבאה שמולמת בימים אלו, יתמקדו בהתאהבות שלההם במקביל להתמודדות נועה ושחר עם הצרות (לא שאכפת לי מהם כ"כ זה לא שנועה ותובל שנואים עלי , פשוט אני לא מרגיש ניצוצות ש אני רואה אותם כצופה .. כן הרגשתי ניצוצות שדניאל גד התאהב בג'וי ריגר בתור עלמה ותום , והם זרקו את הבחורים המקוריים שלהם מסדרות התגלית , אני מודה ששמחתי לראות את לי נוגע במישהי שהיא לא גאיה כאשר היא שמורה לדניאל (לא נפתח את הנושא הזה ..) ובמקרה היא גם בת הזוג מהחיים אבל לא התרגשתי מהם ..)O
סוגרים די ארוכים , אבל מה שאני בא להגיד , זה שזו נטו סדרה , שאני לא התחברתי אליה עמוקות ..
מי ששחמודים בעינ בסדרה הזאת זה צוק וירדן...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
אה . זו הייתה בדיחת ראש גדול ..
שכחתי לגמרי מסימני הפרחים של אמילי , זה היה סיפור די קטן בתחילת העונה...
&nbsp

למעלה