שרשור פתיחה -כיפת ברזל

Roei152

Well-known member
מנהל
שרשור פתיחה -כיפת ברזל
מה זה? סדרה חדשה שתעסוק בנושא מאוד רגיש ומדובר בחברה הישראלית .. גיוס חרדים לצבא ... הסדרה תעסוק בסיפורם של שלושה חיילים , תלמיד ישיבה מצטיין , שבאבניק וחסיד שמחליטים להתגייס לצה"ל למרות דעות המשפחה והקהילה הסובבת אותם ... הסדרה תעקוב אטחרי התנהולותם במסגרת הלא פשוטה שלאחר שלמדו תורה כל היום , פתאום עליהם להתמודד עם מושגים חדשים ומסגרת חיים שונה חברתית ומנטלית הרומנים , ההסתבכות עם המשפחה והמשמעת הצבאית יהיו חלק לא פשוט מחיהם , מתכון לדרמה מתובלת כמו שצריך ...
מי יהיה? את השלישיה יגלמו רועי ניק P(החולמים , אופריה) , דולב מסיקה (נעלמים,שוברי גלים , אניגמה ) ואבי מצליח , חוץ מזה יתשתפו בסדרה יעל פולמן שהולכת להיות שם חם וחדש בחבורה שלנו גם דרך שכונה 3, ובסדרה הזאת יצא לה רומן אסור עם רועי ניק . ועוד ישתתפו איאן פינקוביץ ויובל שבח (כוכב הצפון) , יהונתן וילו'זני , ישי גולן ועוד שמות חמים
דעת הצופה לפני הצפייה: אני כידוע לכם , מת על סדרות שמדברות על מרד במשפחה ובקהילה , ומציאת האני דרך יציאה לעולם הפתוח ... מה שאני גם מאוד אהבתי את "שטיסל " , אחת הסדרות הטובות ... ואני מצפה בקוצר רוח לצפות בסדרה החדשה שמשלבת את שטיסל עם צבא ...

שיר m

Well-known member
גם אני מצפה בקוצר רוח
אבל כנראה שאגיע לזה רק בשבוע הבא אז תהנו ותעדכנו...:)
&nbsp
דעת הצופה לפני הצפייה: מזמן לא היתה לנו דרמה טובה, נשמע מעניין, השחקנים מעולים ורע זה לא יכול להיות

Roei152

Well-known member
מנהל
בזמן הפסקת פרסומות
בינתיים מעולה , התחלה טובה .. [
\הדתיים מנסים להשתלב בצבא , וזה מעניין לראות אותם מנסים להשתלב ...
בינתיים הכי חמוד יעקוב .. אין קצת מזכיר את עקיבא שטיסל...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
סדרה מעולה!!!!!
לא יכול לחכות לפרק הבא!!!!!
הפרק היה טוב ..
יעל פולמן מתוקה כ"כ.. מעניין מה הסיפור שלה , ומה הסיפור של גור אריה ?

שיר m

Well-known member
איך לא סיפרת שגם אורי עטיה...
הלא הוא יוני החמודדדדד מפולמון!
&nbsp
באמצע הפרק. רשמים יגיעו.

שיר m

Well-known member
על פרק 1
אהבתי:) מי זאת תמר החמודה הזאת? היא מזכירה לי קצת בדיבור את אביגיל מכדברא...
&nbsp
דולב מסיקה ה

&nbsp
עדי אלון משחק את אותה דמות בכל הסדרות וכבר נמאס לי. סליחה בחור, אתה יכול יותר.
&nbsp
רועי ניק מזכיר לי שויתרתי על העונה השנייה של בתולות... הוא מעולה כמו תמיד
&nbsp
ויונייייייייי החמוד מפולמון:)
&nbsp
בקיצור פרק טוב:)

למעלה