מופע הוט היה מהמם ...

Roei152

Well-known member
מנהל
מופע הוט היה מהמם ... המופע של הוט היה מהמם ...
ליאנה היתה מהממת דר!!!!
גאיה ועדי בדואט אהבה מעלף !!!
בכלל כולם היו מקסימים...

ליאנה הייתה מאוד מהממת
גאיה ועדי הם החיים.
&nbsp
לא סיפרת על זה שהם עשו את הדואט מחוץ לבמה והיו צריכים מלא מאבטחים כדי להרגיע את הילדים. או שיעל אלקנה יצאה לעשות את השיר בקהל וכל הקהל התנפל עליה בחיבוקים. שומרת על קור רוח. עכשיו תארו את אביב שרה את אותו השיר ואותה יציאה לקהל.
&nbsp
במהלך הדואט "זהב" של מצלירון הם כמעט התנשקו בטעות כשהבחורה ברחה להם. אני משוכנע שמצליח רצה את זה.
&nbsp
רגע קורע במופע: עמית שואל "אתם יודעים מה למדתי?" ואחת הבנות מהקהל צועקת "שהבנות שולטות!" והוא מגיב לה "לא" בשיא הנונשלנטיות...
&nbsp
שירה לוי נהנית ממה שהיא עושה מאוד, פשוט נראה שכיף לה. וגם היא שמה לב לכל המעריצות שלה.
&nbsp
רגע קורע היה כשכל הקהל ניחש ששכונה באה ומישהו מאחורי הקלעים סימן אגודל מורם. מי עשה את זה? אני מהמר על תותי.
&nbsp
תותי וליאנה שרו שרית חדד.
&nbsp
אודי ואביעד קורעים! חלום שלי לראות אותם.
&nbsp
גאיה מדהימה עוד יותר במציאות. בסוף המופע ילדה שמה לה שלט שהיא הכינה לה על הבמה לקראת סוף השיר, גאיה מיד התכופפה לקחת. זאת כוכבת!
&nbsp
בטמטומי מתברר שכשמצלמים במצלמה של אינסטגרם אתה צריך להעלות מיד אחרת זה מוחק. מטומטם יוסי! טוב, לפחות היו לי כמה תמונות.
&nbsp
אגב, המבט של הבנות כשבשיר "מסיבה בחיפה" יפת שר "חברות שלך שטן" לתותי, פרייסלס. אגב, למה בשיר הזה שקרוקה רקד דווקא עם תותי ולירון עם מיטל? אולי הזוגות הפוכים ממה שחשבנו בכלל? ולמה טום יפת התעצבן כשתותי דיברה עם עמית, הוא לא אמור לדעת שעמית משחק הומו ולכן זה לא איום עבורו?!

שיר m

Well-known member
מדוייק

מה שכתבת על שירה לוי, ממש.
&nbsp
באסה על התמונות

&nbsp
גם אני תהיתי לגבי הזוגות

&nbsp
וכן הבנות האלה עשו את המופע, לא הפסיקו לקרוא קריאות, והשחקנים לגמרי שיתפו פעולה:)

panda0zombie

New member

עמית רהב עונה לילדה בקהל "לא" הצחיק אותי קצת

שירה לוי היא כל כך חמודה.. אני רוצה שיתנו לה לשחק דמות טובה בפעם הבאה. שיגוונו לא רוצה אותה בטייפקאסט

Roei152

Well-known member
מנהל
לפי מה שהבנתי מהפרומו
היא הולכת לגלם את התלמידה היפה שאלון סנדלר מאוהב בה , ובן אדם , המלאך צריך לעזור לו להשיג אותה ... לא מקורי במיוחד לאורזה שזה הופיע בסופשלי ..
&nbsp
&nbsp

שיר m

Well-known member
לגמרי
כולם היו כאלה חמודים שאין לתאר.
&nbsp
הופתעתי מהאנרגיות של עמית רהב, הוא פשוט לא הפסיק לזוז

&nbsp
אבל כולם היו נהדרים ממש ונתנו את כל כולם

&nbsp
הקהל לדעתי היה די צעיר, מדי צעיר... או שזאת אני הגדולה מדי

&nbsp
יוסי! מה זה השיר הזה שיעל שרה? אני לא מכירה וזה היה כל כך יפה.

שיר של נועה קירל!
אם יש בי אהבה...
&nbsp
לי יצא פעם לראות אותה בלייב (היא הופיעה בבת מצווה של בת דודה שלי).
&nbsp
אני חושב שהם הצעירים! אמרו מופע לנוער! הם לא נוער! אבל הם אוהבים את הכוכבים מאוד. אין גיל לזה!

שיר m

Well-known member

תודה, מעולם לא שמעתי אותו והיא ביצעה אותו פשוט נהדר.
&nbsp
כן, בדיוק, הם צעירים מאוד ואוהבים מאוד:)

Roei152

Well-known member
מנהל
ישב לידי מישהו שהוא גם לק"ש
וגם החזיק על ברכיו ילדה קטנטנה שיותר התאים לה ללכת למופע הקטנטנים (שי ורועי , רינת ) \
בהחלט היה בלבול בזוגות , אבל זה רק מופע , ואפילו לא מטעם ההפקה של הסדרה , אז תותי וטום לא רקדו ביחד (מודה שזה עיצבן אותי ..) אז מה?
&nbsp

שמחה לשמוע שנהניתם

האמת, במבט לאחור, אני די מצטערת שלא יצא לי להיות במופע של החממה, אם כבר במופעים עסקינן. זו באמת הייתה יכולה להיות חוויה אמיתית בשבילי... אין ספק שמבחינת ההשקעה, זה היה הטופ שבטופ. אבל העיקר שהוא קיים לצפייה מלאה.

איזה שיר גאיה ועדי שרו?

עומר אדם? בהחלט מפתיע, יחסית. לא הכרתי את השיר.

"אחרי כל השנים" עוד לא ממש רלוונטי להם, אבל יתר המילים יפות, כמובן.

Roei152

Well-known member
מנהל
נו ? ולמי זה מתאים ?
לזוג שעבר חמש שנים ביחד (החולמים ועוד ארבעה קיצים של גאליס ) או לזוג ש שהכרנו שנה אחת..
&nbsp

הזוג שעבר שנה אחת ואתה בוכה כשהם נפרדים
ולא הזוג שעבר חמש שנים או כמה דורות ביחד וכשהם נפרדים אתה "נו באמת, עוד פעם?!"

Roei152

Well-known member
מנהל
המופע שלנו יהיה קיים לצפייה בויאודי
את המופע של השנה מצלמים לויאודי , מה שלצערי לא קרה שנה שעברה, הצילומים יקרו במופע בגלילות...

לא יפה! במופע שלנו קרו כל הרגעים הכיפיים!
נראה לך שגם במופע בגלילות כל הקהל יקום לחבק את יעל אלקנה או את אביב?

panda0zombie

New member
אני ממש שמחה שנהנתם!
נשמע שהיה שווה ממש.. אני בעיקרון מרוצה מכך שהדואט של עידו ואמה היה טוב כי לזוג כזה מדהים מגיע דואט מדהים

ליאנה תמיד מהממת זה חשוב גם לציין

למעלה