מתים לרגע שבוע 9

צופה בלייב!

יולה, את לא חושדת? וחזקה, יש לציין. למה העובר חשוב לה? בחייאת, זה דיקטטור אכזרי! יולה, את לא חושדת?
&nbsp
אבא של סלאבה היה אדם מוזר. זאת ההלוויה?
&nbsp
דרור מתקשר לאסמא. נו, שתבוא! אוי, נו, למה אחותה... לא הייתי מקשיב לראניה, אשתו של המטומטם שחשב שמוחמד מדבר איתו. לא לדאוג, חברים, החתונה הזאת לא תקרה!
&nbsp
עוד פעם הטיימר הכושל ועכשיו יש לו גם בן? מי משחק את הילד? מוכר לי. הטיימר הכושל הזה תמיד דוחף את הבנים שלו.
&nbsp
אבא של עודד הפך להיות מורה למשחק. טוב, סתם, דב רייזר הוא שחקן מאוד מוכשר וטוב. תשמעו, דרור אולי שחקן אבל עפר שכטר... טוב, גם לא. סתם! בצחוק! מי היה מאמין לאופל שבמשחק. מעניין מה קרה שם.
&nbsp
איך חשוב לסלאבה אם הוא נטש אותו מזמן? יולה הורידה את הקליפס וברור שזה רציני.
&nbsp
ניב סולטן שיחקה פעם ילדת טבע. גם עכשיו היא ילדת טבע. אם כי לא הטבע הנכון... נו, דרור, בחייאת, היא ילדה!
&nbsp
זה יוני גרין, הילד? טיימר כושל, סתום!
&nbsp
ד"ר בוביק. רגע, אני מנסה להיזכר מי זאת שמשחקת את טל... היא מוכרת לי... אה, נו, זאת שירה כהנא הזונה!
&nbsp
לא הספקתם להגיע בזמן. טוב, לפחות עכשיו אנחנו יודעים שטייס הוא לא יהיה... אה, הוא אפילו לא ניסה. סלאבה, אולי גם אתה תקלוט כמה סבלת כל החודשים האלה?
&nbsp
ליבי הרבה יותר חיונית היום. שירה כהנא, אני עוד לא סלחתי לך על מה שעשית לאלינור! צליל, אל תקשיבי לה! היא פוגעת בכולן! הוגו מאוד עצוב בגלל הסיום של ריקוד מושחת. ליבי, די עם המשלים האלה.
&nbsp
שירה כהנא חוטפת. נהדר. וממתמחים שיכורים שמתאבלים על וולף! אוי, איזה שיר מפגר! אני לא אצליח לעולם לשמוע את המוזיקה של תמונה. יסמין, איך הצלחת לחקות את שירה יפה כל כך! שירה מדברת ככה בדיוק!
&nbsp
זה הכוח של שירה?

dar dahan

Member
הילד של הטיימר הכושל הוא הבחור שעושה סרטונים וגר ביישוב של

של כוכב הצפון, ואבא שלו לפניי שהטיימר הכושל חטף אותו היה ראש המועצה החדש של היישוב של כוכב הצפון.
מה שלא ברור לי איך כל הזמן הטיימר הזה חוטף ילדים.
פעם את שון, ואחר כך הוא לקח את עומר ושינה לו את הזיכרון והצליח להפוך אותו לטייס.
וממתי הטיימר הכושל הזה הוא טייס??

ואת אבנר בלהתבגר

ואגב, מה זה אומר אם שון ועומר יצאו שניהם עם דניאל ויש להם אותו האבא?!
&nbsp
איזה מזל שאני לא מחורפן לגמרי וזיהיתי את הילד של הטיימר הכושל. שבזמנו הפנוי יוצא עם אחלה בחורה שבעולם.

שיר m

Well-known member
החתונה אולי לא תקרה, אבל

דרור ואסמא כבר לא יהיו ביחד העונה הזאת, זה מה שהבנתי עכשיו

לדעתי היא תחזור בסוף העונה והוא יהיה עם ליבי, ורק בעונה הבאה הם יחזרו...

dar dahan

Member
פרק 74 (36)

מה יקרה עם יולה אחריי שהיא החלה לדמם?
איך יסמין שולטת בשירה?
ולמה לעזאזל לא ראינו בפרק הקודם את לב החתיך?
כל התשובות לשאלות הללו ועוד שאלות בעוד פרק של מתים לרגע

ד"ר ענבר! ד"ר ענבר!

וואו, לב צעק כל הפרק הקודם. אז נה וין הוא השטן? כן, אמרתי. יולה. לילית. אני ידעתי. אמרתי לכם, לא? לב מחליט להפעיל כוחות.
&nbsp
ד"ר שירה כהנא, ממש. נהדר. אל תקשיבו לבוחשת הזאת! אל תקשיבו! "שירות לקוחות"...
&nbsp
לפני שהתעלף: החליט לבגוד באביגיל קליין לטובת אלין (אלינה, איך שלא תרצו) לוי. וכן, ישר חשבתי שהיא בת הזוג שלו. טוב, אני לא מאוכזב שלואיס חולה. האמת שחיכיתי שרפי יופיע כאן מאז ששמעתי שיבוא.
&nbsp
נו באמת, לב כבר לא כאן.
&nbsp
מנשה, ממש במקרה. עליזה לא מפרגנת. אז שירה יכולה להוריד דם איכשהו?
&nbsp
שיהיה במצב לא טוב, שירה כהנא, שימות וימות ותאמיני לי שהמשפחה של לואיס דפוקה גם כן. היי, דרור, זה כן עובד עם רופאות מוסלמיות!
&nbsp
אח, יולה מסכנה.
&nbsp
היי, איפה רובי ונט? מי אלה החבר'ה האלה? למה רובי ונט לא באו לתרום?! טוב, רובי בטח בבית משוגעים. תבדקו את הילדים האמיתיים שלו, את רובי ונט! לא את יואל לביא!
&nbsp
לנדאו חוקר יותר מנעמי.
&nbsp
יואל לביא, לך תצוד גרומלים עם האח הרופא שלך שהוא בעצם שוטר ושר לשעבר ואל תעמיד פנים שאתה הבן של לואיס! ולואיס, בחייך, אלינה לוי?!
&nbsp
עליזה לא שוברת צינורות! היא עדינה! הפטיש? זאת סבתא מצליח והשגעונות שלה. איזו עלילה מוזרה העלילה של עליזה ומנשה. העלילה היחידה שלא קשורה לשטן.
&nbsp
די, לואיס, די עם זה! תחזור לחממה, יש לך מוסד לנהל! בהיעדרך ליטמן כבר עבר על כל הבנות... פעמיים!
&nbsp
גוש?! שיט. רגע, אז דרך מי לילית תביא את השטן, דרך שירה? אבל היא אמרה את יעל! בוא'נה, השטן ולילית פועלים בצורה מוזרה. כאילו, אם סלאבה יזיין עכשיו את יולה אז לא יהיה לה גוש והוא יעזוב?
&nbsp
כמו שאני מכיר את יואל לביא, הכול הולך ללורי והוא ממונה לפרזידנט הבא של מועצת הלביאים. רגע, לואיס הקים את הלביאים?! לואיס צייד גרומלים?! איך זה מסתדר עם... רגע... רובי בעצם עם כמה ישויות מפוצלות?! הוא הופך ליואל לביא בעצם?! אוי, לואיס, תמיד הורס את הדברים הטובים. עכשיו גם את דרור ואסמא הוא יהרוס לנו!
&nbsp
ליבי נראית הרבה יותר טוב כאן. הרבה יותר טוב. שירה כהנא, ששניהם ימותו! גם לואיס וגם יואל ואשתו! לא... שירה כהנא לבד עם צליל בלי השגחה?! היא מתכוונת לנקום ב... היא נוקמת בכל הבנות של יומני! לא!!!!!!!!!!!!! טוב, בעצם כןןןןןןןןןןןןןןן כי דרור רק של אסמא.
&nbsp
דרור, היא יכולה להיות הבת שלך!!!!! אוף, לואיס, לעזאזל. תראה למה גרמתם. אתה ושירה כהנא הזונה.
&nbsp
וואו, מוריס המלך עושה ירידה על התסריט! גדול! שתי נשיקות ראשונות זאת אחר זאת? מוזר. רגע, מנשה נבדק אצל אימא של דרור?
&nbsp
דרור בינתיים עושה בדיקת שקדים. היא יפה, אבל לא בשבילך, דרור! כן, תודה, ליבי... זה היה חשוב לגמול מהאימפוטנציה הזאת. חכמה, ליבי! חכמה מאוד!
&nbsp
מה, סלאבה, הולך לבקר את לילית?
&nbsp
לב מתחלף עם מתים?
&nbsp
נו, יולה?
&nbsp
נו, סלאבה, הצלחת לשנות קצת את ההסכם עם לילית והשטן?
&nbsp
את מי לב רצח הפעם?

dar dahan

Member
אין לה כוח

לדעתי יסמין פשוט הצליחה להשתלט עלייה שהיא הכניסה אותה למוות הקליני והיא משתמשת בה כבובה על חוט...

dar dahan

Member
אהא כן, האבא של..

האבא המאמץ של דורון קדמי, האבא של יונתן קדמי, האבא של נטלי קליין ושל רובי קליין.
הוא בעל יקב וגם בעל בית ספר.
הוא איש אשכולות, מה שלא ברור לי מתי הוא הספיר להכיר את הבחורה וממתי יש לו עוג שני ילדים?
כמה ילדים יש לו לעזאזל??
&nbsp

אתה לא מבין, דר

קודם כל לא היה לי מושג שלואיס צופה באח הגדול! משם הבחורה אם אתה מכיר. אבל לפחות הוא דיבר על המוות של אשתו ועל איך שהרגיש בודד. נו, ברור.
&nbsp
שנית, הבחור זה רובי, זה טוויסט כמו עם הלקוח. הוא נראה ככה אבל בתכל'ס זה רובי. מה שאתה לא יודע, דר, זה שהבחור הזה זה בעצם אחיו צייד הגרומלים של השר לשעבר! כך שבעצם רובי הוא צייד גרומלים בנוסף להיותו הלקוח ובעצם לואיס קשור לכדברא בלי שידענו... אז בעצם יש לו עוד ילד אם אני מנסה לעקוב אחרי העץ המשפחתי שלו...

dar dahan

Member
מה שלא ברור לי זה למה השר לשעבר לא טיפל באבא שלו??

למה השר לשעבר שעכשיו הוא רופא לא עזר לאבא שלו בעצם??

למעלה