אז רשמים מ"השכונקים במירוץ לאוצר"

אז רשמים מ"השכונקים במירוץ לאוצר"

כן, קראתי מאתיים עמודים בכמה שעות.

תהרגו אותי.

אז ככה:

כולם כותבים יומן לסתווית לחופש... הם צריכים לקרוא ספר שכתוב כמו יומן. כולם רוצים יומנו של חנון והספרנית, אווי, מסרבת ונותנת להם ספרים אחרים. חוץ ממצליח, שמקבל את יומנו של חנון בלי בעיה... ומוסיף ליומן שלו ציורים.

אודי היחיד שקורא בספרייה.

אין יותר מדי אגם בספר, אבל כשהיא כן מופיעה היא אוהבת את אודי מאוד.

מיטל כועסת על רחלי וקוראת לה ר'.

מצליח נעלב מאודי שרומז שאין לו ידע כללי (אודי בתגובה: אין לו!)

חייבים לראות את יונינה.

דר, למיטל יש חולשה לגולשי גלים. אל תדאג, הגולש בספר בא על עונשו.

נמרוד קורע מצחוק.

שוב מדברים על חוטפי תינוקות.

תבורי דוד של מצליח, ידעתם?

"עם כאלה חברים, מי צריך את מס הכנסה?" ~ יונינה.

נמרוד עובד על מישהו- מבקש מילדים בני עשר להעמיד פנים שהם טובעים. "מסתבר שיש לי כישורים להסתדר עם ילדים בני עשר". כן, הוא אמר את זה. וגם שהיה יכול להיות מדריך בצופים אם לא היה שונא מה שקשור למחנאות ולמסעות. אתם מדמיינים את נמרוד מדריך חבורת ילדים שטניים?

מצליח מאומן בהתחמקות מכפכפים.

אודי בעמוד אחד: "אולי אני צריך לגשת למשטרה". נמרוד בעמוד הבא: "אודי מטריד את המשטרה!".

אם אתם מודאגים בנוגע לציונים של החבר'ה בעבודה, רחלי ולירון קיבלו 8, מצליח ומיטל 9, אודי 10. עכשיו תשמעו מה הם כתבו:

רחלי: דמות מופת פריצי. חמישה דברים שלא תעשה: תזמין את החבר שלה ל*ספוילר! לא מגלה*, תגדל שרקן או מכרסמים, תלבש שמלות, תעבור לגור בבית של שפחה אומנת עשירה (משהו מהספר שלה. אגב, היא מצטטת מהספר משפט ש"החברות של גברת שרוני" מרגיזות את הבחור... גברת שרוני, הא?) והיא לא תשתתף בריאליטי, בעיקר לא באח הגדול עם החולדות (אודי הסביר לה משהו מהספר והיא קישרה בטעות בין זה לריאליטי).

אודי: דמות מופת הספרנית. חמישה דברים שלא יגיד לעולם: קוראים לו חוליו, "בבקשה תמסרו לפושע את שמי ואת מספר הטלפון שלי" (משהו מהספר), "אגם, אל תהיי היסטרית, אין שם אף אחד", "בטח אבא, ממש כדאי לפתוח דוכן סושי ליד המכולת", "תגיד לגרוזיני לשים לי עוד חריף".

לירון: דמות מופת מסי. הוא מחפש בחברה חמישה דברים: נאמנות, עקשנות, אומץ, כישרון כדורגל ושם שמתחיל בר'.

מיטל: דמות מופת אילנה. חמישה דברים שהיא אוהבת: לכתוב יומן, תספורות מגניבות, לנצח את הבנים בכדורגל, חברים שלה, ו... את חוליו האמיתי (אז למה את יוצאת עם המזויף לעזאזל?!"

ומצליח: דמות מופת כמובן סבתא, אבל בואו תשמעו חמישה דברים שבא לו לעשות כשיהיה גדול: לכתוב ספר פתגמים של סבתא ולאייר אותו, ללמוד לשחות ולהיות גולש, לבקר במפעל שוקולד של פררו רושה, לקנות במיה קפואה וביצים בסופר (כדי לא לקלף במיה לסבתא וכדי לא לגדל תרנגולות לסבתא), והכי חשוב: "שיקראו לי בשמי הפרטי". כן, גם אנחנו. אגב, המורה לאומנות ביקשה שיתנדב לוועדת קישוט.

מיטל השתמשה בחומר משלשל.

נמרוד עוזר לשכונקים.

הפעם מנצחים בעזרת סוכריות ליקריץ.

ספרנים שולטים!

נתראה מחר!

panda0zombie

New member
העיקר שנקרא למצליח בשמו הפרטי

מבחינתי עם השם הפרטי שלו לא מתגלה בעונה 3... מה עשינו כל הזמן הזה בעצם?

Roei152

Well-known member
מנהל
בגלל דורוגו ?
קראתי את הספר , ואני זוכר במפורש שלא מדברים שם בכלל על השם של מצליח ... אלא אם כן יש משהו שאני לא זוכר ..
זה בגלל החיבור של מצליח לעלילת היציאה מהארון ?
דר שלא תטעה לחשוב , לא מדובר בכלל בשני הומאים .. בסדרה הם סטריטים לגמרי עם שתי בנות זוג נצחיות.. פשוט הם חברים מאוד טובים , והיה שלב בסדרה בה שתי בנות הזוג עזבו את הסדרה , אבל חזרו לעונה האחרונה , אז אני העליתי רעיון שבעונה בלי בנות הזוג , היה צריך לעשות עלילה של יציאה מהארון לשניהם ...

Roei152

Well-known member
מנהל
לבדיחת דורוגו?
בכיייף אזכור את זה ...

למעלה