מתים לרגע 2-המשך שבוע 1

Roei152

Well-known member
מנהל
מתים לרגע 2-המשך שבוע 1 ללבוש חלוקים ולמות...

Roei152

Well-known member
מנהל
אז פרק טוב
יסמין הזו מהפנטת ... לא מאשים אך אחד ...
למה יעל בעצם לא סיפרה לסלאבה את האמת? שהיא בעצם דבורה שאיציק חיפש ...
הסיפורים של חולי הפרקים מרגשים אותי כל פעם מחדש.. והפעם זה היה סיפור מרגש במיוחד ... תחשבו על הסיפור הזה .. אבא ובן שיצרו קשר...
&nbsp

dar dahan

Member
איך אני מת על השחקנית שמשחקת את יסמין
היא פשוט שחקנית טוטאלית, כל תפקיד שלה נראה כמו דמות אחרת באמת.
גם אביגייל הררי נהדרת.
&nbsp
בכלל רוב הקאסט מדהים.
&nbsp
ולענייננו:
לא ברור לי למה המלאך הזה מדבר עם בת אנוש על עניינים כאלו, הוא אמור לשתוק ולא להגיד כלום, למה הוא מדבר על זה בכלל?
&nbsp
ומה לעזאזל, האישה ההזויה שניהלה את הבית חולים עומדת מאחוריי הניסוי?
זה מפתיע מאוד, חשבתי שהיא מתה בסוף העונה ><
&nbsp
ונמאס לי כבר מ"אמא" של דרור, אסאמא ודרור וסעד לנצח!!!
&nbsp
ומסתבר שדנה יודעת מהשם הקודם של יעל, מעניין איך הן הכירו שתי אלו.
&nbsp

panda0zombie

New member
ידוע בינתיים שיעל ודנה הכירו בגיל 13
מעניין באמת איך זה קרה.. הן הרי גדלו בחינוך שונה
&nbsp
אולי בראון שמתה בסוף העונה והבוסית זה לא אותו בן אדם? אולי היא שיבוט.. או שהצליחו להחיות אותה גם סביר במיוחד בסדרה הזאת
&nbsp
לגבי המלאך. הוא עכשיו נכנס לגוף אנושי והתעורר והוא צריך להתרגל לזה. הוא בטח עדיין מבולבל

panda0zombie

New member
ורד פלדמן מדהימה
יעל בטח ממש נחושה למחוק את העבר שלה ולהתעלם ממנו.. אם היא לא מספרת לסלאבה בטוח מסתתר משהו שגרם לה להתכחש לזה
&nbsp
הסיפור המשני הפרק היה באמת מאוד מרגש

panda0zombie

New member
יסמין הזאת
מצליחה להסתדר בכל מקום זאת.
החולשה היחידה שלה זה לנדאו.. בעיה
אז החוקר הקירח ההוא מאוהב ביסמין. נשמע לגיטימי בהתחשב בזה שכמעט כולם מאוהבים ביסמין
מי שמשחקת את החוקרת הבלונדינית ממש מוכרת לי. בכל מקרה.. משוגעת ברמות זה הרי ברור שהניסוי הזה לחיילי על יוביל לרק צרות. לא כולם הופכים לקפטן אמריקה
בראון לא מתה! או שהיא שיבוט! או שהחזירו אותה לחיים! אלוהים יודע מה הקטע

אסמא ודרור
הקשר שלהם היה מהדברים האהובים עליי בעונה הקודמת
אז ליאורה בעצם ניסתה להכשיל את אסמא ולכן נתנה לה את המקרה של הבן של שר הבריאות במקום יעל?
דרור נשמה של בן אדם סך הכל.
עליזה קורעת.. אבל כן הילדים שלהם באמת יצאו יפיפיים

מקרה החולי היום היה ממש מרגש. רק כזה מוזר לי שאחרי כל כך הרבה בדיקות, בתי חולים ורופאים אף אחד לא טרח לחשוב על קדחת ים תיכונית. גם אם זה לא נראה סביר הם בכל זאת חייבים לבדוק את זה אם זו מחלה כזאת "פשוטה" כמו שגרמו לזה להראות שם
הרומן שהיה בין המאבטח לאמא היה ברור אז זה קצת הוריד מאלמנט ההפתעה. מזל של האמא שהבן יצא דומה לה ונראה אשכנזי כולו.
עדיין היה מרגש ועצוב ולראות את המאבטח נפרד מהילד.

יעל דבורה. אז דבורה זה שם אמצעי? דנה יודעת על זה. קיבלתי תשובה לשאלה אחת ועכשיו נשארה השאלה למה היא מסתירה את זה מסלאבה?
ואם כבר סלאבה.. ילד שחרר
שירה אמורה להגיע בפרקים הקרובים אני מניחה אז יופי. יש לי תחושה שאני אוהב אותה

אהבתי שדנה הניחה שלב הוא רוסי.
עכשיו המלאך צריך להתרגל להיות בגוף של בן אנוש
פתאום שמתי לב לעיניים היפות של מיכאל אלוני והייתי חייבת לעצור את הפרק כדי לבהות בהן לרגע
השיחה בסוף של דנה ולב עם התיק של שלומי הייתה מוזרה קצת..

מחכה מאוד לפרק של מחר. אין תקצירים לצערי

dar dahan

Member
החוקרת הבלונדינית מוכרת לך כי היא שחקנית מוכרת
היא שיחקה בראש גדול 4 ו5, ושיחקה בעוד כל מיני סדרות שונות, ונדמה לי שגם בסרט או שניים ישראלים, היא שחקנית דיי מוכרת.
&nbsp

panda0zombie

New member
רגע היא שיחקה את ההיא מנבטים?
כי אז זה אומר שהיא שיחקה גם את אסיה בהשמיניה

dar dahan

Member
לא זאת לא אסיה מהשמיניה
היא שיחקה את האמא של התאומות בראש גדול בעונה 4-5.
ונזכרתי איך קוראים לה, קוראים לה אביגיל אריאלי, והיא שיחקה בהחיים זה לא הכל את אחות של דפנה.
והיא הייתה בערוץ הילדים בין 1991-1997 ושיחקה במספר סרטים.
שחקנית דיי מוכרת לדעתי.

והסדרה האחרונה שהיא שיחקה בה כדמות ראשית הייתה בכפולים כאשתו של בן רפאל (ישי גולן)...

dorin1902

New member
טוב אז הפרק מאוד ריגש אותי באופן אישי. אני גם חולת מחלת ים תיכונית, קוראים לזה FMF. אצלי היא ממש חמורה וזה ממש ריגש אותי שזה היה בפרק. למי שזה מעניין אותו אז גילו לי את זה בגיל ממש מוקדם, בגיל חודשיים שזה לא ממש הגיל שמגלים את זה. אני קיבלתי את זה בפוקס משני ההורים אז אצלי ממש משפיע. אני אחד המקרים החמורים בארץ. סתם אם זה מעניין אתכם. אז לעינייננו, המלאך הזה מצא חן בעיניי. מתאים הוא ודנה. איציק הזה מפחיד אותי, מה הקטע שלו? בראון הזאת.. ויסמין כל כך חכמה אבל פסיכית באותה מידה.

dorin1902

New member
לב הזה גם ממש חתיך רק שיוריד את הזקן הזה מה הקטע של לנדאו? הוא רוצה בכל זאת את יסמין? וכבר לא רואים אותו בבית חולים

Roei152

Well-known member
מנהל
מקסים הסיפור שלך .... אהבתי ממש
זה אומר שאת צריכה מה? לקחת תרופה על בסיס יומי ...
ולב הוא מיכאל אלוני (אדם מהשמיניה )

dorin1902

New member
כן, אני לוקחת שלושה קולכיצין ביום לפני שנתיים שלוש הייתי מגיעה פעם בשבוע לאשפוז יום לקבל תרופה בעירוי אבל הפסיקו להביא אותה לארץ משום מה. אבל בנתיים אני מסתדרת אותו דבר בלעדיה ברוך השם. אצלי ההתקפים מרוכזים יותר ברגלים אבל גם יש הרבה בבטן.

panda0zombie

New member
לדעתי כן
אני עדיין חושבת שלנדאו קצת רוצה את יסמין.. גם אם לא כמו קודם עדיין יש משהו
טכנית הוא עדיין בבית חולים פשוט עכשיו יש לו דברים קצת חשובים יותר

&nbsp
מיכאל אלוני מהמם ואני רק מחכה שיוריד את הזקן

למעלה