שרשור ספוילרים

כדברא- שבוע אחרון

פרק 47:
שרון קונה לעמית נעלי טיפוס חדשות. קירקי ולילה מדווחות לסופיה על שיתוף הפעולה עם הלביאים. אביגיל וליבי מארגנות תצוגת אופנה לעמותה. קירקי מנחמת את לילה שמבודדת משאר החבורה.
&nbsp
פרק 48:
קירקי והלנה נעזרות בדקל כדי להבין אם לילה היא אכן בוגדת. עמית מגלה ששרון הוא זה שקנה לה את נעלי הטיפוס. אמנון ודינה נוסעים לכנס ומשאירים אחריות גדולה בידי דקל ושרון.
&nbsp
פרק 49:
ליבי ושחר מתקרבים. אוג חוזר לקיבוץ להיות עם אביגיל. לילה יוצאת לפגוש את וולנו במקום שקבעו. קירקי מגלה לדקל את חששותיה מיום המאורות. הלנה מתייעצת עם סופיה על עונש ראוי ללילה.
&nbsp
פרק 50:
לילה מכחישה שהיא בוגדת. עמית חושדת שוב בשרון. אוג ואביגיל יוצאים לבד לטיול בשטח. קירקי מגלה לסופיה את מקור כוחה. דקל מגלה להלנה ולילה שקירקי אינה חסינה ביום המאורות.

שבוע אחרון

אז...
&nbsp
חייב לצחוק על הקטע בפרק 48. זה ככה...
&nbsp
אמנון: ילדים, אני ואימא נוסעים לטקסס.
&nbsp
דינה: כן, ויש לנו אחריות גדולה בשבילכם!
&nbsp
דקל: כן כן, אני ממש איתכם, אני רק בודק משהו בשביל חברה שלי והכול בסדר.
&nbsp
שרון: גם אני ממש ממש איתכם, אני רק מחכה לראות אם עמית תחזור אליי, אבל חוץ מזה אני ממש ממש איתכם.
&nbsp
נראה לי ששרון ועמית יחזרו, ומזה יהיה ה"חשד" שלה, כשיום המאורות יגיע. אוף, השושלת הזאת גובה מחיר. אגב, דורין, אם יהיה ציור זה רק לחזרה של האננסים!
&nbsp
אז כנראה קירקי תגלה ביום ראשון שלילה בוגדת. "עונש ראוי"? וואו. מה זה יהיה? בלי כישופי אמאטו לחודש? מגלים לסופיה על הברית ועל הכוח. אוף, אני מוצא בוגדים בכל מקום... אגב, שכחנו שלוולנו יש את הזיכרונות של קירקי.
&nbsp
אביגיל וליבי עם תצוגת אופנה, בינתיים אוג יוצא לסטנד אפ וחוזר, והם שוב יוצאים לטיול... הפעם ביום המאורות!
&nbsp
שאלתי כבר ואני אשאל שוב: מה ליבי ושחר?! מה הקשר?! זה יותר רנדומלי מאסי ודפי, מבן וכרמל. למה צריך את זה?! למה?! ליבי, לקחת מלילה את שחר (כן! מלילה את שחר!) זה לא מעשה חברררי.
&nbsp
מה זאת אומרת לא חסינה? למה דקל מתכוון? ולמה התקציר של פרק 50 לא נשמע כמו תקציר אחרון?

dorin1902

New member
כי זה אולי לא הפרק האחרון

נראה לי שיש המשך. בכל מקרה נראה לי שעמית תחזור לשרון אחרי שהוא יקנה לה נעלי טיפוס.

ככה אמרו, אני חושב

אז הפתרון למשבר זוגיות חמור הוא נעלי טיפוס... מי האמין? טוב, מה אכפת לי, העיקר שיחזרו.

panda0zombie

New member
לא נראה לי זה פרק אחרון

לא נשמע כמו תקציר של פרק אחרון לעונה.. עדיין יש הכנות ליום המאורות
&nbsp
לא ראיתי את הפרק האחרון שהיה אז לא יודעת האם שם זה התחיל אבל ליבי ושחר. מה הקשר. כל כך נכון.. רנדומלי כמו סופי ויפתח מבחינתי, יותר הגיוני שיתקרב לעמית
&nbsp
שרון ועמית בטוח יחזרו אבל עדיין יהיה דריפט.

panda0zombie

New member
סליחה שנייה

מה ליבי ושחר מתקרבים? מה זה הרנדום הזה? שחר ועמית הייתי אומרת טוב נשמע הגיוני סך הכל אבל ליבי ושחר? מבין כל האנשים שיכלו לזווג לו? לילה לא תאהב
אני שותפה לכל הקטע של ליבי צריכה חברררר אבל תכלס היא כמו מצליח מבחינתי. דמות שנמצאת פה בשביל להיות האתנחתא הקומית הקלילה שלנו בין המתח ולא בשביל להיכנס לעניינים רומנטיים שתופסים עלילה כזאת.
&nbsp
אוקי עכשיו אחרי שהוצאתי את זה...
&nbsp
מגלים שלילה בוגדת סוף סוף. עונש ראוי? מעניין
&nbsp
עמית חושדת שוב בשרון אומר שהם חזרו ויהיו שוב בעיות.
&nbsp
קירקי לא חסינה ביום המאורות.. טוב לא הכל יכול ללכת חלק
מקור הכוח שלה זה מים לא?
&nbsp
אמנון בסוף נוסע עם דינה לטקס. לשרון ודקל יש דברים יותר חשובים לעשות.. כמו לחזור להיות חלק משני הזוגות האהובים עליי בסדרה הזאת
&nbsp
אוג ייסע לסטנדאפ בסוף ויחזור לאביגיל.. דווקא ביום המאורות. יהיה כיף
&nbsp
לא נראה לי שזה שבוע אחרון.. פעם ראשונה מזה הרבה זמן שיש יותר מ50 פרקים לסדרת נוער לא?

יש למיכל קטעים כאלה

כרמל-בן ואסי-דפי...
&nbsp
היה אפשר לחכות לעונה הבאה ולמצוא לה זוגיות אמיתית. כמו שעשו עם אלינור ודניאל. לא בושה לחכות!
&nbsp
וגם אם רצו ליבי-שחר (ואנחנו לא ממש יודעים מה יצא מזה), היה אפשר לבנות את זה יותר טוב. הרי הוא אפילו לא התעניין בה יותר מדי, הוא התעלם ממנה כמו כולם. מה גם, אחר כך שחר מתלונן ששרון פתאום התאהב בעמית אחרי שהכיר אותה שש עשרה שנה ולא התעניין בה, עכשיו פתאום ליבי? כבר אמרתי שקשה לקיבוצניקים להתאהב בקיבוצניקים בדיוק מהסיבה הזאת. במקרה של לילה אנחנו לא ממש יודעים איך הם התחברו.

panda0zombie

New member
ממש ככה

בנייה ממש לא טובה של הזוגיות הזאת.. לא הסתכל עליה עונה שלמה, בקושי היו להם סצנות ביחד לפני השבוע האחרון..
וכן אני רוצה לדעת איך שחר ולילה הפכו לזוג

dorin1902

New member
מה אני אראה אחרי כדברא?

מישהו מוכן לענות לי על השאלה הזאת? זה די מעצבן לראות סדרות במחשב תודו בזה. ורק אני רואה את הפוטנציאל בליבי ושחר? זה מוזר, נכון. אבל אולי כשתראו אותם ביחד על המסך משהו ישתנה.

dorin1902

New member
אני אוהבת מאוד את מתים לרגע

אבל זה מעצבן לראות את הפרק יום אחרי ועוד במחשב.

panda0zombie

New member
מתים לרגע עונה 2

פרק 5-
הכוחות הזאביים של סלאבה שבים בעקבות המוות הקליני. דרור ואסמא מתלבטים על המשך דרכם כזוג מעורב. יולה מגלה לחרדתה, שהיא מכירה את הסטז'רית החדשה מהעבר הרחוק.
&nbsp
פרק 6-
יולה מתקשה לסלוח לשירה על העבר, ולנדאו מנסה למצוא את דרכו אל יסמין. דנה רוצה לפנות לפרופסור לוץ, כדי לברר מדוע מתה האישה בהריון, והיא נתקלת בהתנגדות מפתיעה.
&nbsp
פרק 7-
דנה מתמודדת עם היום שאחרי ההפלה. היחידה מקבלת לטיפולה חולת אבולה מדבקת. בינתיים, לב חושש שהוא גרם למות העוברים.
&nbsp
פרק 8-
דנה פוגשת את שלומי והיא חווה חיזיון מטריד, וסלאבה מנסה להבין מדוע יש לו חורים בזיכרון מאז המוות הקליני. אישה נוספת בהריון מגיעה לבית החולים.

Roei152

Well-known member
מנהל
משום מה חשבתי ...
שסלאבה לא יקבל שום דבר על כך שעשה את הניסווי ... אלא רק יסבולל ממנו ...
יעל ושירה נפגשות!!! מקרה רוטב ?:
דנה חוקרת . ושבוע הבא צחי הלוי חוזר לתפקיד אורח...
&nbsp

panda0zombie

New member
לי דווקא היה ברור

שסלאבה יקבל חזרה את הכוחות שלו.. הוא חייב. אבל מן הסתם הוא גם יסבול ועוד איך

panda0zombie

New member
תכלס אני הכי מחכה

ליותר סצנות של שירה.. יש לי תחושה שהיא תהיה מהדברים האהובים עליי העונה
&nbsp
דנה כן תעשה הפלה בסוף.. מעניין מה גרם לה להחלטה. או שההפלה תהיה בכפייה?
&nbsp
סלאבה מקבל חזרה את כוחות הזאב. היה נחמד לראות אותך שוב סלאבה המתוק והרגיש

למעלה