כדברא- המשך שבוע 11

panda0zombie

New member
תאוריות מופרכות זה טריקי

מצד אחד אם זה יתגלה כמשהו רגיל בסוף נתאכזב, אם זה יתגלה כמשהו מופרך שאולי חשבנו עליו נהיה שמחים על זה
לא נראה לי שהשותף/ה זאת סופיה
&nbsp
לילה מנסה פשוט להציל את עצמה עם כמה שפחות בעיות גם אם היא צריכה להפיל את קירקי בדרך
כולם בכאסח עם לילה בימים אלה
&nbsp
אוג תמים כל כך בקטע שלפעמים מציק לי
&nbsp

שיר m

Well-known member
מתקדמים...

אז שחר גילה את הסוד לעמית וליבי...
&nbsp
שרון יעזור לעמית זה ברור... (אגב, האי לא יכולה פשוט להשאיל ממישהו נעליים? יש הרבה מטפסים שם חוץ מהמשלחת
)
&nbsp
מתי כבר קירקי תגלה את האמת על לילה? זה לא היה אמור לקרות השבוע?
&nbsp
אמנון... או שהוא לא מאמין בכלל או שהוא מוכן לעשות הכל כדי לעזור

&nbsp
דקל וקירקי:)

panda0zombie

New member
שבוע הבא

קירקי והלנה אמורות להבין אם לילה בוגדת
&nbsp
אמנון זה שחור או לבן
&nbsp
אלוהים יודע אם בכלל שאר הקבוצת טיפוס של עמית הולכת למשלחת בהתחשב בזה שבינתיים נראה שהיחידים שהולכים לשם אלו וסרמן שחר ועמית

שיר m

Well-known member
התכוונתי שבלי קשר למשלחת, בטח יש שם נעליים למישהו בקיבוץ...

dorin1902

New member
דקירקי ביחד, אני מאושרת

יאייי עכשיו רק חסר שרון ועמית וזה מושלם. לילה ושחר נפרדו ומי בא במקום אתם שואלים? אז לנורמלים מבינינו שלא בודקים כל יום תקצירים של עוד שבוע, אני אספר שזוג חדש מגיע אלינו... דאגתי לעדכן כבר את יוסי והוא לא היה מרוצה מזה כל כך.. ליבי ושחר!!!! כן כן ליבי ושחר, עם כמה שזה איכס יוסי, אתה אמרת שצריך למצוא לליבי חבררררר והנה היא מצאה. כל דבר יותר טוב משחר ולילה.

אבל... זה לא... מאיפה?

בפרק לפני האחרון? כאילו, מה אפשר להספיק בזה?
&nbsp
לא יודע, לא ראינו מליבי יותר מדי רגש עד עכשיו.
&nbsp
ועמית ושרון. יהיו מושלמים. מעניין על מה דקל ושרון ידברו בפרק הבא... כנראה על בנות.
&nbsp
אז יאללה, להעלות השערות, עם מי וולנו דיבר?

dorin1902

New member
אממ...

נראה לי שזה מישהו שאנחנו לא מכירים, איזה דמות חדשה. אבל אם כבר מישהו חדש אז בואו נעלה אפשרויות. יש את סופיה שהיא בדיחה לא צולחת. פירו מת. ונטו מת. למה כולם מתים? מי נשאר? אממ... אני עדיין אומרת שזה מישהו לא ידוע אבל אם כבר מישהו מהקיבוץ אז זאת בטוח דליה. הרי מהי הדרך הטובה ביותר להרוג את המגנא מאשר מרק לפת? אני מנסה להצחיק אל תתייחסו אלי. יש כאלה באינסטגרם שרשמו שהבן ברית זה יואל. טוב, הם צריכים להשלים פרקים דחוף. הוא מת. כולם מתים, שמתם לב? אני יודעת שזה די מצער.. אבל לי די נראה שקירקי תמות בשביל לילה ואז לילה תתחרט שהיא בגדה בה. מה אומרים? ויוסי, מה אתה אומר? יכול להיות שתשנה את דעתך וכן יהיה ציור?

panda0zombie

New member
יש פה הרבה אפשרויות

דמות שאנחנו לא מכירים יכול להיות.. כבר יש פה תאוריה שזה אבא של לילה וקירקי
&nbsp
אם כבר דמות שאנחנו מכירים אולי זו דינה? (אמא של דקל ושרון) אנחנו כבר חושדים בה, היא מתנהגת בצורה קצת חשודה (מסכימה מהר מידי וכולי) ואולי היא הסכימה לשתף פעולה עם וולנו כדי להגיע לכדברות או משהו כזה

panda0zombie

New member
לדעתי דווקא לא

אני מעדיפה יותר את שחר ולילה מאשר שחר וליבי בינתיים.. אולי על המסך זה יוכח אחרת אבל הם פשוט ממש לא נריאם לי מתאימים וקשורים עכשיו. לא בנו את זה גם מספיק טוב

panda0zombie

New member
הסוף קרב

אוביגיל במשבר הפרק שלהם שנפתר כמו תמיד בסוף הפרק. אוג ילד תמים וטוב מידי.. זה אולי עובד בקיבוץ אבל אם הוא בונה על לצאת מהקיבוץ זה בעיה
דליה מותק של אמא
&nbsp
אל תדאגי עמית.. אם לא תשיגי נעלי טיפוס מלביא אחד האחר והיותר חשוב יביא לך
באמת אין לה דרך אבל להשאיל נעלי טיפוס ממישהו? או לבקש כסף מההורים שלה או מקרוב משפחה אחר? זה דבר לגיטימי
&nbsp
שחר מדוכא. למה לא
עמית וליבי גילו על לילה וקירקי.. למה אביגיל? כי היא וקירקי אחיות. מה שהן כן היו צריכות לשאול זה למה אוג יודע על זה
עכשיו שאני יודעת על הספויילר לשניים מסויימים שמתקרבים שבוע הבא אני מנסה לתפוס ניואנסים ולא הולך
&nbsp
טוב אז הלביאים גילו שהלנה היא כדברא (או שדינה ידעה קודם??) אמנון מטומטם לגמרי.
אז אמנון לפני שנייה חשד בכדברות ועכשיו הוא רוצה לבטל כנסים כדי לבוא לעזור? קירקי עשתה לחש בלי שנדע?
דקל לא נראה כל כך מופתע שלילה וקירקי אחיות תאומות. אני לא זוכרת שהוא גילה
אז התנאי של הלביאים זה לצלם סרטון ביטחון ללביאים האחרים. הוכחה
תליון של אבן הטשיא.. דינה חשודה עדיין
דקירקי
אוף רציתי סצנת חזרה יפה
&nbsp
ונטו מת, פירו מת, יואל מת.. כולם מתים!
מי זה השותף של וולנו לעזאזל??

למעלה