כדברא- שבוע 11

אתה מדבר עם האובססיבית הראשית

זאת שמאוהבת במורידו!
&nbsp
אבל כן, חכה חכה כשג'וני ינעץ את טלפיו באגם. חכה חכה.

Roei152

Well-known member
מנהל
נו באמת..
ג'וני ואגם זה ממש לא דניאללי בשבילי אם אתה מתכוון לזה שאני שמח שליטמן ישיג עוד בחורה ...
&nbsp

dorin1902

New member
אוקי הבנתי

אז לכל אחד מכם יש אובססייה לזוג מסוים? אצלי זה מורידו, אצל יוסי, אגם ואודי. יוסי, אפשר לשאול למה? האמת היא ש.. את העונה הראשונה ראיתי במלואה, את העונה השנייה לא היה לי זמן כל כך, ומבאס לצפות במחשב. אני יודעת את העלילה ראיתי המון קטעים וגם ראיתי את כל הפרקים עד שבערך אודי התחיל לצאת עם מיטל. מקווה שיהיה לי זמן לצפות בעונה השלישית

למה אודי ואגם?

כי חנון משיג בחורה יפהפייה, מאמין בה בפעם הראשונה בחיים שלה ומוכיח שאפשר להתגבר על השנאה והדעות הקדומות. מה עוד צריך בחיים?
&nbsp
אה, כן, שהחנון יצא עם אחותו החורגת.

אולי זה ישכנע אותך לאהוב אותם!

https://www.instagram.com/p/BT_LmD_lOcp/?taken-by=mor_sarusi
&nbsp
כמה יופי...

&nbsp
רגע, מה זה?!
&nbsp
https://www.instagram.com/p/BTeZkGQlXD-/?taken-by=mor_sarusi
&nbsp
https://www.instagram.com/p/BQYmwKth36p/?taken-by=mor_sarusi
&nbsp
איייייייי!!!!!!!!!!!!!!
&nbsp
לא משנה. מה, הציורים? אבל כשציירתי את החבר'ה שלנו לא היה לך אכפת...

panda0zombie

New member
כן ממש אם חשבת שהאובססיה לעמית ושרון זו אובססיה

אז חכי באמת לאגם ואודי בשכונה
&nbsp
כן ונטו מת. זהו נגמר דניאל מורשת.. גם אני חשבתי שישתמשו בו יותר
&nbsp
אני אומרת את זה די הרבה בשבועות האחרונים אבל אני אגיד שוב שגם לי נמאס משחר ולילה. מקווה שבעונה הבאה ימצאו להם אנשים שמתאימים להם יותר

Roei152

Well-known member
מנהל
צודק לגמרי
מקרה אלינור!!!!! צדקתי או לא?

פרק 44- כישלון

אז איך קירקי תגיע לוולנו?
&nbsp
מה לילה ושחר יעשו בדייט?
&nbsp
מה ליבי תעשה עם אוביגייל?
&nbsp
ואם אירועי הפרק הקודם מסתיימים בוידוי אהבה דרמטי של שרון לעמית- כמה קרטיב אננס יכול להיות מתוק?

הזוג הכי מתוק היום

לא חשבת, ליבי. כן, זה בדרך כלל מה שקורה... גם בהתנצלויות היא קורעת. ליבי לסטנדאפ! לא, ליבי לא מפלצת. ממש לא. אז בשביל שאנשים מסכנים יוכלו לאכול, צריך להפוך אחרים למסכנים עם הבגדים של אופננה. ליבי בר שלום, כן. ועמית שכטר, אם שאלתם. וולוג יש רק אחד...
&nbsp
מסיבה? מגניב. למה באגם, דקל, למה באגם?! אתה רוצה להזנות את המקום?! ברור שהוא עוד אוהב אותה, אוג, מה קרה לך?!
&nbsp
אויייייי, עמית ושרון... ברור שהוא חיכה לך כאן, עמית. הוא לא מודה בזה, אבל הוא כן. איזה כיף זה חילופי התפקידים, שעכשיו שרון רודף אחריה ומגלה צד אחר.
&nbsp
שעון החול לא עבד בכלל. על מי לילה בוכה? על עצמה או על קירקי? רגע, אז לילה הייתה אצל הברחשים בסוף!
&nbsp
הכנס המקולל הזה. אתה בן אדם מבאס, אמנון. זה יום הכיף שלכם, קניית חליפות?!
&nbsp
לא שונאת אלא מזועזעת. רגע, אני חושב שאני מכיר את הגופייה הכתומה והיא באמת מהממת! הלאבו, קירקי, הפאקינג לאבו!
&nbsp
מי זה? פירו!
&nbsp
מה בדיוק מושך בליקוי חמה ובירח דם בו זמנית?! מה מושך?!
&nbsp
שיחה על כביסה. הסוף ממש קרוב. מסכנה קירקי. מי זאת המפגרת שהרסה להם את הרגע?!
&nbsp
איך לעזאזל מורידים אותו מזה...
&nbsp
יוווו, אני חושב שאלו רוחל'ה ושמוליק שוורץ! כדאי שפירו ייזהר כי דליה חמה עליו.
&nbsp
לא, אוג רוצה לבלות עם כולם שם.
&nbsp
לא לוותר על לילה! מי הקים את השושלת הנוכחית? וולנו או השאר? תהילה של מי? אוף, שוב פעם בעיות בפרקים. לא משנה.
&nbsp
פירו לא שם לב בכלל...
&nbsp
אוג מציע טיולים. נהדר. לא יודע אם אביגיל תשמח מזה. בוא'נה, אוג, יא פלטן אחד! מה אתה קשור עכשיו?!
&nbsp
בכנען מגדלים כרוב סגול. הרבה מאוד מלדור. שיחה שאף אחד לא מאמין בה לאף אחד. יופי, זה צייד גרומלים זה?! טוב, אז מה זה אומר שקירקי נחשפה?

panda0zombie

New member
גם לי היו בעיות בפרק

לא ראיתי את הסצנות האחרונות (אחרי שקירקי שמה לב לפירו במטעים)

לילה בוכה על כלום. היא סתם משחקת אותה כדי שיראה אמין
הופתעתי שהיא הלכה לברחשים בסוף. בתקציר של יום ראשון רשמו שלילה מבריזה לשחר מערב רומנטי

כנראה פספסתי סצנה אחת

של ליביגייל (משתלב יותר טוב) באופננה. רגע, ממתי חושבים שהחנות מהממת ולמה ליבי לא לומדת עם חבר'ה מכנען? הכי חשוב פוסט.
&nbsp
ושום אירועי הפרק הבא...

panda0zombie

New member
קצת מאוכזבת

ממה שעשו עם השעון חול.. הפכו את זה למשהו כל כך דרמטי, שמה שקרה בסופו של דבר (קירקי בפרק הקודם מחפשת שנייה והולכת) ואז כלום לא קורה והיא ישר עם לילה בוכה מרגיש כל כך סתמי.
היו צריכים לעשות משהו יותר גדול

טוב אז אוג אביגיל וליבי הסולחה. מסכימה עם ליבי שאביגיל נראית כמו בן אדם קצת נקמן
הולוג של אוג! צמד נחמד שכזה
תורמים בגדים מאופננה? טוב הזבל של מישהו אחד הוא האוצר של מישהו אחר אני מניחה
מה רע בגופייה הכתומה של קירקי?

ברור ששרון חיכה לך עמית.
למה רק סצנה אחת? מה קרה אחרי זה??

הכנס הזה בטקסס..
אז אמנן ודקל יהיו במטעים מן הסתם יפגשו בפירו שינסה לפגוע בהם וקירקי תציל אותם. כי כן דקל, אתם באותו הצד.

רעיון יפה דקל לעשות מסיבה באגם הנסתר ביום המאורות.. ועוד דווקא כדי לא להתקל בקירקי
חמוד שחר שהוא מתלהב. ירח דם וליקוי חמה? נשמע מאוד מגניב
לילה בכוחותיה האנושיים הצליחה להוריד את שחר מהרעיון.

אז קיבלנו מלארה קצת מידע על מה שהיה לפני אלף שנים. היה מנהיג גרומלים אחר שהתחיל שושלת חדשה.. ומאיפה וולנו צץ?

או קיי, תיאוריה הזויה

אבל סתם שאלה- כשוולנו דיבר עם השותף שלו, הוא אי פעם הבהיר שמדובר בגבר?
&nbsp
כלומר, הוא אי פעם אמר "אתה" או משהו כזה?
&nbsp
כי אני חושב שלא, ואם לא, אז אולי דינה היא השותפה שלו? אולי היא לא "סתם" טובה אלא מסתירה משהו?

panda0zombie

New member
וואלה.. יכול להיות

אני לא זוכרת שהוא הבהיר שמדובר בגבר.. אם זאת תהיה דינה אז טוויסט יפה

למעלה