שרשור פלאשבק- ספיישל מאחורי הקלעים!

panda0zombie

New member
שרשור פלאשבק- ספיישל מאחורי הקלעים!

אחרי הסוף המעיק שעבר על הצופים הגיע הזמן לקלילות של החיים מאחורי הקלעים

panda0zombie

New member
אני לא בטוחה אם זה אישור

יעל אלקנה שמשחקת את דריה אמרה שהיא בטוח תישאר בחיים לעונה הבאה ועמית רהב שמשחק את אביב אמר גם הוא.. זה אומר שיש עוד עונה? אני מניחה שצילמו את זה בימים האחרונים של הצילומים אז אולי הם פשוט הניחו?
&nbsp
בכל מקרה..
&nbsp
שירה לוי עברה שיימינג ועשו עליה חרם בי"ב.. אבל היא כל כך חמודה

&nbsp
אם היה משהו אחד שהייתי בטוחה בו כל הסדרה זה שאין סיכוי שאביב ועמית הצליחו לעבור את הסצנות עם דריה בלי למות מצחוק בטייקים
&nbsp
אהבתי שאביב דיברה על כך שהדמויות שם הם לא שחור ולבן. יש בהן גם טוב וגם רע, וכן ניר אולי מוכשרת ונחושה אבל היא יכולה להיות מרוכזת בעצמה לפעמים

עכשיו עוצרים ולא רצים, ולא רצים... כן מוותרים מפסידים לחיים

אוי, חשבתי שגמרנו עם האידיוט הזה... אביעד קיסוס, למה נתת לו את התפקיד?! למה?!
&nbsp
אני רק אגיד שזה מצחיק שהוא מדבר ומאחוריו הבנות רוקדות בטירוף. והוא רוקד יותר טוב מהן. אבל ביצוע נהדר.
&nbsp
לירון לא קשורה לכלום. הסטירה. גדול. הדבר המצחיק הוא שמסצנה לסצנה נואל חוטפת חזק יותר ויותר...
&nbsp
אתם יודעים שזה לא חוקי להקריא דברים בכיתה... אגב, את הבית הראשון לא שמענו מעולם!
&nbsp
היי! הפארודיה על בייבי היא נהדרת ולא רוע!
&nbsp
שירה הפתיעה אותי... מסתירה הרבה דברים מתחת לבלונד, גם זה וגם המוות של סבתא שלה.
&nbsp
הזוג הכי מדהים?! מולי ושמש! אה, בנרו וליהי! אור ושמש! ליהי וניר??? מה הקשר? אני חושב שהם הזוג היחיד שאיך שהם התחילו היה שהם פלטו אחד על השנייה נוזלים. למרות שהחיבוק ביניהם היה חמוד במיוחד. מסכים עם אביב שזה הפרק האחרון ברכב.
&nbsp
אז דריה ויחזקאל אהובים עליך? שטויות... "שובב"... בטח... גאון... בטח... קוראים לו מוח כי שם המשפחה שלו הוא איינשטיין! אגב, דריה היא דמות עגולה. תזכרו את ההידלקות הילדותית בהתחלה ותחשבו על הבגרות שהיא מגלה בסוף. "במלחמה כמו במלחמה... עומדים בחדר מדרגות". זה יישאר לנצח.
&nbsp
טופ טן! הסצנה עם המסכה ענקית! גם הפספוסים!
&nbsp
היה אפשר לדבר קצת יותר על היציאה מהארון.
&nbsp
למה עשית את זה, יחזקאל, למה?! ולמה אנשים עלו איתו בכלל?!
&nbsp
ליחזקאל לא תהיה הזדמנות לכפר, לא אחרי ששחר יכסח לו את הצורה בזירה במופע ההיאבקות הגדול של הקיץ...
&nbsp
מקווה שתהיה עונה באה וקצת יותר נורמלית.
&nbsp
"כשאתם קצת בדאון, פשוט תגידו לעצמכם היכון הכן כוכב". לא. לא.
&nbsp
אני חושב שגרסת הדואט היא גרסה שאביב באמת שרה, כאן שומעים אותה. ואם זה זאק ששר, אז כל הכבוד, נשמע כמו זמר מקצועי.

למעלה