שרשור פלאשבק- פרק 47 ואחרון!

שרשור פלאשבק- פרק 47 ואחרון!

אז סופסוף הגענו לפרק האחרון!

מי עומד לזכות בבית ספר לכוכבים? דידי או ניר? האם הם יחזרו?

מה יקרה במסיבת ההפתעה של אור?

האם ג'סי ואביב יתוודו על רגשותיהם?

שמש ומולי יחזרו להיות ביחד?

ומה עם התאונה שראינו בפלאשבק של הפרק הראשון?

צפייה נעימה!

עצם בגרון (הסבר בפנים)

ישר לגמר, הא? אני לא חושב שהם בדיוק הבינו מה הקטע כשדידי וניר שרים את השיר... ניר נכנסה מוזר מאוד לסצנה.
&nbsp
עונה מצוינת ששני הפיינליסטים אפילו לא השתתפו בפרק הראשון! ואחת הגיעה לפני רגע! דידי ניצח? אין, בטח משחק מכור.
&nbsp
ממתי שלי מנקה בדיוק? אה, זה הזה של המעריצים מבית ספר לכוכבים. מסכנה ליהי. לא, זה לא מספיק, שלי. את לא אם השנה...
&nbsp
לך למצעד הגאווה, עודד. כן, תשמע, עודד, זה יכול להיות, מצד שני ניר הייתה רק שתי תכניות אז מה זה אומר בכלל...
&nbsp
שרון המורה, מה זה אמור להיות?! זאת הפתעה! רגע, מי שלא הוזמן זה מולי?! מה זה שמש, סלקציה?!
&nbsp
ליהי וניר כזה זוג הזוי. הם כמו דניאללי רק טובים. רגע!!!!!!!!! הם בכלל לא דיברו אחד עם השנייה?! כי כשהעלו את ההצצה זה נראה שהם דיברו אחד עם השנייה, רק עכשיו אני קולט שהשיחה לא הייתה כזאת הדדית. וזה מוזר, כי בדרך כלל השיחות שלהם לא הדדיות. אני אזכור את השיחה שלהם בחדר חזרות אחרי המוות של סבא כשכל אחד מהם מדבר על עצמו ולא מקשיב לשני... כן, מולי, רק אתה תסביר על זוגיות טובה.
&nbsp
קופידריה, עזרה! טוב, "האביב של ג'סי". מי נדב צ'ציק?!
&nbsp
יופי, דידי...
&nbsp
אי אפשר לסרב לדריה.
&nbsp
נו באמת, דידי וליהי!
&nbsp
לא, יחזקאל, אמרו לך שלא! טוב, לפחות דריה עומדת על שלה.
&nbsp
מי אלו כל הילדים האלה? אגב, האיפור של ליהי ושל ניר דומה, אז חשבתי שהן התחפשו ביחד. תראו את דריה! איזו קורעת! צודקת, שמש. צודקת. ההורים בחו"ל, זמן מעולה לצאת לחו"ל, איינשטיינים. אני לא מתעסק עם שמש.
&nbsp
דריה בתחפושת של פנדה. יותר שווה ממיטה. לא להתעסק עם קופידריה!
&nbsp
העיקר אתה לעגת לה, מולי. נהדר. מתי תבין שלא כל הרופאים זורקים את הדם שלך לפח?!
&nbsp
WE WERE ON A BREAK!!!!!!!!!!!
&nbsp
חחח, אור עומדת שם ומחכה. נו, אור, מה עכשיו?! נו, שמש, בחייאת!
&nbsp
אבל איפה דריה נמצאת? אבל נשיקה הומוסקסואלית לא קיבלנו.
&nbsp
אני לא יודע מה רוצים מנדב צ'ציק הזה! או, הנה הוידוי! מה יחזקאל משאיר את האוטו פתוח כדי שזוגות יתמזמזו בו?
&nbsp
מסכנה דריה.
&nbsp
מסכנות אור ושמש.
&nbsp
אני לא מבין ממתי בנרו כזה בעד הנסיעות של יחזקאל.
&nbsp
זה לא סיום יפה!
&nbsp
עכשיו, העצם בגרון שרציתי להסביר עליה, זאת התאונה בעצם.
&nbsp
כי אני בטוח שאביעד קיסוס ושאר היוצרים חשבו לעצמם שזה יהיה נהדר לעשות סדרה כפלאשבק שמוביל לרגע של תאונה, אבל זה לא סיום לעונה. שמש בכסאח גם עם מולי וגם עם אור. דריה לבד. אביב... טוב, בסדר. ושש דמויות ראשיות ספק חיות! כשאתה אפילו לא יודע מה עם בנרו וליהי! זה העצם בגרון, לא רציתי תאונה. התאונה הזאת הייתה מאולצת ומה היא קשורה לנו עכשיו באמצע החיים?!
&nbsp
זה פשוט שכלום לא נפתר, זה לא סיום! הם היו צריכים עוד פרק.
&nbsp
וגם- היו הרבה עלילות שלא באמת נפתרו. אי אפשר שבנרו ומולי יחטפו מיחזקאל ושנייה אחר כך הם חברים הכי טובים. אי אפשר שמערכת היחסים בין דידי וליהי תתנדנד מפה לשם משם לפה. ולא, חברים, הקטע עם הבגרות ותום וציקי גם לא עלילה נורמלית!
&nbsp
מה גם... בכלל תהיה עונה נוספת עם כל הבלאגנים של הערוץ?
&nbsp
בפעם האחרונה לעונה, ואולי בכלל: פלאשבקים.
&nbsp
ניר שאלה אם מתאים לה להיות חיה. ליהי אמרה שנחש ודידי אמר שצבוע. דידי גם הודיע לליהי שהוא בא לאסוף אותה.
&nbsp
דידי הודה לכולם על הזכייה, וליהי מברכת אותו. דריה מקיאה מהקשר ביניהם, ליהי יורדת עליה וגם אביב צוחק. אגב, הוא התכתב עם תום. הוא הבטיח לו לדבר איתו מחר בבוקר ותום אמר לו שהוא וניר זאת אהבת אמת.
&nbsp
בנרו כותב שכיף שהכול מסתדר... כולם מסכימים, ואביב מזכיר לו שיש לו משמרת בגלל ה"דבר הזה". שמש מתעצבנת, אביב מסביר שהוא לא כתב מסיבת הפתעה. שמש מתעצבנת, אביב כותב שהוא יצא שמש. שמש מתעצבנת. בנרו גם הבטיח למיקי שמחר בבוקר הוא יבוא לסדר את הפיצה.
&nbsp
ליהי פרסמה תמונה שלה ושל דידי, שהחיים ממשיכים. שמש שואלת למה שיגמרו. ליהי מסבירה שעכשיו, אחרי שנגמר בית ספר לכוכבים, היא יכולה לעשות מה שבא לה. כיף לה לחיות. מורבידי משהו, כל ההודעות האלה...
&nbsp
אביב הכיר לכולם את ג'סי. הוא חולה על דריה, ושמש שמחה שדריה לא הקשיבה לה. הוא גם התכתב עם ניר (שלא ענתה) כתודה על ההפתעה.
&nbsp
הרוצח... אה, יחזקאל, פרסם תמונה שלו ושל מולי עומדים להרים מסיבה. אור ודריה כועסות.
&nbsp
מולי פרסם את תחפושת הקאובוי שלו וקבע עם יחזקאל.
&nbsp
קופידריה שאלה למה הכל צריך להיות מורכב. יחזקאל אומר שזה לא צריך להיות ודריה משתיקה אותו כי הוא הסיבה. שמש מופתעת שהיא השתיקה אותו. אגב, הסיבה לתאונה הייתה שיחזקאל רצה לכתוב לה משהו... והוא הפסיק באמצע. היא רוצה שייפרדו.
&nbsp
אור כתבה שזה יום ההולדת שלה והיא תבכה אם תרצה. שמש רוצה להסביר, אור אומרת שהיא תלך ליחזקאל. היא התכתבה גם עם ליהי, והציעה לה להיות החברה הכי טובה החדשה שלה. ליהי הציעה לה לבוא ליחזקאל.
&nbsp
וד"ר ראובני כתבה שבקרוב מישהי תהיה מופתעת. דריה אומרת לה שיקלטו בסוף... ובסוף, בסוף בסוף, תראו את הצ'אט שלה עם מולי:
&nbsp
"היי.. אני רוצה להגיד לך שני דברים. דבר ראשון תודה שהצלת אותי מלהחנק.
&nbsp
דבר שני זה שאני אוהב אותך.
&nbsp
אני אוהב אותך שמש!
&nbsp
אני
&nbsp
אוהב
&nbsp
אותך!
&nbsp
ואני אעשה כל מה שתרצי כדי שתתני לי עוד הזדמנות! אני אעזור לך ללמוד למד"א, אני אתנדב כדי שתעשי לי עירויים, אני אפסיק לנהוג באוטו של מוח, אני אעשה הכל!
&nbsp
בבקשה תסלחי לי?
&nbsp
אנחנו בדרך לבית של מוח. תבואי לשם ונשלים?
&nbsp
כן?"
&nbsp
"כןןןןןןןןן!!!!!!!!!
&nbsp
מולי? אתה שומע? אני אומרת כן!!!!
&nbsp
אני רק צריכה להתפייס עם אור ואז אני אבוא ונדבר על הכל ונשלים.
&nbsp
למה אתה לא עונה?
&nbsp
בטח יש מוזיקה חזקה במסיבה בבית של מוח ואתה לא שומע את הטלפון.
&nbsp
אני עוד מעט מגיעה. חכה לי.
&nbsp
אני אוהבת אותך!"
&nbsp
אוף, איך שוב פעם מולי ושמש שברו לי את הלב?

panda0zombie

New member
אני דווקא מעדיפה את הזוכה שיצא בגמר

לפחות דידי עבר כמה תוכניות

זה היה יכול להיות סיום יפה עם התאונה אם היו מרחיבים קצת ולא סתם שמים תאונה באמצע החיים. כן גם לי זה מרגיש כמו עצם בגרון.. קצת מעיק. אולי הם רצו לבטח לעצם עונה נוספת?

שום דבר לא נפתר תכלס חוץ מזה שדידי וניר חזרו. הכל או חצי פתוח (כמו אביב וג'סי שאולי התאחדו אבל מה עם זה?) או פתוח.
וכן מה הקטע של בנרו? חשבתי שהוא אמור לפחד ליסוע עם יחזקאל?

וואו שמש ומולי בסוף ממש שברו לי את הלב

Roei152

Well-known member
מנהל
סוף די סתמי
כאילו הסוף השאייר הרבה קצוות פתוחים : מה יקרה בין בנרו וליהי , שמש ומולי , רק ניר ודידי , ג'סי ואביב סיימו
ולא ברור מה קרה לדריה בזמן הזה .. ברור שהיא התקשרה למוח אחרי המריבה , אבל מה קרה איתנ ? למה זה הך לשאלה של הפרק?
&nbsp

panda0zombie

New member
כן סוף שקצת מעיק על הלב

יותר מידי קצוות פתוחים.. בעצם הדבר היחידי שנסגר באופן ברור זה דידי וניר והם אולי ההכי פחות מעניינים
&nbsp
דריה הייתה איפה שהוא מסמסת.. נראה לי סתם היא שאלה בהתחלה "איפה אני הייתי" כדי להעלות את המתח

שיר m

Well-known member
וואו.

כמה אומץ צריך כדי לסיים ככה עונה. אפילו שידענו שזה יקרה מהתחלה, זה לא סתם נגמר בבום, ממש ראינו את האוטו אחרי. וזאת סדרה נוער! וואו.
&nbsp
שמש ואור, לא ראיתי את זה מגיע

&nbsp
דידי וניר- זה היה הדבר היחיד שהיה קצת מאולץ מדי. אבל בסדר.
&nbsp
ג'סי בתוך הפנדה היה מפחיד, אבל הפרצוף של אביב המופתע היה מדהים:)
&nbsp
ליהי סוף סוף אומרת לאמא שלה מה שהיא מרגישה. ולא תאמינו, זה עזר.
&nbsp
דריה, איכשהו רק דריה נשארה לבד... לא פייר

&nbsp
לסיכום, היתה סדרה נהדרת. חינוכית מאוד. מחכה ממש לראות לאן הם ימשיכו מכאן.

panda0zombie

New member
ממש הרבה אומץ

לא ציפיתי לזה שיסיימו ככה את העונה

דידי וניר באמת הרגיש קצת מאולץ..

אני מקווה שתהיה עוד עונה. בינתיים לא אמרו כלום אבל אם לא הודיעו עד עכשיו הסיכוי נמוך

panda0zombie

New member
יופי תודה רבה

עשו סוף כזה ועכשיו אני חייבת עונה נוספת... אבל עם כל הבלאגנים של ערוץ הילדים ועצם זה שלא הודיעו על עונה שנייה עד עכשיו הסיכוי הוא די אפסי.
מה זה הסוף הזה???? לא סגרו את הדברים החשובים, רוב הקאסט הראשי אולי מת..
שתבינו אגב שאם אין עוד עונה אז אנחנו פשוט צריכים להניח שהם מתו. ככה השתמע ממה שדריה אמרה בסוף על כך שהכל השתנה, מהמוזיקת סיום העצובה במיוחד..

וזה אומר גם שביום הולדת 16 של אור 6 מהחברים שלה לכיתה (ויחזקאל מי"ב) מתו או במידה ולא נפצעו קשה.
וגם בתקצירים לא ענו ממש. שאלו מי יהרוס את המסיבה של אור ומי יציל אותה. אז הראו מי הרס אבל אף אחד לא הציל אותה

זה אומר שבנרו אולי מת בדיוק כשהוא גילה שיש לו לקות למידה ובדיוק ברגע שהוא יכל להתחיל חיים טובים יותר, מולי לא יודע אם שמש אוהבת אותו..

אני מתנחמת בזה שאביב וג'סי לפחות התאחדו אבל לא עשו את זה טוב כל כך

מתסכל ממש הסוף הזה

שיר m

Well-known member

ת'כלס, אם זה הסוף הסופי, זה נורא ואיום. אבל אני בטוחה שיהיה לזה המשך... בטח מישהו מת, הרוב פצועים... ואולי העונה הבאה תהיה שנה אחרי... החיים שאחרי התאונה...
&nbsp
כן, זה ממש עצוב. במיוחד לאור...
אגב מאיפה זה בא בכלל הקנאה הזאת, שמש כזאת חמודה ומלאת כוונות טובות... זה הפתיע אותי ממש...
&nbsp
ונכון שלא עשו טוב את אביב וג'סי.

panda0zombie

New member
אוי

מה שכתבת בשורה הראשונה שאם יהיה המשך מישהו בטוח מת.. זה כל כך רע לי לחשוב מי זה יהיה (אם יחליטו לעשות את זה)
&nbsp
ניר בטוח תשאר בחיים כי זו בעצם הסדרה שלה, היא הדמות הראשית
גם יחזקאל בטח יישאר בחיים כי כל המקרה הזה יצור לו עלילה בטוחה של אשמה
&nbsp
מה שמשאיר את מולי, בנרו, דידי וליהי. 4 אפשרויות כל כך גרועות ומעציבות
ליהי בדיוק השלימה עם אמא שלה, דידי זכה בבית ספר לכוכבים ועומד להתחיל חיים מצליחים, בנרו הבין שהוא לא טמבל ושיש לו סיכוי אחרי שכבר איבד תקווה ומולי לא זכה להתאחד עם שמש.
זה יישב כל כך רע על הלב כי ארבעתם בדיוק עברו משהו שכל כך מגיע להם להישאר בחיים בשבילו.

למעלה