כדברא- שבוע 11

פרק 43- שעון החול

אז האם הכישוף של קירקי יצליח?
&nbsp
האם לילה תצליח לנסות להציל את עצמה?
&nbsp
מה אביגיל תעשה לליבי אחרי שהבינה מה היא עשתה?
&nbsp
ומה יקרה כשכל האמביציה של שרון תתמקד בקרטיב האננס המתוק שלו?

שעון החול בסמיילי לא טוב לקירקי. יותר מדי חול למטה

גם מעליב וגם מאוד מגעיל אותה. בועה, בטח, לילה. הברחשים? וואט דה...
&nbsp
אופננה! מוזיקת רוק באופננה. כן, זאת מילה. כן, בגדים לא נורמליים. אני רק לא מבין מה יוצא לליבי מכל זה. אולי זה הלקופסה...
&nbsp
אוי, דאמט, לורי... בחייאת, אי אפשר להביא את איימי שתחזיר אותה ללאנדן הרחוקה? שר לשעבר שמתחפש לשוטר ולצייד גרומלים ולמשתלט על צבא, זה מה שמעניין אותך?! שעמית הייתה פה?! לא שיתוף הפעולה, לא מה קרה ליואל, שחס וחלילה עמית הייתה פה. תודה רבה לך, דינה, אני לא יודע איך הבית הזה יתפקד בלעדייך. ודינה, תוציאי אותם מהשושלת הזאת.
&nbsp
זה כל כך לא ליבי. למה ערכת את זה?
&nbsp
חבל ששרון לא פה, הוא היה מסיע אתכם כי יש לו רישיון. לילה לא משתפת פעולה עם קירקי. תחזרי מאיפה? מגרומלים EVIL INCORPORATED! מה תבריזי?! קירקי, בחייאת, לא כולם חייבים לפרק זוגיות!
&nbsp
יופי, אמנון. נכנס מאוזן אחת ויוצא מהשנייה. צודק, שרון, מחיר מאוד מאוד כבד. עכשיו תקשיבו למה שהוא אומר, ותחשבו שהוא אומר את זה על עמית. שזה קצת אירוני שדווקא עמית עזרה לו לנשום, כי בואו נודה שעמית ולנשום זה לא ממש מסתדר, ובכל זאת... אווווווו, הוא התאהב בעמית. הנה זה... חבל שהיה צריך מחיקת זיכרון מוולנו בשביל זה. היי, שרון, בוא לא נגזים. זה שלא הייתה לך חברה זה לא ממש חשוב, כי יש כאלה שלא הייתה להם חברה עשרים... עשרים ושתיים... עשרים וארבע שנים... והם מסכנים כאלה ויושבים ומטביעים את יגונם בזוגות בסדרות ישראליות ונכנסים לוויכוחים על האם הזוגות האלה כן מתאימים, האם זה כן גילוי עריות, האם היא בעצם מלכה סמויה שתציל את כולם בסוף, והם ממציאים על עצמם שהם כדברות ושהדבר היחיד שעוזר להם זה שהם קיבלו ד"ש מכוכבת טלוויזיה פעם אחת!!!!! פעם אחת!!!!!!!!! ועל זה כל החיים שלהם סובבי... זהו. לקחתי כדורים, נרגעתי. אבל שרון, חבל שאתה לא אומר לדקל גם להגיד את זה לאבא שלכם.
&nbsp
ליבי לא רעה. סתם ילדותית. כי לקחת לה את הלקופסה, אידיוט!
&nbsp
פירו לא פנוי כרגע. לילה, וולנו לא פנוי כרגע.
&nbsp
איזה מין שם זה ברחשים?!
&nbsp
קירקי רוצה להיפרד מדקל, נכון?
&nbsp
הלוואי ששרון ישפיע עליך, דקל. הלוואי. אה, במקרה שלה אתה מוכן לחבר ביניהם, אמנון?! נהדר. מטומטם. לביאים מטומטמים.
&nbsp
וואו, קירקי ממש שבורת לב.
&nbsp
לעזאזל, זאת הבעיה שאין חבר עם רישיון. לא, אתה לא בדיוק נוסע לשם, אתה סתם רוצה לחזור אליה. איזה שחזור של הסצנה הקודמת ביניהם. רק הפעם לא מלך, ולא מלכה, רק הרבה מאוד עצב. הרבה מאוד. לא, לא בכיתי. לא בכיתי, אני אומר לכם! טוב, על מי אני עובד, בכיתי כמו ילדה.
&nbsp
גרומלים EVIL INCORPORATED! כשאין שם אף אחד... אני חושב שקיצצו לי סצנות. זה נגמר כשקירקי יוצאת משם? כי זה אומר שקיצצו לי סצנה אחת...
&nbsp
אז הנה הסצנה הבאה: העימות בין אוביגייל וליבי. נו, קצת ילדותית ליבי. ליבי, כל זה כי אין לך חבררר?! לא יפה! אני מוכן להעסיק אותך ולהיות החבררר שלך! טוב, ליבי יצאה די מסכנה כאן.
&nbsp
ומה הקטע של שעון החול אם לא יצא מזה כלום?!
&nbsp
לא משנה, העיקר זה הקטעים של שרון. תצפו בהם.

שיר m

Well-known member
אני מודה

הפרק הזה כולו של שרון ועמית. אהבתי את שרון פורש מהשושלת בלי פחד (כן אמנון, שרון למד שארטיק אננס הוא טעם החיים), אותו מנסה בעדינות (זה היה יפה) לחזור לעמית, ואת עמית לא בטוחה בכלום (מחקה את המספר:)).
&nbsp
יוסי, צריך למצוא לך חברה.

שיר m

Well-known member
אני על זה

רק תגיד לי איפה אני יכולה למצוא את גברת מנקס, יש לי כמה מילים להחליף איתה

שיר m

Well-known member
שאני אפריד בין זוג אוהבים? חלילה וחס

אבל בטח יש לה איזו חברה או שתיים

panda0zombie

New member
הבית של הלביאים לא יתפקד בלי דינה נקודה

ברחשים זה שם טוב ללהקה של קיבוצניקים

גם לי כאב בלב הסצנות של שרון ועמית..

כן הפרק נגמר כשקירקי יוצאת מהמשרד

שיר m

Well-known member
לא הבנתי את הסוף

קירקי נכנסת למשרד ריק, מחפשת משהו בדפים (מה? מה כבר אפשר למצוא בקלסרים?) וחצי מהזמן שלה נגמר? מה זה השטויות האלה?
&nbsp
שרון ועמית

&nbsp
שרון ואמנון

&nbsp
דקל. דווקא הפעם אתה צריך ללמוד מאחיך

panda0zombie

New member
תכלס כן

קירקי נכנסה למשרד של פירו, ניסתה לחפש משהו, לא מצאה כלום (למרות שהיא לא חיפשה מספיק ביסודיות) ונגמר לה די הרבה מהזמן.

אגב

היה קטע בתחילת העונה, ששרון שחרר את דקל מציד גרומלים "על רקע רומנטי"...
&nbsp
אתם יודעים, בגלל קירקי.
&nbsp
נו נו נו...

panda0zombie

New member
שרון רוצה להיות ילד אמיתי

שרון פורש מהלביאים
דינה אומרת את האמת

אהבתי ממש את שרון ועמית בפרק הזה.. הרגשתי ממש רע בסצנות שלהם.. הופה עמית מחקה את המספר זה רציני
מה ששרון אמר לאמנון היה ממש יפה

אז ליבי סתם מקנאה. כן ילדותית.. ליבי פשוט לא מקצועית מספיק כדי למחוק ראיות
לרגע חשבתי שאולי היא באמת קצת רוצה את אוג

לילה ושחר.. עוד פרק זה יחזור להיות רע
הברחשים? כן לילה גם אני לא מאמינה שאת הולכת להופעה של להקה שנקראת הברחשים

דקירקי

קירקי תשאר בחיים כמובן.. היא לא חיפשה טוב במשרד אבל. לעבור שנייה עלכ מה מסמכים לא אומר הרבה
נגמר לה די הרבה מהזמן כבר

ביקורת קצרה היום.. אין לי זמן לכתוב משהו ארוך יותר עכשיו.. בכל מקרה פרק נחמד. מתקרבים לסיום

דרך אגב שמתם לב בקטע שקירקי מסתכלת על התמונה של דקל בטלפון אחרי שהוא לא עונה לה שהיא לא לובשת את אותם הבגדים שהיא לובשת בשאר הסצנה? כשמראים את התמונה ואותה נוגעת בה היא לובשת גופייה לבנה ובשאר חולצה אדומה עם פסים בכלל

אני אף פעם לא מבין

למה כשמישהו רוצה להיות ילד אמיתי, הוא חייב להפוך קודם לחמור... אחרי יונתן, שרון הוא כבר השלישי! (אחרי הילד האמיתי המקורי, כמובן...)

dorin1902

New member
עכשיו אני מבינה כמה דקירקי חסרים על המסך

הם חייבים לחזור זה לא פייר. הזוג הכי יפה על המסך. אז רגע, ונטו מת? אין יותר את דניאל מורשת? לא חשבתי שזה יסתיים ככה. מעניין אם יש עולם שבו הגרומלים עוברים בו אחרי המוות. עמית ושרון, והוו. יוסי, בסיטואציה אחרת הייתי אומרת לך שאתה אובססיבי ממש על הזוג הזה, אבל מי אני שאגיד משהו. יש לי בחדר מקדש תמונות של מורידו. פרק נחמד אבל נמאס מלילה ושחר כבר. מה זו הייתה הלהקה הזאת? הברחשים? וואט אבר. שחר והלהקות שלו. הזוי. הלוואי שהוא יעזוב אותה כבר התחלתי לשנוא אותה על מה שהיא עושה לקירקי. חתיכת חוצפנית, היא מוכנה להקריב את החיים שלך בשבילך ואת מקריבה אותה בשביל החיים שלך?! מה את תכלת?!

Roei152

Well-known member
מנהל
אוהו חכי לשכונה
אז תביני מה זה יוסי אובסטיבי לגבי זוג ...
עמית ושרון זה כלום לעומת אגם ואודי ..

למעלה