ראש גדול :ראש חדש -שבוע 11 מקוצר

Roei152

Well-known member
מנהל
ראש גדול :ראש חדש -שבוע 11 מקוצר יודע שבגלל המועדים מפספסים הרבה זמן מוריה ויעל , אבל לא נורא נתאזר בסבלנות...

Roei152

Well-known member
מנהל
יענניאל מקימים את הקנדוטריה מחדש!!!!!
מושלם!!!!\רק שדניאל הדביל הזה עדיין מחזר בעק'שנות אחרי דיתי... זה שיא הפרק מבחינתי ...
תכלת - האמת? צפיתי קצת בתוכנית האולפנית של יום השואה ביס קידז , גאיה ראינה ניצולה , ע רועי קרא קטע מתוך ספר , וראאילו עדי שרה , היא שרה מאוד יפה אגב.... אבל זה לא גרכם לי לשנות את דעתי על הדמות שלה , ואני מעדיף שעידו יסיים עם מוריה....

עדי שרון בסדר גמור
היא גם חברה טובה של כרמל לוטן.
&nbsp
אבל מה לעשות שבנו לה דמות גרועה? או לפחות דמות שמול מוריה מחווירה לגמרי?
&nbsp
דווקא מול הפרופסור זה יותר קל לחבב אותה.

שוב הולכים עם החלום
איתי ודיתי כאלה נוראיים. אבל לא נורא, יבוא יומם.
&nbsp
ה"אני אוהב אותך" הכי גרוע בעולם. אבל יסמין כזאת טובה. טוב, חוץ מזה שאח שלה בבון.
&nbsp
איך הגענו למצב הזה, יא סתומה?! מה הבעיה שלה להכניס את זה לראש? כי היא... אתה יודע ש... התגובה הכי אובר דרמטית בעולם.
&nbsp
ביץ' כשהיא רוצה? אז היא תמיד רוצה. אאוץ'. מושיע מאוסטרליה. רדיו זה מסוכן...
&nbsp
את הניסויים תעשה על הבובות שלך, פרופסור! אני חושב שהפרופסור הזה לא כזה חכם...
&nbsp
יחזקאל, תחזור מיד לקציר! עוד מעט עונת הכדורגל מתחילה ובנרו ודידי לא יכולים להחזיק לבד! איזו סצנה חמודה עם יסמין.
&nbsp
אז חשבת, יוליה, חשבת. למה? אנשים סוחטים פה על ימין ועל שמאל.
&nbsp
יעלי, תעשי סדר בבלגן. תעשי פרוסות שוקולד מקושטות.
&nbsp
אז אני מבין שמוסקט דווקא בסדר. אוי, איזו נשיקה חמודה.
&nbsp
טדי. פחד. הכתובת זה רחוב הדרום, נרקיס? טוב, כן, טדי, הכל בערך ממכר.
&nbsp
נחמד, דניאל. לכם יש הרבה פוטנציאל. הרבה מאוד. אה, החיבוק הרומנטי שהופך לנבוך. מה אלמוג קשור עכשיו?!
&nbsp
מה אקדמיה, לבחורה יש קריירה בתור חובשת צבאית. לא, תכלת, לא להסתים גם את יוליה.
&nbsp
דיתי ואיתי עומדים להיות ביחד.
&nbsp
את לא רגועה כי את כזאת חכמה, מוריה.
&nbsp
אוי, לא שוב פעם הזוג הזה... גם אנחנו ידענו, דניאל. גם אנחנו הרגשנו. תגידו, אתם חושבים שככה פסלו את הזוגיות הזאת?
&nbsp
אוי, איזה חמודים עידו ומוריה. גם אני יכול שמוריה תשתמש בי?
&nbsp
הההה... מוריה...

panda0zombie

New member
גם שבוע הבא יש רק שני פרקים..
יום הזיכרון לחללי צה"ל.. אז רק שלישי ורביעי

יש רק 45 פרקים העונה נכון?

Roei152

Well-known member
מנהל
שמעתי שיהיו יותר...
לפחות 49...
מאיפה את שמעת ?
ונכון ..
&nbsp

panda0zombie

New member
אני זוכרת שרועי העלה לאינסטגרם שלו
את התסריטים או משהו והיה רשום מ1-43 בכלל.. ואז כבר שמעתי שיש יותר ואז לז אז כבר עשיתי ממוצע ל45

dorin1902

New member
רשמית- הפרק הכי יפה בעולם נהניתי כל כך לצפות בו, תכלת עצובה, כועסת ועידו צורח עליה. זו הייתה הסצנה הטובה עליי בפרק אם לא הייתה הנשיקה של מורידו שעשתה לי את הפרק! יפים. הרעיון שדניאל ויעל ינהלו את הקונדיטוריה נשמע לי טוב, ככה אמילי תפסיק להתבכיין על שטויות. אמילי ושמר לא הופיעו בכלל בפרק. מוזר איתי ודיתי רעים. עידו יצא גבר עם ברני והכניס להם. האמת, את יסמין לא כל כך אהבתי בגלל שהיא גררה את גילי להעות משהו שהוא לא, גם לאמילי לא חסר אבל היום יסמין הייתה ממש בוגרת. תכלת משוגעת, ואלימה. אבל הפרופסור הזה ממש רשע. בקיצור, הפרק הכי יפה לדעתי בתולדות ראש גדול עונה 6. מורידו המהממים. רק אני חשבתי על זה, אחרי שעידו צעק ככה על תכלת, איך פתאום ממצב "לא רוצה לדבר איתך" הם יעברו למצב "גרים ביחד" לעזאזל?!?!

panda0zombie

New member
טוב אז בדקתי קצת
בגלל ששבוע הבא ישודר רק פרק אחד בכלל אז בדקתי מתי בערך העונה תסתיים. הלכתי על כמות הפרקים הכי גדולה שיכולה להיות (כי עדיין אף אחד לא סגור על זה ממש) אז חמישים נגיד.
בהנחה שלא משדרים פרק בל"ג בעומר אז הפרק החמישים צריך לצאת ב26 למאי, זה יוצא יום רביעי שבוע אחרי שכדברא חוזרת (כדברא צפוייה לחזור ב21 למאי, יום שישי איך שהוא)
מה שאומר שלכל היותר יש לנו חודש עד סוף העונה!

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב, באמת אין פרק משום מה ביום העמצמאות ..
הרי יום העצמאות זה יום בסדר גמור לשדר פרק .. אין יום טוב , ודתיים פותחים טלויזיה...
סתם עניני רינטייניגה נראה לי ..
בפורים שידרו לא? אז גם בלג בעומר ישדרו...
טוב בגלל המצב שבוע 12 ידחה .. כי אפשר לקרוא רק לפרק אחד שבוע...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
ביום שבו היה אמור להיות לג בעומר - החופשה ...
הקדימו את החופשה בגלל עניני דת , הרב לאו פנה למשרד החינוך והוא הזיז אתץ זה ליום שני , אבל הרבה הורים התנגדו , אז הקדימו את זה לשישי...
&nbsp

פרק 38
אז מה מוריה תעשה אחרי שהיא שמעה על כך שלמחתרת יש סיבה צודקת? האם מוסקט יפלו בגלל מוריה מוסקט?

למעלה