הפרק השני של מה שכתבתי בגאליס

הפרק השני של מה שכתבתי בגאליס

טוב, מכיוון שכולכם מאוד התלהבתם ממה שפרסמתי, אז החלטתי להביא לכם פרק נוסף.

ומה אנחנו מקבלים היום?

הלילה הראשון במחנה. ליעם משכנע את יולי לנסות לעודד את דני, כשדורי מספר להוגו על השנה שעברה עליו. דני ממשיכה לדבר עם החיזיון של יונתן, וליעם ואלכס מחליטים לנקום על משימת הפתיחה. הרעיון של יולי מסתיים בצורה לא טובה בשבילה.

קריאה נעימה!

Roei152

Well-known member
מנהל
קורא ומגיב
מה קרה ליונתן האמיתי בסיפור שלך? הוא נשאר קפוא?
למה יונתן כועס על ליעם ? תזכיר לי מה קרה בסוף העונה השניה?
במקרה ראיתי לא מזמן את סרט הלגו של באטמן עם בן הדוד הקטן שלי , איזה צירוף מקרים שדורוגו מזכירים אותו בשיחה שלהם, והאמת שרציתי בכלל לקחת אותו לביבי בוס שראיתי יותר מאוחר לבד (ההוורים שלו לא הסכימו , כי זה "לא תמים מדי"... אגב בבייבי בוס יש את השיר של הביטלס שאדם שר לאיה בדייט האחרון שלהם ...
כל הכבוד על הכנסת נושא התמכרות לתרופות , רק למה דוקא יולי? ולמה אם כבר , אתה לא מתקן את הפאשלות שנעשו עם טום באום ודויד (נכות אמיתית , גאווה (אפשר לא דורוגו , אלא מישהו אחר ) )
הסיפור של יונתן ודני עדיין הזוי בעיני , נראה לי שגם אתה למרות שאתה כותב מוכשר לא הצלחת למצו משהו הגיוני לסיפור הזה...
מה הקטע של יוני? חוץ מזה שהוא ידיד של דפני?
אמת או חובה!!!! כייף בסדרות שיש קטע כזה ,מתחילים לצוף דברים ...
בלאגן... מה הקטע של נטלי עם יוני? תזכיר לי רק מה הצוותים?
הפרק נגמר שיולי בולעת כדור? כי זה לא גלגל לי יותר...

עונה לשאלות שלך

1) מה שדני מדברת איתו זה צל של יונתן, זה בסך הכל כל החששות שלה בתור יונתן.
&nbsp
2) דני כועסת על ליעם ויונתן מביע את זה. ליעם גנב את הטבעת ומכר אותה בשביל כסף, ואחר כך סמארס לקח אותה.
&nbsp
3) יולי קיבלה את העלילה הזאת כי לשאר יש לי עלילות, אבל זה יהיה יותר מזה והעלילה הזאת תתפתח.
&nbsp
4) את העלילות כתבתי לפני העונה הרביעית ואפילו לפני השלישית. אז אני לא רוצה להכניס את הנכות והארון. מה גם שפלאשבק כבר מטפלים בזה.
&nbsp
5) בקרוב העלילה של יונתן תתפתח.
&nbsp
6) ליוני יש סוד.
&nbsp
7) צוות זאוס:
קפטן: ליעם בן בסט
דני רובין
יולי סער
הוגו
דורי אהרוני
אליה בן שושן
&nbsp
צוות הרה:
קפטנית: נטלי רואס
נינה בראון
אלכס שמואלוב
דפני דנצינגר
עדי דנצינגר
יוני שמשון
&nbsp
8) כן, זה הסיום. אז הוא לא סיום כזה טוב?

Roei152

Well-known member
מנהל
לא, זה סיום טוב....
אבל רציתי לודא שזה הסוף...
שאתה אומר עונה שלישית , רביעית למה אתה מתכוון? מחצית שניה של עונה שניה ? ועונה שלישית?

הקיץ

לפני הקיץ הרביעי, ואפילו לפני הקיץ השלישי.
&nbsp
את הסיפור הראשוני כתבתי באוקטובר 2013.

Roei152

Well-known member
מנהל
דרך אגב לגבי הפרק הראשון
די בעייתי איך כתבת את הסצנה של מיקה ובן,... כאילו בחורה בת 20 ומשהו מדבררת עם יל בן 9-10 בערך על ענינים רומנטים ...
יודע שזה קרה בהשמיניה על רוני ויונתן , שניני היה יונתן בפרקים הראשונים של העונה השניה וכן קרה מקרה אחד שהם החליפו מבטים והיה קשה לשניהם..
&nbsp

כן, היה לי מאוד קשה

אבל בוא נודה שכמו ניני- עדיף לבנימין להיות מבוגר.

למרות שהוא לא ילד בן תשע ועשר, הוא ילד שבתכל'ס בן 2,312 שנים (ויותר). אם כי זה קצת בעייתי בהתחשב בתאריכי המלוכה של סרגון...

למעלה