פרק שכתבתי בגאליס

פרק שכתבתי בגאליס

היי חברים.

רציתי לקבל ביקורת על עוד סיפור שכתבתי.

אז ככה, הדבר הזה מצריך פירוט ארוך:

אז ככה, חודשיים אחרי שהסתיימה העונה השלישית (השנייה, רבאק!) של גאליס, פרסמתי סיפור משלי שממשיך את גאליס בקיץ השלישי.

מאז זה דבר שמאוד מעסיק אותי. לצערי הפסקתי לכתוב אותו כשגאליס חזרו לקיץ השלישי שלהם וקיבלנו תשובה על "איך יונתן השתחרר מההקפאה".

אז בגלל שבפסח אספתי כמה רשמים מהעונה הראשונה של גאליס, החלטתי לחזור לזה ולנסות לכתוב (בפעם הרביעית, לא פחות ולא יותר) את הגרסה שלי לעונה הרביעית+חמישית של גאליס.

בינתיים כתבתי פרק ראשון כפול ורציתי שתקראו ותגידו את דעתכם.

כי באופן אישי מאוד נהניתי ממה שכתבתי... ואתם זוכרים שאני כותב הרבה יותר טוב מכל כותב שלא נקרא ירון ארזי או אורי גרוס.

אגב, שתדעו שבגרסה המקורית, הייתה לי דמות בשם דוד שהיה... נכון, חניך במחנה והתגלה כבוגד. אז באופן מוזר יכולות הכדברא שלי התגלו כבר אז.

הקובץ מצורף להודעה.

קריאה נעימה ומקווה שתתנו ביקורות טובות!

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה גאון!!!!!
עלילה מצוינת..
לגבי החדשים אליה קשורה לעיללאי ויוני ידיד או חבר של דפני? שנדלק על נטלי רואוס?
לגבי המלונה , אהבתי את הקפיצה לביקור שלהם .. התכוונת שבהמשך הם יתתערבו בעלילה ? את הפרק כתבת אחרי שליטמן הפך לשנוא ובגלל זה לא עירבת אותו?
רגע את הפרק כתבת לפני שהכרת אותנו? , או שכתבת סיפור ועיבדת אותו עכשיו לפרק מתוסרט ? יש מצב לשינויים לפי ההיכריות של חברי הפורום (דורוגו...)

אז

א) אחות של עילאי. ב) ידיד שלה. ג) ליטמן כזה עסוק, העדפתי לא לערב אותו (אבל שמת לב לכנרת, כן?) ד) כתבתי גרסה ב-2013. ועוד שתי גרסאות אחר כך. וזאת גרסה טרייה מעכשיו. ה) הוגו ודידה לנצח! ו) יבוא לכם לקבל את ההמשך- כשאכתוב אותו?

אה, ואגב

אז כן, בהתחלה כתבתי סיפור, וזה תסריט, למרות שזה שונה מאוד מהסיפור שלי (שנמצא ברשת, אבל אני לא מתכוון להביא לכם אותו כי אז אתם תגלו כמה טוויסטים! טוב, למרות שלא כל הטוויסטים מהסיפור המקורי יהיו שם).
&nbsp
היו מלא דברים בסיפור המקורי שוויתרתי עליהם, ומלא דברים שהוספתי. מיקה לא הייתה בסיפור המקורי, למשל. ועמליה גם לא (והחתונה שלה עם ארי). גם המלונה לא הייתה, הם התווספו רק בקטע האחרון (עם בדיחות יוסי על איך שהם מזכירים כמה חבר'ה מגאליס...). והטקס לזכרו של יונתן (התווסף בגלל הסצנה בפתיחת עונה ארבע).
&nbsp
והטבעת, שהיא משהו חדש שצירפתי.

Roei152

Well-known member
מנהל
לא, אנחנו לא נרצה לקבל את ההמשך...
נראה לך???? כבר מצפה לפרק הבא .. כמה פרקים תכתוב?
אז אם דורוגו לא יגשימו את הפנטזיה שלי.. ורונה לא נמצאת .. דורי יהיה עם דפני , או מישהי מהמלונה?
ברור שקלטתי את הבדיחה על החממה .. זה גם היה סיפור בחולמם שגיא רצה להתקבל לפנימיה למחוננים , וסלאש גרם לו לרמות או משהו כדי שלא יתקבל וישאר איתו....
בהחלט אהבתי את משולש רות ארי עמליה שמקבל עלילה אצלך והסבר עליו ..ץ אני מקווה שתבחר בחכמה...
&nbsp

סלאש גרם לו להיכשל במבחן

אם אני לא טועה בהתחלה הוא לא שלח את הטפסים, ואחר כך אמר לו שתהיה איזו חידה במבחן (חידה שבתכל'ס אין לה פתרון) וגיא ניסה לפתור אותה אבל לא הצליח, ואז הגיע מותש למבחן. ואגב, זה משולש דורי-רונה-יולי שבו בסוף היפה ניצחה את המוכשרת (וחבל).
&nbsp
דורי. אוף, דורי. תקוע לי בגרון כמו עצם! לא מגיעה לו דפני!
&nbsp
ומשולש רות-ארי-עמליה היה עלילה שלא נפתרה. במי ארי בחר בסוף? הוא היה עם עמליה באוסטרליה? מה רות עשתה לעזאזל שתי עונות?!

rubmwue1234

New member
ממש אהבתי.

חשבתי לגבי הסוף רעיון מגניב שיוכל להוביל את העונה הזו שיצרת מחדש...

שיר m

Well-known member
(אני כבר יומיים רוצה לקרוא אבל יש לי קצת בעיות טכניות)

שיר, אני כבר יודע מה תגיבי

&nbsp
לכל דבר...
&nbsp
מה, לא יורד לך הקובץ או שיש בעיה במחשב?

Roei152

Well-known member
מנהל
אם ;זה בעיות תפוזיות תכתבי ואפנה לאחראים...

למעלה