הפקות הנוער - מה נשאר עד קיץ 2017 וקצת אחרי

Roei152

Well-known member
מנהל
הפקות הנוער - מה נשאר עד קיץ 2017 וקצת אחרי
עכשיו אחרי ששכונה 2 נגמרה, בואו נראה מה צפווי הלאה...
עכשיו ב
אין כלום בגזרת הנוער , ההפקה הבאה צפוייה להיות "צפוף " שתעלה רק ב25.4., בעיצומה כנראה צפויה לעלות פלאשבק -מחצית שנייה (מאי כזה ..).. חוץ מזה , צפויות לנו שתי עונות חדשות שצולמו כבר של אלישע (רשמית זה לא של הוט , אלא של ערוץ הילדים .) והקלמרים (תעלה בקיץ..)
חוץ מזה "המלון של פיני" , סטיקום חדש של ערוץ הילדים היה בהפקה , אבל לא שמענו כלום ממנו , סימן אולי לכך שזה סטיקום שהתבטל בעקבות הפירוק מיס "המלאך השומר שלי " , הסטיקום הראשון של ניקלדיאון בהפקת ADD (אותה הפקה שהביאה לנו את נעלמים , פלאשבק , גרעינים..) (דרך אגב זיהיתי שזו הפקה של ADD , בגללל שחיפשתי את התיוג של הסדרה באינסטגרם ומצאתי הרבה שיעל ריטבלט (הקראש של אלון קליין שבמציאות היא מפיקה של החברה ) העלתה ) ובכלל הסטיקום הראשון של ניקלודייאון להוט , לאחר שני סטיקומים בליעדיים ליס (בית הכלבים , מיסטר ציפיס) , אמור לעלות בקיץ הקרוב..
הפקות מתוכננות ודאיות שעדיין לא התחילו צילומים , הן נעלמים 2 , השחקנים כבר קיבלו תסריטים ואני ממש מקווה שתתחיל בקרוב, כרגע גאיה נמצאת בצילומים לסרט של מועדון החנונים , ודניאל כנראה עדיין מצלם את שלטון הצלללים , בקשר לגבולות , עוד לא שמענו כלום מעבר לכךך שזו הפקה נכתבת ע"י יוצרי גאליס , לא שמענו על שחקנים , בסיס עלילה וכו ,כנראה תהיה הדרמה החמה של ערוץ הילדים שנה הבאה לא ידוע אם זה ישפיע על המשך פלאשבק ... כלומר תחליף את פלאשבק כהפקת הדרמה ,השנתית של ערוץ הילדים , או שבגלל הבלגן עם יס , הוט פשוט ירוויחו שתי דרמות מהערוץ...
גיורא הבטיח ששכונה 3 תחזור אלינו בעוד לא יותר משנה , היא נכתבת בימים אלו , ומקווה לקבל אותה כמה שיותר מהר...
ב
שתי הפקות יומיות משודרות בימים אלו : כדברא ובית הכלבים, עכשיו ראש גדול צפויה לחזור לפרקים חדשים ב26.3 וגם לסיים את העונה , אין לי מושג לגבי עונה נוספת למתכונת החדשה של הקאמבק , האם הם יעשו את מה שהשמיניה לא עושה עד היום וימשיכו את הקאמבק בעונהנ וספת? , בינתיים כדברא צפוייה לצאת להפסקה לאחר סביבות 25 פרקים , כנראה תשוב ביוני... לא יצא עדיין מקור מוסמך (תקשורת , הודעה מטעם יס או ניקלודיאון ) שיעיד על עונה שניה מתוכננת..
חוץ מזה מעבר לעונת הקאמבק של ראש , ערוץ יס קידז מכין לנו בינתיים את הסטיקום המוזיקלי של נועה קירל .. לא ידוע בינתיםם על הפקות נוספות לערוץ ..
או בוי במשפט כידוע מתי היא תחזור? אף אחד לא יודע...

panda0zombie

New member

אני לא מתמצה ממש בסיטקומים של יס או הוט חוץ מאלישע כשאחות שלי רואה אבל אני מתכננת לבדוק את צפוף. הקאסט נראה לי טוב ואני חולה על שירה נאור
גם המלאך השומר שלי אבל נראה חמוד

המתנה של חמש חודשים לפלאשבק נראה לי יותר מידי אבל זה לא כזה דחוף לי.. בכל זאת מחכה לראות מה מצפה לנו בתקווה לעלילה היסטורית בה אשכרה מביאים לאביב בן זוג
נראה לי יחדשו את פלאשבק לעונה שנייה אבל לא יותר מזה. הסדרה לא עושה הרבה רעש

אני ממש מחכה אבל לנעלמים 2! עברו תשעה חודשים מאז שנגמרה העונה הראשונה ובהתחשב בזה שהם עכשיו קיבלו טקסטים אני מניחה שנצטרך לחכות עוד חצי שנה. אני מקווה שזה אומר שפשוט ירון השקיע הרבה בכתיבה ושיצא מדהים כמו העונה הקודמת!

כמעט שכחתי מגבולות.. אני מניחה שנשמע יותר פרטים בחודשים הקרובים

ראש גדול חוזרת! בניגוד להשמיניה הדור הבא כאן אני דווקא כן רוצה עונה נוספת. (אם המחצית הבאה תהיה טובה כמו הזאת) עוד 10 ימים

אני די בטוחה שאפשר להגיד שלכדברא תהיה עונה שניה.
במידה ובאמת יעשו הפסקה אחרי פרק 25 (איך לא) אז זה יקרה ב29 לחודש.

ואו בוי.. מה עוד אפשר להגיד בדיוק? שלושה וחצי חודשים לא נמאס? בשלב הזה אני מעדיפה שאורי גרוס פשוט יעלה פרקים שלמים לאינסטגרם שלו במילא הוא מעלה הרבה הצצות

rubmwue1234

New member
תודה רבה...
מה לגבי ''מטומטמת''?
מתי היא צפויה לחזור?
כבר כמה חודשים שהיא לא באוויר ואני דווקא ממש אהבתי את הסדרה.
&nbsp
אם גיורא באמת יחזיר את שכונה בעוד גג שנה, אז מעולה. אני חייב לראות אם הוא עשה ''נס'' כמו שכתבתי....
&nbsp
יש לי עניין עם כדברא.
אני רואה את כל השיח שלכם פה מדי פעם,
ואני גם התחלתי את העונה וראיתי את הפרקים הראשונים,
פשוט איפשהו נעצרתי.
זה לא שלא אהבתי, זה בגלל הזמן.
אז מתישהו אני אמשיך עם זה, כי זה באמת מעניין אותי כל הנושא החדש הזה של הקסמים...
&nbsp
ראש גדול!
אני לא מאמין גם לגבי זה.
פשוט עצרתי בפרק 21, ממש רגע לפני סיום המחצית.(אובוי השפיעה עליי :) )
החזרה הזאת הייתה פשוט מדהימה, חייב לציין כאן.
גם את זה אמשיך, כשיהיה זמן.
&nbsp
ואם כבר אובוי...באמת חבל על הסדרה. זה יכול לקחת אפילו כמה שנים. ואז אני פחות מאמין שישדרו אותה, כי כבר אין מה. חבל. תקחו את העובדה גם שהשחקנים גדלים ויראו שונה עוד כמה שנים. אז אם זה מה שיקרה, זה יקשה על כתיבת עוד עונות. הלוואי וזה ייגמר בקרוב.
&nbsp
&nbsp

panda0zombie

New member
כדברא רק משתפרת אחרי הפרקים הראשונים
הקאמבק של ראש גדול באמת היה ממש טוב.. אני אישית אשמח לעוד עונה

מסכימה מאוד לגבי או בוי. ממש חבל על זה אם זה לא יעצור בזמן הקרוב הסכסוך מגוחך הזה (למרות שאיך שאני רואה את זה נזכה למזל אם בכלל נשמע התפתחות)

Roei152

Well-known member
מנהל
מטומטמת צולמה כבר ...
צפויה לחזור כנראה באביב... או בסתיו הבא... כי זגורי שפעלה כמותה (צילמה שתי עונות בבת אחת )החזירה את העונה השניה רק שנה לאחר מכן...

שיר m

Well-known member
תודה רועי על המידע:) מישהו רואה את בית הכלבים?
ראיתי את הפרק הראשון, גאלה קוגן קורעת, הילדים סבבה, סה"כ קצת מטופש קצת משעשע...

למעלה