הצעות נוספות

Y. Welis

New member
ראיתי שיש כבר הטמעת קוד של סרטון יוטיוב, אבל לא בכל הפורומים

כדאי להרחיב.
&nbsp
+ בעבר תמונות היו מופיעות מצד שמאל בהודעה, וכך הטקסט היה גולש מתחתן. זה נראה טוב יותר. מציע שהתמונות יוצגו משמאל אם ניתן - אם יש בודדת; ואם יותר מאחת, אז הראשונה משמאל והשניה למטה.
&nbsp
אם היה ניתן לבחור איך הן ישולבו בטקסט - היה טוב יותר, אבל מניח שזו כבר רמת עיצוב מאמרים.
&nbsp
עדיין, דבר כזה יעלה את איכות התוכן ויקל על המרת הודעות טובות למאמרים.

uriler

New member
ציון שם הכותב האחרון בשרשור מכווץ

בשרשורים ארוכים, כדי לדעת מה התחדש בשרשור, צריך להיכנס ולחפש את ההודעות המופיעות בצבע שונה.
לעיתים, אתה מגיב בשרשור כזה ורק רוצה לראות אם הגיבו לך - כשהשרשור מתארך ומתכווץ להודעה אחת, צריך להיכנס לתוך השרשור עצמו.
&nbsp
הצעתי, אם זה לא מורכב מדי טכנית, היא להוסיף את שם הכותב האחרון בשרשור כחלק מהכותרת שלו.
זה יכול להיות ליד השעה (משמאל) או בפונט בהיר / בסוגריים ליד שם פותח ההודעה הראשית - אבל זה יכול לסייע קצת מבחינת הסדר (בפרט בשרשורים מכווצים, אבל לא רק).

hiGh jacKed

New member
אפשרות לדרג הודעות ותגובות

נגיד +1 או -1 . או דירוג ^ ולהפך
שהאופציה תיהיה פתוחה לפי מנהל הפורום.
ועוד דבר להיפטר מכול הפופאפס זה לא נעים.

zaske

New member
כפי שהצעתי בטופיק אחר, להפנים שהגיע הזמן לעבור לטכנולוגיות

פורומים טובות יותר, ובקוד פתוח, כמו למשל פלטפורמת discourse אם כי זו לא האופציה היחידה.
אני מקווה שתקבלו את זה כביקורת בונה, ולא תחסמו, תמחקו את התגובה שלי.
discourse עדיין לא לגמרי מושלמת בכל מה שקשור ב"גיור" לעברית, ופורומים עבריים שמשתמשים בה הם לא של גופים מסחריים והעבודה שם היא התנדבותית בעיקר.
כמי שעובד עם קוד פתוח , ואוהב לכתוב לבד קוד בעצמו, הבנתי בעצמי שבסופו ש לדבר, אין טעם להמציא גלגלים מחדש שהם כבר עובדים, ואיפה שצריך - צריך לעבור וליישר קו עם טכנולוגיות מובילות.
אני מאמין שבמאמצים זולים יחסית יהיה אפשר להעביר את כל הפורומים שלכם למערכת הזו, ואתם תהנו בעצם מכל הפיצ'רים שמשתחררים בכל גרסא, ולא רק פיצ'רים שאתם דוחפים ורוצים.

destiny23

New member
באתר הסמארטפוני

ממש קשה לתפקד, מאוד כבד איטי, וגם הצורה שהשרשור מוצג מאוד מבלבלת....

uriler

New member
הפורום תומך בהצגת ניקוד מפלטפורמת כתיבה אחרת (למשל נקדן)

אתה רוצה שתהיה לך אפשרות להוסיף סימני ניקוד לכל אות בפורום עצמו?
&nbsp
למשל - בְּדִיקָה

שונצו

New member
התראות רק על הודעות שקשורות אליי

נכון לעכשיו,בחלונית ההתראות נכללות גם הודעות חדשות בשרשור שבו אני כתבתי, אפילו אם הן לא תגובה ישירה אליי.

הייתי רוצה שזה ייפסק, או לחלופין, שאוכל לבחור את סוגי ההודעות עליהן אקבל התראה בחלונית.

Roei152

Well-known member
מנהל
ממש לא!!!
ממש לא היתי רוצה את זה אולי רק בפורום מנהלים
כי תכלס זה מה שמעניין בתפוז....

meital G

New member
נשמח לקבל המלצות למנהל,אם יש לך כאלו
תודה

uriler

New member
אני נגד - בתור מישהו שעונה לשאלות בכמה פורומים דומים

(נניח - "שיפוץ ובניה" / "עשו זאת במו ידיכם" / "נגרות ואומנויות בעץ", או קבוצה דומה בתחום המחשוב) - אין מעצבן מלשבת ולענות בצורה יסודית לשאלה, כדי לגלות שהיא נשאלה גם בפורום אחר ונענתה כבר לפני יומיים.
שאלה שואלים בפורום אחד. לא נענית במשך מספר ימים? לא נענית בצורה שאתה מרוצה ממנה? אז תשאל בפורום אחר, ותקשר להודעה הקודמת כדי שאנשים לא יחזרו על אחרים או יחפשו מידע נוסף שכבר ענית שם.

למעלה