לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85168,516 עוקבים אודות עסקים

פורום ישעיהו ליבוביץ-הגותו

ברוכים הבאים לפורום "ישעיהו ליבוביץ- הגותו" שמטעם עמותת "לשמה". זהו גם המקום לעידכונים על פעילויות העמותה. מטרת הפורום היא לשמש במה ציבורית עליה יתקיימו דיונים הן אודות ליבוביץ והגותו והן אודות עינייני היום והשעה. פורום זה כפוף לתקנון הפורומים של תפוז ועל כן הכותבים בפורום מתבקשים שלא לחרוג ממנו. גלישה מהנה.                                

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ישעיהו ליבוביץ-הגותו

ברוכים הבאים לפורום "ישעיהו ליבוביץ- הגותו" שמטעם עמותת "לשמה". זהו גם המקום לעידכונים על פעילויות העמותה. מטרת הפורום היא לשמש במה ציבורית עליה יתקיימו דיונים הן אודות ליבוביץ והגותו והן אודות עינייני היום והשעה. פורום זה כפוף לתקנון הפורומים של תפוז ועל כן הכותבים בפורום מתבקשים שלא לחרוג ממנו. גלישה מהנה.                                

x
הודעה מהנהלת הפורום
אתר ישעיהו ליבוביץ - www.leibowitz.co.il
(עמותת "לשמה")

פורום זה מהווה החלק החי והנושם של אתר עשיר בתוכן המוקדש להגותו של פרופ' ישעיהו ליבוביץ. באתר זה תמצאו מאמרים רבים, ארכיון עיתונות, וידאו, אודיו ועוד. 
המשך >>

לצפיה ב-'זה רק אני'
זה רק אני
<< ההודעה הנוכחית
13/01/2008 | 23:04
4
19
או שהערך ישעיהו ליבוביץ בויקיפדיה נהיה כבר עמוס מדי, והוא קצת יותר מדי "חופר" ומכביד על הקוראים בפרטים שוליים ומיותרים? בעיקר בחלק המדבר על "ערכים וצרכים" מה פשר הקטע הזה שעל כל עמדה ועמדה שלו כתוב בסוגריים: "אישית", "סובייקטיבית", "ללא נימוק שכלי כמובן"? זה די מעיק, וזה עלול לתת לקוראים את הרושם שכאילו אנשים מתיימרים "להגן" עליו, שחייבים להדגיש על כל דיעה שלו שהיא סובייקטיבית, כי איזה פחד שחס וחלילה מישהו יחשוב שדיעותיו אובייקטיביות. זה ממש מוגזם, וזה יכול די לעצבן אנשים שיקראו את הערך בויקיפדיה. יגידו לעצמם: "מה, חושבים שאנו מטומטמים? נו ברור שדיעה היא סובייקטיבית". אישית, אני מתגעגע לגרסא הישנה, קצרה, לעניין, בלי יותר מדי זיבולי שכל (ראו שם בפרק: אלוהים במרכז, האדם במרכז, המדינה במרכז). האם אתם שותפים לדעתי ולהרגשתי?
ישעיהו ליבוביץ-הגותו >>
לצפיה ב-'אתה מוזמן לשנות'
אתה מוזמן לשנות
13/01/2008 | 23:48
1
4
אני מודה שאני עצמי די זנחתי את הטיפול בעניין הוויקפדי, למרות שהוא מאוד חשוב, ולמרות שאפשרות ההשפעה שם היא גדולה.
ויש מן האמת בטענתך שערך ארוך מדי עלול להיות מסרבל ופוגע במטרה (פתאום שמתי לב ש'פגיעה במטרה' יכול להתפרש כדבר שלילי ודבר חיובי. על כל פנים, כאן התכוונתי לשלילי).
תירשם לווקיפדיה ותביע את עמדתך שם, ותנסה לשנות. מכאן כמדומני, לא יבוא השינוי.
לי לפחות לא ידוע על מישהו מחברי הפורום שסייע בכתיבת הערך בוויקי.
מה שכן ידוע לי שלגבי הערך באנציקלופדיה של ynet, עוד בהתחלה שלה כשהיא היתה פתוחה (כדי לקבל ביקורת), נתי כתב כמה הערות לעורך ואכן הערך שונה.
אגב, ההערות ההן היו יותר תוכניות ופחות מהסוג של ההערות שאתה הערת שהן יותר צורניות. ומן הסתם במקום שיש עריכה מקצועית, טעויות סגנוניות - והסרבול שהן יוצרות -  נפוצות פחות.
ישעיהו ליבוביץ-הגותו >>
לצפיה ב-' תודה, נרשמתי'
תודה, נרשמתי
14/01/2008 | 22:37
4
ובשיחה שמתי קישור להערה שלי כאן בפורום. אכן אין לי הערות תוכניות כרגע, וזה מהסיבה הפשוטה שההערה שלי היא יותר יסודית על איך שהערך בנוי מלכתחילה, ולכן אין לדעתי טעם להתייחס לטקסט ספציפי זה או אחר כאשר מדובר בשגיאה בסיסית שיש בה השלכות על כל המבנה הנוכחי של הערך (שאכן נעשה בחוסר מקצועיות).

(אהבתי את הניגוד בין שני המובנים של 'פגיעה במטרה')

ישעיהו ליבוביץ-הגותו >>
לצפיה ב-'לבנות אינצקלופדיה באופן אישי'
לבנות אינצקלופדיה באופן אישי
14/01/2008 | 17:57
1
4
אינצקלופדיה  באופן  אישי  
בהצלחה
ישעיהו ליבוביץ-הגותו >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'יפה. לא הכרתי את זה.'
יפה. לא הכרתי את זה.
14/01/2008 | 21:38
3
דבר גדול.
אולי גם אנחנו נשתמש בזה יום אחד.
ישעיהו ליבוביץ-הגותו >>

הודעות אחרונות

11:59 | 16.11.18 הדר אילנה
04:58 | 09.11.18 הדר אילנה
05:43 | 05.11.18 אורחים בפורום
03:46 | 19.10.18 הדר אילנה
13:23 | 08.10.18 ד.ר. דוליטל
20:48 | 02.10.18 אורחים בפורום
10:32 | 28.09.18 הדר אילנה
19:36 | 21.09.18 carlinsLi
11:18 | 21.09.18 אורחים בפורום
23:41 | 19.09.18 אורחים בפורום
18:01 | 18.09.18 אורחים בפורום
11:47 | 17.09.18 הדר אילנה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ