קניית בית עם כביש מאחורה

מצב
הנושא נעול.
קניית בית עם כביש מאחורה

קניית בית עם כביש מאחורה
מה אתם חושבים על קנית בית עם כביש מאחורה?
צולם ב830 בבוקר אז נראה קצת סואן
אומנם 2 פסים צהובים באמצע אבל זה כביש מחבר מאחורי שכונה

קניית בית עם כביש מאחורה - בדיקת הסביבה הפיזית הסמוכה למבנה

קניית בית עם כביש מאחורה
מה אתם חושבים על קנית בית עם כביש מאחורה?
צולם ב830 בבוקר אז נראה קצת סואן
אומנם 2 פסים צהובים באמצע אבל זה כביש מחבר מאחורי שכונה
קניית בית עם כביש מאחורה - בדיקת הסביבה הפיזית הסמוכה למבנה
שלום משה

אתה שואל את השאלה כי אתה מבין בדיוק כמו שכל מקומי יבין שעצם מיקום של נכס על כביש ראשי ואו עמוס מהווה חיסרון יותר מאשר יתרון, באופן כללי. התמונות ששלחת לא מוסיפות שום ערך לשאלתך.

השורה התחתונה היא אם אתה מסוגל לשקלל את המשמעות לכדי תכנית עסקית אנאליטית והנה הסבר לתכנית השקעה אנאליטית אם לא ברור לך למה אני מתכוון.

עכשיו אני אסביר לך למה.
יש כמה נקודות חשובות
שעליך לקחת בחשבון בבדיקות הנאותות שלך:

1 - מה אסטרטגיית היציאה שלך לעסקה? מה אתה רוצה לעשות? לשפץ ולהשכיר או לשפץ ולמכור? שינוי שימוש? משהו אחר ?

2- עליך לבחון את *כל* המאפיינים של הנכס כמצרף. כלומר, לבחון את הביקוש למוצר שלך כפי שיהיה לאחר שתסיים עבודתך למצב שבו תציע אותו, כך שיהיה כמה שיותר בהלימה לציפיות הביקוש של קהל היעד שלך (שוכר מקומי ואו רוכש מקומי למשל). זה המפתח. להבין מי אתה שם כמטרה לשימוש בנכס הזה ומה הציפיות שלהם. תאמין לי שרוב האנשים אוהבים לגור ברחוב שקט. ועם זאת המציאות מוכיחה שישנם רחובות ראשיים ואפילו סואנים והם מאוכלסים. לא אתה תגור שם.

3- ככל שאתה מתרחק מהסטנדרט האידאלי אתה מגביר את רמת אי הודאות בעסקה (=סיכון) ויהיה עליך לדעת לאזן את זה. אם אתה לא מנוסה (עוד לא עשית כזה דבר בהצלחה עקבית) אז אני מציע לך למצוא מישהו שכבר עשה ולהתיעץ איתו או אם אתה עושה בעצמך אז תשתדל להביא את השונות הזו למינימום.

4- מציע לך להכין תכנית אנאליטית בכתב - הנה הסבר יותר מפורט ודוגמא להכנת תכנית עסקית אנאליטית להשקעת נדל"ן בארה"ב.
כי אם אתה יודע לאזן את זה אז אתה יודע לבטא את זה בתכנית עסקית ומספרים. אם אתה לא יודע לבטא את זה בכתב אבל רק זה אצלך בראש בעל פה אז זה סימן שאתה לא באמת יודע.
לסיכום, עליך להבין שפרמטר ששאלת עליו של קרבה לכביש בפני עצמו אינו מהווה בהכרח פסילה מוחלטת לנכס מ2 סיבות, גם מטעם סימן שאלה של קהל היעד שלך לעסקה וגם מטעם בחינה כפרמטר בודד.

בוא נסכם את זה בפשטות. האם יש עוד בתים סמוכים לבית הזה? אני מניח שכן ושגרים שם אנשים. אז בהנחה ואין שונויות נוספות לנכס הזה ספציפית למשל ברמת התצורה אז גם בבית הזה כנראה יכולים לגור אנשים. כל זאת במידה והמוצר יהיה מוצע בצורה הולמת ובמחיר הנכון.

שאלות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה