איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בארה"ב ?

מצב
הנושא נעול.

הדברים שחברות הנדל"ן והברוקרים בחיים לא יגידו לך >>>

Boston Guy

New member
כלומר - לתפיסתך יש רק 3 מקומות בכל ארה"ב שראויים להשקעה.

הדברים שחברות הנדל"ן והברוקרים בחיים לא יגידו לך >>>
זה קצת מדכא עד כמה שהגישה הישראלית שמשתקפת אצל השואלים בפורום הזה וגם בוידאו שלך היא "התנהגות עדר".
לכל אחד, כמובן, יש זכות לחשוב ולהגיד מה שהוא מוצא לנכון.
אישית - הטיעון "תלך למקום X כי זה איפה שכולם הולכים" לא נשמע לי סיבה הגיונית אף פעם.
להפך - דווקא במקומות שעליהם אתה מדבר נוצרה במשך השנים האחרונות ביצה (SWAMP) של ישראלים נוכלים ורמאים שהריחו שיש הרבה פראיירים בשטח ומחפשים איך להפיל אנשים. בניגוד להרבה מקומות אחרים שיש באמריקה שבהם יש אחוז מסויים של נוכלים שמחפשים לעבוד על כל אחד בלי הבדל מוצא - באזורים שעליהם אתה מדבר יש הרבה יותר נוכלויות שמכוונות ספציפית לקהל מטרה של ישראלים.

אבא שלי, יבדל לחיים ארוכים, אמר לי שוב ושוב במשך השנים כשהעלתי את הטיעון "אבל זה מה שכולם עושים" : "ואם כולם יקפצו מהגג - גם אתה תקפוץ?"

ידידי אתה מעלה מסקנה שגויה ואז סותר אותה

זה קצת מדכא עד כמה שהגישה הישראלית שמשתקפת אצל השואלים בפורום הזה וגם בוידאו שלך היא "התנהגות עדר".
לכל אחד, כמובן, יש זכות לחשוב ולהגיד מה שהוא מוצא לנכון.
אישית - הטיעון "תלך למקום X כי זה איפה שכולם הולכים" לא נשמע לי סיבה הגיונית אף פעם.
להפך - דווקא במקומות שעליהם אתה מדבר נוצרה במשך השנים האחרונות ביצה (SWAMP) של ישראלים נוכלים ורמאים שהריחו שיש הרבה פראיירים בשטח ומחפשים איך להפיל אנשים. בניגוד להרבה מקומות אחרים שיש באמריקה שבהם יש אחוז מסויים של נוכלים שמחפשים לעבוד על כל אחד בלי הבדל מוצא - באזורים שעליהם אתה מדבר יש הרבה יותר נוכלויות שמכוונות ספציפית לקהל מטרה של ישראלים.

אבא שלי, יבדל לחיים ארוכים, אמר לי שוב ושוב במשך השנים כשהעלתי את הטיעון "אבל זה מה שכולם עושים" : "ואם כולם יקפצו מהגג - גם אתה תקפוץ?"

1-הוידאו מציג כלי המאפשר לבצע בדיקה ראשונית בקלות של כל אזור השקעה בארה"ב.
2- הסיבה העיקרית בגינה טרחתי להכין את הוידאו הזה הירא כי לצערי ראינו כאן בפורום משקיעים המספרים שרכשו נכסים באזורי פשיעה קשים כהשקעות שהוצגו באוזרים מצוינים. ניתן לצמצם מאוד טעות כזו בקלות באמצעות מספר צעדים פשוטים המוסברים בוידאו.
3- דגמתי 3 אזורים כדי להראות כיצד ניתן להשתמש בכלי
4- ההגיון בדגימת האזורים הוא שמדובר במיקומים פופולריים על ידי משקיעים ישראלים.
5- אין שום קשר ולא נאמר בשום מקום שאלו המקומות הכי מומלצים להשקעה בארה"ב.

אין לי ציטוט פומפוזי לסיום. אז נסיים עם העובדות.
יום טוב

Boston Guy

New member
כנראה שאנחנו לא מדברים על אותו וידאו

1-הוידאו מציג כלי המאפשר לבצע בדיקה ראשונית בקלות של כל אזור השקעה בארה"ב.
2- הסיבה העיקרית בגינה טרחתי להכין את הוידאו הזה הירא כי לצערי ראינו כאן בפורום משקיעים המספרים שרכשו נכסים באזורי פשיעה קשים כהשקעות שהוצגו באוזרים מצוינים. ניתן לצמצם מאוד טעות כזו בקלות באמצעות מספר צעדים פשוטים המוסברים בוידאו.
3- דגמתי 3 אזורים כדי להראות כיצד ניתן להשתמש בכלי
4- ההגיון בדגימת האזורים הוא שמדובר במיקומים פופולריים על ידי משקיעים ישראלים.
5- אין שום קשר ולא נאמר בשום מקום שאלו המקומות הכי מומלצים להשקעה בארה"ב.

אין לי ציטוט פומפוזי לסיום. אז נסיים עם העובדות.
יום טוב
הכלי שעליו אתה מדבר בוידאו שאני ראיתי הוא אכן כלי שיעבוד כמעט בכל אזור בארה"ב,
אבל בהתחשב בקהל שאליו אתה מכוון - המילים שאתה אומר והדוגמאות שאתה נותן צובעים את הכל בצבע שעליו אני מדבר בהודעתי הקודמת.

אין לי את הזמן הנדרש כדי לתמלל את כל מה שנאמר בוידאו שאני צפיתי בו, אבל שמעתי שם על הפתיחה את המשפט "איך לבחור בין אזור ג'קסונוויל פלורידה, צפון מזרח אוהיו או אטלנטה ג'ורג'יה" (עם המילה "לדוגמא" שנאמרה פעם אחת קצת לפני זה),
בדקה 1:55 של הוידאו אני שומע ש"לא צריך להמציא את הגלגל", ושצריך ללכת עם חברות קיימות ולהסתכל רק במה שיש להן להציע,
או אם לתמלל מה שנאמר בדקה 2:08 : "אנחנו לא בודקים את כל האפשרויות שיש בארצות הברית.... אנחנו נצמדים לאנשים שכבר עושים בדקים מתוך העשייה הקיימת וההצעות הקיימות מה נראה הכי טוב".

אתה מתייחס למיקודים ספציפיים של "אזורי המעכרים הישראלים", לוקח את הדוגמאות שלך מאתרי מכירות שבהן המודעות הן עם כיתובים בעברית -
לכן - לפי איך שאני רואה את הדברים, מה שכתבת בסעיף 1 בהודעתך הוא לא מה שאתה משדר בוידאו שלך. לפחות לא בצורה ברורה.
להפך - רוח הדברים שמשודרת שם היא שאתה לא מכוון את השומע שלך לבדוק "כל אזור השקעה בארצות הברית" אלא אחד מתוך שלושה אזורים ספציפיים,
ובנוסף - אתה ממליץ לשומע ללכת עם "חברות קיימות" - כאלו שעושות את המאמץ להגיע למשקיע הישראלי על ידי כנסי שיווק בישראל או על ידי פירסום בישראל.

וידאו אזורי השקעה

הכלי שעליו אתה מדבר בוידאו שאני ראיתי הוא אכן כלי שיעבוד כמעט בכל אזור בארה"ב,
אבל בהתחשב בקהל שאליו אתה מכוון - המילים שאתה אומר והדוגמאות שאתה נותן צובעים את הכל בצבע שעליו אני מדבר בהודעתי הקודמת.

אין לי את הזמן הנדרש כדי לתמלל את כל מה שנאמר בוידאו שאני צפיתי בו, אבל שמעתי שם על הפתיחה את המשפט "איך לבחור בין אזור ג'קסונוויל פלורידה, צפון מזרח אוהיו או אטלנטה ג'ורג'יה" (עם המילה "לדוגמא" שנאמרה פעם אחת קצת לפני זה),
בדקה 1:55 של הוידאו אני שומע ש"לא צריך להמציא את הגלגל", ושצריך ללכת עם חברות קיימות ולהסתכל רק במה שיש להן להציע,
או אם לתמלל מה שנאמר בדקה 2:08 : "אנחנו לא בודקים את כל האפשרויות שיש בארצות הברית.... אנחנו נצמדים לאנשים שכבר עושים בדקים מתוך העשייה הקיימת וההצעות הקיימות מה נראה הכי טוב".

אתה מתייחס למיקודים ספציפיים של "אזורי המעכרים הישראלים", לוקח את הדוגמאות שלך מאתרי מכירות שבהן המודעות הן עם כיתובים בעברית -
לכן - לפי איך שאני רואה את הדברים, מה שכתבת בסעיף 1 בהודעתך הוא לא מה שאתה משדר בוידאו שלך. לפחות לא בצורה ברורה.
להפך - רוח הדברים שמשודרת שם היא שאתה לא מכוון את השומע שלך לבדוק "כל אזור השקעה בארצות הברית" אלא אחד מתוך שלושה אזורים ספציפיים,
ובנוסף - אתה ממליץ לשומע ללכת עם "חברות קיימות" - כאלו שעושות את המאמץ להגיע למשקיע הישראלי על ידי כנסי שיווק בישראל או על ידי פירסום בישראל.
וידאו אזורי השקעה
הי בוסטון,

דבר ראשון, תודה על השאלות המאתגרות. אני חושב שזה מוסיף ערך לקוראים וכל עוד זה נכתב בשפה מכבדת לא פוגענית אישית, אז אני שמח להגיב.

1- הכלי שהצגתי עובד. יפה אז אנחנו מסכימים שהכלי שהראיתי אכן יעבוד כמעט בכל אזור בארה"ב.

2- אני מקבל את הביקורת ואני מסכים לחלוטין שישנם עוד אזורים רבים שכדאי לבדוק להשקעה והנה אני כותב את זה כאן במפורש. בבקשה אתה מוזמן להוסיף עוד אזורי השקעה בוידאו משלך ולסקור אותם. אני התמקדתי בלתת שיטה. להציג ולהסביר את הכלי ואני לא מתיימר לסקור את כל האזורים זה הרי בלתי אפשרי.

3. יש הגיון אובייקטיבי באזורים שהוצגו - כי שנינו יודעים שזה נותן ערך למשקיע לדעת לבדוק אזור באופן ראשוני לבד, וכן בדיוק מהסיבה שלמרבה הצער לא מעט משווקים מספרים סיפורים על אזורי השקעה "מצוינים" כאשר קל לבדוק לבד שאלה אזורים פח זבל. אז ברור שאני אראה את האזורים האלה דוקא. ושים לב שספציפית הראיתי שם גם זיפקודים פופולרים שאינם כדאיים להשקעה. זה הרבה יותר חשוב מלתת סתם זיפקוד אקראי.

4. שיטה לבחור אזורי השקעה איך להתחיל - שוב פעם. כן זו יוריסטיקה טובה לעשות רשימה של כל האזורים שמוצאים חברות ומשקיעים מובילים שעובדים בהם, ואז להריץ על כל האזורים האלו את שיטת הבדק כדי שמשקיע יסנן מה הכי מתאים לך. ההגיון בכך הוא שסביר שהחברות האלה השקיעו כבר משאבים ומאמצים בסינון ובחירה של אזורים, ולכן יש ערך למנף את הזמן והמאמצים שלהם כדי להתמקד ישירות על קבוצת אזורים לבדיקה. אני לא טוען שאין עוד שיטות. אתה חושב שיש שיטות נוספות עדיפות להתחיל לאתר אזורי השקעה? בבקשה מוזמן להוסיף.

מצב
הנושא נעול.
למעלה